مرکزآهن

خط ویژه 35155-031

انواع توری حصاری موجود در بازار

قیمت توری حصاری 6 دی, 1396

 نمونه های توری حصاری

از تمامی محصولات مفتولی موجود در بازار محصول توری حصاری جزء پرفروش ترین ها می باشد در تولید این محصول به روش اتوماتیک و دستی استفاده می شود که از نظر کیفیت با دستگاههای اتوماتیک بافتی زیبا و بسیار با کیفیت تولید و ارائه میگردد .

همانگونه که از اسم آن پیداست توری حصاری به دور یک محیط بسته می شود تا آن محیط را مشخص و تعیین محدودیت کند علاوه بر این ویژگی این محصول جهت ورود و خروج نیز محدودیت ایجاد میکند .

محصول توری حصاری برای اینکه بتواند مقاوم باشد و در خیلی از شرایط آب و هوایی دوام بیارد باید از گونه ای از سیم در تولید آن استفاده بشود که خاصیت زنگ زدن و خوردگی را خنثی کند که می توان از گالوانیزه گرم یاد کرد همین گرم بودن به معنای این است که این محصول در شرایطی که روطوبت در محیط باشد و یا نور آفتاب شدید باشد کیفیت و مقاومت خود را از دست نمی دهد . کاربردهایی که توری حصاری دارد از جمله محصور نمودن دور باغ های میوه ، کارگاه‌های ساختمانی ، منازل ویلایی ، جهت حفاظت از سقوط کارگران هنگام عملیات های ساختمانی ، به عنوان قفس برای حیوانات ، حفاظ بزرگراه ها ، فرودگاه و ترمینال و همچنین به عنوان آرماتور در دیوارهای بتنی می باشد .

قیمت توری حصاری

توری حصاری به شکل رول توسط دستگاههای بافت صنعتی تولید شده و ارائه می گردد که متراژ رول های آن بسته به وزن سیم و عرض درخواستی مشتری در آن مختلف بوده و به شکل ۱۰ متری و ۱۵ متری می باشد . توری حصاری با چشمه های مختلف از ۵*۵ تا چشمه های بالاتر از آن هم ارائه میگردد که رایج ترین این محصول توری حصاری ۵*۵ با سیم گالوانیزه ۳ می باشد .

  • دستگاههای تولید این محصول می توانند عرض های ۱ تا ۴ متر را با هر نوع سیم با ضخامت های مختلف تولید می کنند .
  • در یک نمونه از این محصول مانند چشمه ۵*۵ و سیم ۳ با عرض ۱٫۵ وزن یک رول آن ۴۴ تا ۴۶ کیلوگرم می باشد .
حتما بخوانید :  ناگفته هایی در مورد صنعت پشم سنگ و مزیت های بیشمار آن

 

قیمت توری حصاری

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین / ۵٫ تعداد رای:

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button