0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شرکت نیوکر روند شرکت SSAB را دنبال کرد و قیمت ورق رنگی را ۵۰ دلار به ازای هر تن افزایش داد

شرکت فولاد سازی نیوکر آمریکا ، به تبعیت از شرکت اس اس ای بی (  SSAB )، قیمت ورق رنگی خود را افزایش داد. در تلاش این شرکت برای تغییر قیمت ورق رنگی ، قیمت ورق فولادی حداقل ۵۰ دلار برای هر تن (۲٫۵۰ دلار برای هر صد وزن) افزایش پیدا کرد.بر اساس یک اطلاعیه به مشتریان در روز چهارشنبه ، افزایش قیمت ورق رنگی شرکت اعلام شد، و همانند قیمت هایی که امروز توسط SSAB تحمیل شده است، افزایش قیمت ورق رنگی بلافاصله بر محموله های ارسالی اثر می گذارد و به همان اندازه برای ورق کربن، آلیاژها و ورق حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت طی این اطلاعیه اظهار داشت: “این افزایش قیمت، علاوه بر اعلام افزایش قیمت های قبلی است. ” تولید کنندگان ورق ایالات متحده در ماه گذشته، با وجود نگرانی هایی در مورد خرید و تقاضای ضعیف، تلاش خود را مبنی بر بالا رفتن قیمت ورق رنگی تا میزان ۹۰ دلار برای هر تن (۴٫۵۰ دلار در هر cwt) انجام دادند.سه کارخانه اصلی در ایالات متحده عبارتند از SSAB، نیوکر و آرکلور میتال  این سه  کارخانه اغلب افزایش قیمت ورق رنگی خود در یک روز، و با یکدیگر اعلام می کنند.

قیمت ورق گالوانیزه روی اندود

شرکت آمریکایی SSAB، قیمت ورق فولاد خود را ۵۰ دلار دیگر افزایش می دهد

شرکت SSAB آمریکا در یک نامه به مشتریان خود روز چهارشنبه اظهار داشت: این شرکت در یک حرکت پیشرو، قیمت ورق رنگی خود را حداقل ۵۰ دلار برای هر تن (۲٫۵۰ دلار برای هر صد وزن) افزایش داده است. این افزایش قیمت ورق رنگی برای همه سفارش های غیر قراردادی جدید تأثیر فوری خواهد داشت. افزایش قیمت مربوط به ورق نورد، ورق برشی به طول بیش از ۷۲ و ورق گرم با عرض بیش از ۷۲ ، و همچنین به ورق نرمالیزه شده و خرد شده و حرارتی می باشد. افزایش قیمت ورق رنگی به تمام موارد دیگر نیز اعمال خواهد شد. شرکت “SSAB” در این نامه گفت: ” این شرکت همچنان به نظارت بر شرایط بازار ادامه می دهد تا ارزش واقعی محصولات مان را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.”

این افزایش اخیر در قیمت ورق رنگی به دنبال دو افزایش قیمت قبلی که هر کدام به میزان ۴۰ دلار در هر تن (۲ دلار در هر cwt) بوده است و توسط این شرکت اعلام شده است. با همه این موارد، معلوم است که این شرکت قصد دارد قیمت ورق رنگی را ۹۰ دلار در هر تن (۴٫۵۰ دلار در هر cwt ) فقط طی یک ماه، افزایش دهد. قیمت ورق رنگی به مبلغ ۶۰۰ دلار در هر تن (۳۰ دلار در هر تن) برآورد گردید. براساس ارزیابی هفتگی برای قیمت ورق ایالات متحده، آنها ابتدا قیمت ورق رنگی را ۷٫۸ درصد افزایش دادند  و در حال حاضر قیمت آن ۶۴۷ دلار برای هر تن (۳۲٫۳۵ دلار برای هر cwt) می باشد.

تقریباً بیش از نیمی از محصول کارخانه با این دو افزایش قیمت اولیه توسط کارخانه ها جمع آوری شده است. خیلی زود است که بگوییم این افزایش قیمت بر بازارممکن است تاثیر بگذارد. انتظار میرود کارخانه ها دور بعدی افزایش قیمت ورق رنگی را، در صورت افزایش قیمت قراضه اعلام کنند.

افزایش واردات فولاد برزیل در بخش ورق رنگی به میزان ۱۴ درصد

حجم واردات ورق فولاد برزیل به میزان ۱۳٫۶۶٪ افزایش یافت. این افزایش سالانه به دلیل افزایش محموله های ورق رنگی می باشد.طبق آمار منتشر شده توسط وزارت تجارت خارجی کشور برزیل ، واردات به ۱۰۲,۶۲۶ تن رسید، در حالیکه میزان واردات ورق رنگی در سال گذشته ۹۰,۲۹۲ تن بوده است.چین بزرگترین تامین کننده محصولات ورق فولادی برای برزیل در ماه گذشته با ۵۴,۶۲۲ تن ورق رنگی به این کشور ارسال کرده که این حجم واردات به ۶۷٫۵۱۴ تن رسیده است. پس از آن، کره جنوبی در رتبه بعدی قرار دارد، که سالانه ۱۸,۳۰۳ تن محموله را وارد کرده است. این حجم  در سال گذشته ۵٫۰۴۴ تن بوده است ، و هند، با ۸۴۵۱ تن ورق رنگی وارداتی در مقام بعدی است ، که تنها ۲۴ تن  حجم واردات آن نسبت به قبل افزایش یافته است.

داده های وزارت تجارت خارجی کشور برزیل نشان می دهد که حجم محموله های وارداتی ورق رنگی کره جنوبی برای برزیل شامل ورق رنگی با حجمی بیش از ۱۱,۰۹۶ تن بوده است، در حالیکه همه محموله های هندی شامل صفحات سنگین  بوده است.به عنوان یک نتیجه، واردات ورق رنگی به برزیل بیش از دوبرابر سال گذشته بوده است؛ به عبارت دیگر میزان واردات ورق رنگی برزیل در سال گذشته  ۷,۱۹۳  تن بوده که تا حجم ۱۷,۷۵۰ تن افزایش یافته است، در حالی که واردات صفحات سنگین از ۴۷ تن، به ۷,۲۰۳ تن افزایش داشت. ارزیابی هفتگی برای قیمت ورق رنگی وارداتی به کشورهای آمریکای جنوبی، از جمله برزیل ،  ۶۰۰ تا ۶۲۰ دلار برای هر تن سی اف آر برآورد گردید؛ که نسبت به قیمت هفته قبل معادل  ۵۹۰ تا ۶۱۰ دلار در هر تن سی اف آر، افزایش داشته است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری