تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

لوله سازی اهواز

لوله سازی اهواز

معرفی شرکت لوله سازی اهواز

شرکت لوله سازی اهواز در سال ۱۳۴۵ با هدف تولید انواع لوله های خطوط انتقال نفت و گاز تاسیس گردید. این واحد تولیدی در حال حاضر دارای چهار کارخانه لوله و سه کارخانه پوشش لوله می باشد. نخستین کارخانه در سال ۴۶ تاسیس گردیده و به تولید لوله های فولادی به قطر ۶ تا ۱۶ اینچ مشغول می باشد. دومین کارخانه در سال ۵۵ تاسیس و به تولید لوله های فولادی به قطر ۶ تا ۲۴ اینچ می پردازد. سومین کارخانه تولید لوله در سال ۵۵ تاسیس و تولیدکننده لوله فولادی به قطر ۲۴ تا ۵۶ اینچ می باشد. در سال ۱۳۹۰ خط تولید لوله اسپیرال در شرکت لوله سازی اهواز با ظرفیت اسمی سالانه ۲۳۰ هزار تن لوله از قطر ۲۴ تا ۱۰۰ اینچ تاسیس گردید. نخستین کارخانه پوشش لوله در سال ۷۲ تاسیس و نسبت به پوشش دهی لوله های فولادی ۲ تا ۱۶ اینچ اقدام کرد. دومین کارخانه پوشش دهی در همان سال تاسیس و به پوشش دهی لوله های ۱۸ تا ۵۶ اینچ می پردازد. سومین کارخانه پوشش داخلی در سال ۸۴ و با هدف انجام پوشش سخت اپوکسی در کارخانه لوله سازی اهواز تاسیس گردید. از اهداف این شرکت می توان به تولید و تامین انواع لوله های مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و آب با استانداردهای مورد نظر مشتری، تامین منابع مالی و اجرای پروژه های خطوط لوله به روش EPC، ایجاد و بهره برداری خطوط انتقال نفت، گاز؛ فرآورده های نفتی و آب در ایران و جهان، ایجاد ارزش افزوده بیشتر از طریق توسعه زنجیر تامین مطمئن اشاره نمود.

حتما بخوانید :  فولاد سیرجان حدید جنوب

لوله سازی اهواز

محصولات شرکت لوله سازی اهواز

لوله های قطر بزرگ: این لوله ها با روش های U&O و RB با قطر ۲۴ تا ۵۶ اینچ تولید و روانه بازار مصرف می گردند. ظرفیت سالانه این واحد ۲۹۰ تا ۴۲۰ تن و ضخامت لوله ها ۲۵۰ اینچ می باشد. گرید فولاد لوله های تولیدی از A تا X70 بوده و طبق استاندارد API5L، IPS و IGS تولید می گردند.

لوله اسپیرال : کارخانه لوله سازی اهواز را می توان بزرگ ترین شرکت تولید لوله اسپیرال در جنوب کشور به شمار آورد که دارای بالاترین ظرفیت تولید نیز می باشد. این مجموعه از تکنولوژی بالایی برخوردار بوده و توانایی تولید لوله های فولادی مورد استفاده در خطوط انتقال نفت، گاز و آب را مطابق استانداردهای بین المللی دارا می باشد.

لوله های قطر کوچک: لوله های با قطر کوچک در کارخانه لوله سازی اهواز به روش جوش مقاومتی فرکانس بالا طبق استانداردهای بین المللی تولید می گردد. ظرفیت سالانه تولید این محصول در حدود ۶۰ تا ۷۰ هزار تن بوده و قطر لوله های تولیدی از ۶ تا ۱۶ اینچ می باشد. ضخامت لوله های قطر کوچک از ۱۷۲ تا ۴۰۶ اینچ و گرید فولاد آن ها از A تا X52 می باشد. استاندارد تولیدی API5L، IPS و IGS و دارای طول ۵ تا ۱۲٫۷ متر می باشند.

پوشش لوله به روش پیچشی: کارخانه پوشش سه لایه پلی اتیلنی در سال ۱۳۷۲ جهت پوشش خارجی لوله های فولادی به روش جوشکاری با قوس غوطه ور تاسیس گردید. لوله های به قطر ۱۸ تا ۶۰ اینچ به روش پیچشی در این مجموعه پوشش دهی می شوند.

حتما بخوانید :  شرکت ورق خودرو چهارمحال بختیاری

پوشش لوله به روش غلافی: در این کارخانه که در سال ۷۲ تاسیس گردید پوشش سه لایه پلی اتیلن جهت پوشش دهی خارجی لوله های فولادی به روش جوش مقاومت الکتریکی تولید می شود.

پوشش داخلی لوله: در این کارخانه که در سال ۱۳۸۴ تاسیس گردید پوشش داخلی لوله های فولادی با اپوکسی مایع تولید می شود. پوشش دهی در این مجموعه برای لوله های به قطر ۲۰ تا ۵۶ اینچ طبق استانداردهای بین المللی صورت می گیرد و ظرفیتی بالغ ۵٫۳ میلیون متر مربع در سال دارا می باشد.

آدرس کارخانه لوله سازی اهواز

اهواز، ناحیه صنعتی کارون، شرکت لوله سازی اهواز

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۵ / ۵٫ تعداد رای: ۲

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button