فولاد الماس یزد

3 ماه پیش6124بازدید0دیدگاه3.1امتیاز (15 رای)
فولاد الماس یزد

معرفی شرکت فولاد الماس یزد

شرکت فولاد الماس یزد در سال 1394 در شهرک صنعتی فولاد اشکذر به مدیریت هادی شکفته به بهره برداری رسید. این واحد تولیدی در حال حاضر ظرفیت تولید 6 هزار تن انواع نبشی و ناودانی در سال را دارا بوده و از سال بهره برداری تاکنون توانسته برای حدود 65 نفر اشتغال زایی نماید. نبشی فولاد الماس یزد در سایزهای 7 و 8 و ناودانی این مجموعه در سایزهای 10 تا 16 تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

معرفی محصولات فولاد الماس یزد

در حال حاضر مجموعه فولاد الماس یزد به تولید انواع نبشی و ناودانی در سایزهای مختلف مشغول می باشد. جنس این محصولات از فولاد st37 بوده و به روش نورد گرم تولید می گردند.

  • نبشی کارخانه الماس یزد

به طور کلی نبشی به پروفیلی گفته می شود که دارای دو ضلع عمود بر یکدیگر باشد. نبشی یکی از مهم ترین پروفیل های مورد استفاده در صنایع مختلف خصوصا صنایع ساختمانی بوده که به دو شکل مرکب و منفرد در بازار مصرف موجود می باشد. در تعریف دیگر این محصول در دو دسته نبشی پرسی و فابریک قرار می گیرد. تفاوت این دو نوع نبشی در نحوه تولید آن ها می باشد به طوری که نبشی پرسی از یک ورق به طول 6 متر که از وسط عرض هم شده باشد تولید می گردد و نبشی فابریک از همان ابتدای تولید به صورت نبشی از خط تولید خارج می شود. از نظر ظاهر نیز این محصولات در دو دسته بال مساوی و بال نامساوی قرار می گیرند و در هنگام خرید بایستی به نوع محصول مورد نظر دقت نمایید چرا که هر نبشی دارای موارد کاربرد منحصر به فردی می باشد.

شرکت فولاد الماس یزد

از کاربردهای نبشی می توان به استفاده از آن در صنعت ساختمان سازی اشاره کرد. برای اتصالات ساده در سازه های فولادی از این محصول استفاده می گردد. نبشی ها در سایزهای 2 تا 20 در بازار مصرف موجود بوده و کارخانه فولاد الماس یزد در حال حاضر قادر به تولید نبشی در دو سایز 7 و 8 می باشد. این محصولات توسط دو مشخصه نامگذاری می شوند که شامل طول بال و ضخامت بال می باشد. برای مثال نبشی 4*40*40 دارای طول بال 40 میلی متر و ضخامت بال 4 میلی متر می باشد.

  • ناودانی فولاد الماس یزد

به پروفیلی که سطح مقطع آن از یک جان افقی و دو بال عمودی تشکیل شده باشد ناودانی اطلاق می گردد. از مهمترین کاربردهای ناودانی می توان به استفاده گسترده این محصول در صنعت ساخت و ساز اشاره کرد. ناودانی ها نیز در دو حالت پرسی و فابریک بوده و به دو صورت نورد گرم و سرد تولید می گردند. ناودانی های ساده از ورق گرم تولید شده و در سایزهای 10 تا 16 در کارخانه فولاد الماس یزد تولید می گردند. از این محصول بیشتر در ساخت پل های باربر استفاده می شود. در مقابل ناودانی های مشبک از ورق گرم گالوانیزه شده و به دو صورت نورد سرد یا گرم تولید می گردند.

از مصارف عمده این محصولات می توان به تولید قفسه های فولادی مستحکم و ساختمان های سبک فولادی اشاره کرد. در حال حاضر شرکت فولاد الماس یزد قادر به تولید ناودانی 10 ، ناودانی 12، ناودانی 14 و ناودانی 16 با کیفیت مرغوب می باشد. شما عزیزان می تواند برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کارخانه فولاد الماس یزد و نحوه خرید محصولات با کارشناسان ما در مجموعه مرکز آهن تماس حاصل نمایید.

آدرس کارخانه فولاد الماس یزد

آدرس: استان يزد - شهرستان اشكذر - بخش خضرآباد - دهستان كذاب - روستا فولاد آلياژي - خيابان شهرك صنعتي فولاد آلياژي يزد - پلاك 0- طبقه همكف

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد