مرکزآهنکارخانجات تولید فولادمجتمع فولاد آتیه خلیج فارس

مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس

1 سال پیش4940بازدید0دیدگاه
مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس

معرفی شرکت فولاد آتیه خلیج فارس

مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس سهامی خاص به عنوان نخستین واحد تولید فولاد در زمینی به مساحت 20 هکتار در شهرک های صنعتی شناخته شده و تبدیل به الگویی برای سرمایه گذاران این صنعت برای توسعه و سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی می باشد. این شرکت به مدیریت یار محمد محمدی در سال 1395 به بهره برداری رسید و با شعار تولید بومی و اشتغال پایدار گام بلندی را در اشتغال آفرینی جوانان برداشته است. همچنین این شرکت در راستای اهداف تولید بومی از ابتدای شکل گیری ایده تاسیس مجتمع تا فراهم کردن تجهیزات موردنیاز از محصولات داخلی بهره گرفته است و نصب و راه اندازی تاسیسات شرکت نیز تماما در اختیار متخصصین داخلی بوده است. این شرکت که با نام غرور آفرین خلیج فارس مزین گشته است در حال حاضر در تولید انواع میلگرد فولادی فعالیت دارد.

دریافت نسخه pdf مقاله : مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس

فاز نخست این شرکت که از سال 95 به بهره برداری رسیده است مربوط به تولید میلگردهای فولادی می باشد و ظرفیتی در حدود 300 هزار تن در سال دارد. میلگردهای تولیدی شرکت آتیه خلیج فارس در حال حاضر به کشورهای همجوار نیز صادر می گردد. از مزایای این شرکت نزدیکی به شرکت فولاد خوزستان بوده که توانایی تهیه مواد اولیه را به راحتی دارا می باشد.

مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس

معرفی محصولات شرکت فولاد آتیه خلیج فارس

همان طور که ذکر شد هدف از راه اندازی این شرکت خودکفایی در تولید میلگرد فولادی در این منطقه بوده است. این محصول در حال حاضر با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت شامل شمش های درجه یک  GR60 به تولید میلگردهای آجدار آج دوکی و جناقی از سایز 8 تا 40 مشغول می باشد. میلگردهای تولیدی مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس دارای استاندارد ملی ایران 3232 ، ASTM A615 آمریکا و BS 4449 انگلستان می باشد که علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی به بازارهای خارجی نیز صادر می گردد.

از ویژگی های این محصول می توان به استحکام بالا و وزن مناسب اشاره کرد. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و انجام آزمون های کنترل کیفی موفق به تولید میلگردهایی با کیفیت بالا شده است. کنترل کیفی میلگردهای تولیدی در چند بخش شامل چهار سوی کاری انبار شمش، قفسه های نورد، آزمایشگاه و انبار محصول انجام می گیرد تا از کیفیت محصول تولیدی تحویلی به مشتری اطمینان حاصل گردد. در ادامه به بررسی مشخصات محصولات تولیدی این شرکت خواهیم پرداخت.

جزئیات کیفی و کمی محصولات مجتمع آتیه خلیج

خواص مکانیکی

نتایج تست کشش مطابق استاندارد ملی ایران

میلگردهای آجدار آتیه خلیج فارس دارای حداقل استحکام تسلیم 400 مگاپاسکال و استحکام کششی 600 مگا پاسکا بوده که علاوه بر کیفیت مطلوب استحکام بالا و وزن مناسبی را نیز دارا می باشند.

  مشخصات میلگرد آتیه خلیج

ترکیب شیمیایی بیلت های مصرفی

ترکیب شیمیایی میلگردهای تولیدی در حالت استاندارد بوده و این محصولات دارای 0.32 درصد کربن، 0.21 درصد سیلیسیم، 0.7 درصد منگنز، 0.007 درصد گوگرد و 0.01 درصد فسفر می باشد.

میلگرد آتیه خلیج

مشخصات میلگرد آتیه

وزن محصولات مجتمع آتیه خلیج فارس

در شرایط استاندارد وزن هر متر از این محصول برای سایز 8 در محدوده 0.364 تا 0.426 کیلوگرم می باشد و از وزن استانداردی برخوردار است. همچنین تعداد میلگرد سایز 8 در هر بندیل 434 عدد بوده و وزن هر بندیل میلگرد آتیه خلیج فارس برای هر سایز میلگرد 2000 کیلوگرم می باشد.

وزن میلگرد آتیه خلیج فارس

میلگرد آتیه خلیج

آدرس کارخانه فولاد آتیه خلیج فارس

آدرس کارخانه : اهواز . ابتدای بزرگراه خلیج فارس به بندر امام خمینی (ره) شهرک صنعتی شماره 5

گواهینامه های شرکت

براساس قانون اصلاح قوانین و مقررات سازمان ملی استاندارد ایران واحد تولیدی آتیه خلیج فارس با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و استاندارد ملی شمار 3132 از علامت استاندارد ایران برای محصول میلگردهای فولادی گرم نوردیده برای تسلیح بتن با ویژگی آج 400 ثبت گردیده است. همچنین میلگردهای تولیدی این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2015 در زمینه مدیریت کیفیت و گواهینامه OHSAS 18001:2007 در زمینه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی می باشد.

گواهینامه آتیه خلیج فارس

قیمت میلگرد آتیه خلیج فارس

قیمت این محصول با توجه به موقعیت جغرافیایی و هزینه حمل آن برای خریداران در جنوب و جنوب غرب ایران مناسب بوده و با توجه به کیفیت این محصول به صرفه می باشد. قیمت میلگرد این محصول به صورت روزانه در سایت مرکز آهن موجود بوده و شما عزیزان می توانید جهت خرید میلگرد آتیه خلیج فارس با کارشناسان مرکزآهن مشورت کنید.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید
0