لوله سازی اهواز

2 سال پیش4803بازدید0دیدگاه3.7امتیاز (6 رای)
لوله سازی اهواز

معرفی شرکت لوله سازی اهواز

شرکت لوله سازی اهواز در سال 1345 با هدف تولید انواع لوله های خطوط انتقال نفت و گاز تاسیس گردید. این واحد تولیدی در حال حاضر دارای چهار کارخانه لوله و سه کارخانه پوشش لوله می باشد. نخستین کارخانه در سال 46 تاسیس گردیده و به تولید لوله های فولادی به قطر 6 تا 16 اینچ مشغول می باشد. دومین کارخانه در سال 55 تاسیس و به تولید لوله های فولادی به قطر 6 تا 24 اینچ می پردازد. سومین کارخانه تولید لوله در سال 55 تاسیس و تولیدکننده لوله فولادی به قطر 24 تا 56 اینچ می باشد. در سال 1390 خط تولید لوله اسپیرال در شرکت لوله سازی اهواز با ظرفیت اسمی سالانه 230 هزار تن لوله از قطر 24 تا 100 اینچ تاسیس گردید. نخستین کارخانه پوشش لوله در سال 72 تاسیس و نسبت به پوشش دهی لوله های فولادی 2 تا 16 اینچ اقدام کرد. دومین کارخانه پوشش دهی در همان سال تاسیس و به پوشش دهی لوله های 18 تا 56 اینچ می پردازد. سومین کارخانه پوشش داخلی در سال 84 و با هدف انجام پوشش سخت اپوکسی در کارخانه لوله سازی اهواز تاسیس گردید. از اهداف این شرکت می توان به تولید و تامین انواع لوله های مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و آب با استانداردهای مورد نظر مشتری، تامین منابع مالی و اجرای پروژه های خطوط لوله به روش EPC، ایجاد و بهره برداری خطوط انتقال نفت، گاز؛ فرآورده های نفتی و آب در ایران و جهان، ایجاد ارزش افزوده بیشتر از طریق توسعه زنجیر تامین مطمئن اشاره نمود.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت لوله سازی اهواز

لوله سازی اهواز

محصولات شرکت لوله سازی اهواز

لوله های قطر بزرگ: این لوله ها با روش های U&O و RB با قطر 24 تا 56 اینچ تولید و روانه بازار مصرف می گردند. ظرفیت سالانه این واحد 290 تا 420 تن و ضخامت لوله ها 250 اینچ می باشد. گرید فولاد لوله های تولیدی از A تا X70 بوده و طبق استاندارد API5L، IPS و IGS تولید می گردند.

لوله اسپیرال : کارخانه لوله سازی اهواز را می توان بزرگ ترین شرکت تولید لوله اسپیرال در جنوب کشور به شمار آورد که دارای بالاترین ظرفیت تولید نیز می باشد. این مجموعه از تکنولوژی بالایی برخوردار بوده و توانایی تولید لوله های فولادی مورد استفاده در خطوط انتقال نفت، گاز و آب را مطابق استانداردهای بین المللی دارا می باشد.

لوله های قطر کوچک: لوله های با قطر کوچک در کارخانه لوله سازی اهواز به روش جوش مقاومتی فرکانس بالا طبق استانداردهای بین المللی تولید می گردد. ظرفیت سالانه تولید این محصول در حدود 60 تا 70 هزار تن بوده و قطر لوله های تولیدی از 6 تا 16 اینچ می باشد. ضخامت لوله های قطر کوچک از 172 تا 406 اینچ و گرید فولاد آن ها از A تا X52 می باشد. استاندارد تولیدی API5L، IPS و IGS و دارای طول 5 تا 12.7 متر می باشند.

پوشش لوله به روش پیچشی: کارخانه پوشش سه لایه پلی اتیلنی در سال 1372 جهت پوشش خارجی لوله های فولادی به روش جوشکاری با قوس غوطه ور تاسیس گردید. لوله های به قطر 18 تا 60 اینچ به روش پیچشی در این مجموعه پوشش دهی می شوند.

پوشش لوله به روش غلافی: در این کارخانه که در سال 72 تاسیس گردید پوشش سه لایه پلی اتیلن جهت پوشش دهی خارجی لوله های فولادی به روش جوش مقاومت الکتریکی تولید می شود.

پوشش داخلی لوله: در این کارخانه که در سال 1384 تاسیس گردید پوشش داخلی لوله های فولادی با اپوکسی مایع تولید می شود. پوشش دهی در این مجموعه برای لوله های به قطر 20 تا 56 اینچ طبق استانداردهای بین المللی صورت می گیرد و ظرفیتی بالغ 5.3 میلیون متر مربع در سال دارا می باشد.

آدرس کارخانه لوله سازی اهواز

اهواز، ناحیه صنعتی کارون، شرکت لوله سازی اهواز

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد