0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کارخانه آریا افق پاسارگاد

در سال 1383 مجموعه ای به نام آریا افق پاسارگاد با هدف تکمیل سبد تولید محصولات فولادی کشور و تامین نیازهای بازار داخلی و استان به مدیریت آقای محمد رضا حسین پور با شماره بهر برداری 68178 تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت. کلیه فعالیت های تولیدی مجموعه آریا افق پاسارگاد در محل کارخانه واقع در تهران، شهرک صنعتی شمس آباد انجام می گیرد. شرکت آریا افق پاسارگاد نیز به منظور ارائه خدمات توزیع وفروش وابسته به مجموعه در محل تهران، سعادت آباد واقع شده است.

محصولات شرکت لوله و پروفیل تهران

از اهم محصولات مجموعه آریا افق پاسارگاد تهران می توان به وجود انواع لوله های فولادی و پروفیل های صنعتی ساختمانی در سبد محصولات مجموعه اشاره نمود. پروفیل های فولادی شرکت آریا افق پاسارگاد به صورت فابریک از خط تولید خارج می گردند سپس در مراحل بعدی در اندازه های دلخواه برش می خورند. این محصولات در کارخانه آریا افق پاسارگاد در سایزهای 20*20*2، 40*40*2 و 30*30*2 برای فروش عرضه می شوند. کلیه محصولات تولیدی این مجموعه به شرح زیر هستند:

 • انواع لوله های فولادی و داربستی با ظرفیت تولید 30 هزار تن به صورت سالیانه
 • پروفیل های مخصوص صنعتی و ساختمانی به صورت 6 متری
 • پروفیل های مخصوص درب و پنجره
 • ورق سیاه
 • و…

لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد

ورق های سیاه فولادی در مصارف مختلفی کاربرد دارند از جمله مهم ترین کاربردهای ورق سیاه تولید شده در کارخانه آریا افق پاسارگاد می توان به موارد صنعتی از جمله خودروسازی، کاربرد در تولید لوازم خانگی، صنایع سنگین، ساخت مخازن و تانکرها، کشتی سازی، کشاورزی و حتی در ساخت و ساز اشاره نمود. ورق های سیاه آریا افق به دو صورت ورق سیاه 1000 و ورق سیاه 1250 در بازار موجود است.

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

از دیگر محصولات کارخانه آریا افق پاسارگاد تهران می توان به وجود پروفیل های صنعتی و ساختمانی در سبد تولیدات این مجموعه اشاره نمود. این دسته از محصولات از ورق های ST 37 تولید و برای مواردی چون ساخت انواع درب و پنجره کاربرد دارند. این سبد شامل محصولاتی چون سپری، چهرچوبی و لنگه می باشد. پروفیل ها اغلب در اشکال مربع یا مستطیل شکل در بازار محصولات فولادی یافت می شوند. مقاطع کوچک تر در ساخت نرده های فولادی، راه پله و حفاظ ساختمانب یا در کنار خیابان محل عبور عابرین به عنوان حفاظ مورد استفاده قرار می گیرند. مقاطع در سایزهای بزرگ تر نیز در ساخت و سازف ستون بندی و اسکلت های فلزی کاربرد دارند.

لوله های فولادی آریا افق پاسارگاد نیز در محل کارخانه به واسطه فرمینگ ورق های فولادی و جوش تهیه و برای فروش به بازار محصولات فولادی عرضه می شوند. لوله های آریا افق برای مصارف گوناگون از جمله داربست کاربرد دارند این دسته از محصولات شرکت آریا افق پاسارگاد در سایز 11.2 به ضخامت 2 میلی متر تولید می شوند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خط تولید ورق سیاه در کارخانه آریا افق پاسارگاد

ابتدا مواد اولیه تهیه شده به خطوط تولیدی انتقال داده می شوند بازرسین مربوطه کیفیت محصولت را ارزیابی کرده پس از صدور تایی نهایی خطوط تولیدی را تغذیه می کنند. تختال های تهیه شده در دمای 1280 درجه سانتی گراد حرارت دیده هدف از این امر تغییر ضخامت و رسیدن ضخامت تختال ها به حدود 1.2 الی 16 میلی متر می باشد.  فرایند تغییر ضخامت به صورت نورد در کوره های مربوطه که از قبل گرم شده اند صورت می پذیرد. این ورق های تولیدی خطوط تولید لوله های فولادی و پروفیل را تغذیه می کنند.

شرکت لوله و پوفیل آریا افق پاسارگاد با بیش از یک دهه فعالیت مستمریکی از تولیدکنندگان فعال ایرانی در زمینه انواع لوله و پروفیل می باشد.  این مجموعه تولیدی-صنعتی در رسته صنایع و محصولات معدنی دسته تولیدات قرار دارد و در حال حاضر به مدیریت خانم نجمه اوبئی مهریزی در استان تهران واقع شده است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری