شرکت فولاد فایکو

9 ماه پیش3517بازدید0دیدگاه
شرکت فولاد فایکو
شرکت فولاد فایکو در سال 1393 تاسیس و بهره‌برداری شد. این مجموعه در شهر ساری، 15 کیلومتری شهرستان نکا واقع شده و مدیرعامل آن، حسین شفیعی است. این کارخانه، سالانه بالغ بر یک میلیون تن مقاطع فولادی شامل انواع میلگرد و تیرآهن تولید و به بازار مصرف عرضه می‌کند. شرکت تولیدی فایکو از پست، برق، گاز و جاده اختصاصی ریلی برخوردار است و این جاده به شبکه ریلی کل کشور متصل شده است. این مجموعه به بزرگراه تهران و مشهد اتصال دارد و به همین دلیل توانسته محصولات خود را به سراسر کشور بفرستد. محصولات این شرکت، مطابق با آخرین استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید و توزیع می‌شود.

شرکت فولاد البرز ایرانیان

شرکت فولاد البرز ایرانیان توانسته محصولات خود را به خارج از کشور صادر کند و به یکی از پیشگامان صنعت فولاد صادراتی کشور تبدیل شود. در واحدهای کنترل کیفیت موجود در بخش‌های مختلف فولاد فایکو، آزمایش‌های کیفی انجام و کیفیت محصولات ازلحاظ ترکیبات شیمیایی و مکانیکی بررسی می‌شود. کیفیت و قیمت میلگرد فایکو قابل‌ رقابت با محصولات مشابه سراسر کشور است.

گواهینامه ها و استانداردهای محصولات فولاد البرز

این شرکت از استانداردهای ملی و بین‌المللی مربوط به تولید انواع میلگرد و مقاطع برخوردار است، درنتیجه محصولات این کارخانه کیفیت بالایی دارند. این شرکت درزمینه تولید میلگرد از استاندارد ملی INSO3132 و استانداردهای بین‌المللی ASTM، A615، A615M، DIN488 وJISG3112 برخوردار است و مقاطع فولادی را بر اساس استانداردهای بین‌المللی DIN EN 10056-2، DIN1025، 1026، DIN EN 12014، DIN 1028، DIN1029 و DIN 10024 تولید می‌کند.

فولاد البرز ایرانیان

معرفی محصولات تولیدی شرکت فولاد البرز ایرانیان

محصولات شرکت فولاد البرز ایرانیان شامل انواع میلگرد آجدار، تیرآهن، نبشی و ناودانی است. در ادامه به تشریح محصولات این شرکت خواهیم پرداخت. آنچه باید در مورد میلگرد فولاد البرز ایرانیان بدانیم.

این شرکت انواع میلگرد آجدار را در سایز 8 تا 32 میلیمتر تولید می‌کند. میلگرد آجدار فایکو 22/0 کربن، 35/0 سیلیسیم، 050/0 گوگرد، 050/0 فسفر و 60/0-90/0 منگنز دارد.

شرکت فولاد البرز ایرانیان

تولیدات نبشی فولاد البرز ایرانیان

انواع نبشی بال‌مساوی و بال نامساوی در فایکو ساخته می‌شود. نبشی بال‌مساوی را با اندازه‌های L150*150*12 تا L200*200*26 و نبشی بال نامساوی را در سایزهای L150*75*9 تا L200*100*14 می‌سازند. ابعاد اطلاعات دقیق در خصوص انواع نبشی را می‌توانید با استفاده از جدول اشتال نبشی بدست آورد.

ابعاد و کیفیت تیرآهن فایکو

این محصول در دو سری IPE و IPN ساخته می‌شود. سری IPN را در سایزهای IPN80 تا IPN300 می‌سازند. سری IPEهم با اندازه‌های IPE100 تا IPE300 تولید می‌شود. تیرآهن IPE نوعی تیرآهن معمولی است که ضخامت بال ثابت دارد. این محصول بر اساس استانداردهای ایران و اروپا تولید می‌شود. تیرآهن IPN مقطع باریک و به شکل I دارد. وقتی از بالا به دو سر این محصول نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم ضخامت آن در ابتدا و انتهای بال‌ها کاملا یکسان است.

ناودانی البرز ایرانیان

ناودانی‌های فولاد البرز ایرانیان در دو نوع UPE و UPN تولید می‌شود. ناوادانی UPE را با اندازه‌های 100 UPE تا 300 UPE تولید می‌کنند. ناودانی UPN هم در سایزهای 100UPN تا 300 UPN ساخته می‌شود. به طور کلی ناودانی‌ها به دو شکل C و U طبقه‌بندی می‌شوند. ناودانی C شکل شامل ناودانی‌های UPE است و ناودانی U شکل به‌عنوان ناودانی‌های UPN شناخته می‌شود. تفاوت این دو نوع ناودانی در بال‌های آنها است، به طوری که ناودانی UPE بال‌های موازی و ناودانی UPN بال‌های مخروطی دارد.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید
نظرات ارسال شده
  • ارسال شده توسط کاربر 0991108**** 3 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
    سلام وقت بخیر شرایط جذب پرسنل شرکت چطوریه؟
    • ارسال شده توسط کاربر نگار محمدیان فرد 2 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
      سلام وقت شما هم به خیر. جهت استخدام رزومه خودتون رو به لینک زیر بخش مربوطه ارسال کنید: https://www.markazeahan.com/jobs/ بعد از بررسی رزومه، بخش منابع انسانی مرکزآهن جهت هماهنگی‌های لازم با شما تماس خواهند گرفت.
    0