3.3/5
4رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شرکت فولاد کیان

مجتمع فولاد کیان کاشان در ابتدای سال ۱۳۸۰ در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ هکتار در شهرک صنعتی امیرکبیر کاشان به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی سهامی خاص فعال در استان اصفهان تاسیس شد.

مجتمع فولاد کیان کاشان در آغاز فعالیت با نام شرکت کیان آلیاژ کاشان شروع به کار کرد. این مجموعه با دارا بودن خطوط نور گرم و سرد اقدام به تولید فلزات غیر آهنی از جمله شمش آلومینیم آلیاژی و شمش روی آلیاژی کرد.

مجتمع فولاد کیان کاشان با بهره گیری از دانش روز دنیا، رعایت استاندارهای تولید و بهره گیری از مدیران با تجربه و متخصص در بخش فلزات آلیاژی توانست فاز اول خود را تکمیل کرده و بهره برداری از آن را در سال ۱۳۸۱ آغاز کند. این مجموعه در شروع فعالیت خود سهم قابل توجهی از نیاز آلیاژ داخلی را تامین کرده و توانست نام خود را به عنوان یکی از  اصلی ترین تامین کنندگان داخلی برای فلزات آلیاژی ثبت کند. این نوع از فلزات در صنعت خودرو سازی، ساخت در و پنجره های غیرآهنی، حمل نقل، برق و… مورد استفاده قرار می گیرد.

[wpdatatable id=154]

جهت مشاهده بیشتر محصولات کیان کاشان کلیک کنید

 

ویژگی های خاص آلومینیم از جمله سبکی، مقاومت و استحکام بالا در برابر زنگ زدگی سبب شده این فلز به عنوان یکی از اصلی ترین مواد سازنده برخی از مقاطع ساختمانی محسوب شود. آلومینیم همچنین دوستدار محیط زیست بوده و قابل بازیافت است. خواص و ویژگی های منحصر به فرد آلومینیم سبب شده این آلیاژ بهترین انتخاب برای تولید مصالح مورد استفاده در شرایط خاص باشد.

مجتمع فولاد کیان کاشان

چشم انداز توسعه مجتمع فولاد کیان کاشان

با توجه به موفقیت مجموعه فولاد کیان کاشان در بخش تولید مقاطع آلیاژی و نیاز جدید پدید آمده در منطقه برای مقاطع آهنی، این مجموعه برآن شد تا محصولات جدیدی به لیست تولیدات خود اضافه کند. از اینرو در سال ۱۳۹۲ خط تولید میلگرد نوردی را راه اندازی کرده و توانست در سال ۱۳۹۴ توسط این خط محصولات با کیفیت تولید کرده و آن را روانه بازار کند.

میلگردهای تولید شده این مجموعه با دو آنالیز A2 و A3 (میلگرد ساده، میلگرد آجدار A2، میلگرد آجدار A3) به طول ۶ و ۱۲ متری تولید و با نام تجاری میلگرد کیان کاشان شناخته می شود. میلگرد A2 کیان کاشان در سایز ۱۰ و ۱۲ و میلگرد A3 کیان کاشان در سایز ۱۴ و ۱۶ تولید میشود. بیشترین استفاده از میلگرد کیان کاشان برای آرماتور بندی بتن است.

میلگرد  A3 کیان کاشان ترد است و برای استفاده در ساختمان مناسب می باشد. آج های این میلگرد جناقی شکل می باشد. بر روی این نوع میلگرد قابلیت جوشکاری وجود ندارد. میلگرد A3 تولیدی مجتمع فولاد کیان کاشان در بازار با نام میلگرد آجدار کیان کاشان معرفی شده است.

بدین ترتیب مجموعه کیان کاشان توانسته در صنعت آلومینیم و فولاد کشور خوش درخشیده و نامی ماندگار در عرصه تولید مقاطع آلیاژی و فلزی از خود ثبت کند.

در حال حاضر میلگرد کیان کاشان در بازار داخلی مورد استفاده قرار میگیرد و براساس چشم اندازهای توسعه، رعایت استانداردها و بالا بردن کیفیت محصولات تصمیم دارد در آینده ای نه چندان دور سهمی از بازار جهانی را از آن خود کند.

به دلیل نوسان قیمت در بازار آهن آلات، در صورتی که قصد خرید میلگرد کیان کاشان را دارید با دفتر فروش مرکزآهن به شماره ۳۵۱۵۵-۰۳۱تماس حاصل فرمائید.

۳٫۳
۴رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری