میلگرد خلیج فارس

میلگرد خلیج فارس را می توان مهمترین محصول مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس به شمار آورد. محصول تولیدی این شرکت در انواع سایز 8 تا 40 و به صورت آجدار دوکی شکل مطابق آیین نامه استاندارد ملی ایران 3132، ASTM A615  وBS 4449  انگلستان تولید و روانه بازار مصرف می گردد. در تولید میلگرد آتیه خلیج فارس از بهترین مواد اولیه با کیفیت بالا اعم از شمش درجه یک 5 SP و GR 60 استفاده می شود. در نتیجه محصول نهایی دارای ویژگی های استحکام بالا و وزن مناسب بوده که برای انواع کارهای ساختمان سازی مناسب است. جهت اطلاع از قیمت میلگرد آتیه خاورمیانه و قیمت میلگرد دیگر کارخانه ها می توانید به سایت مرکزآهن مراجعه نموده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت میلگرد خلیج اهواز

کارخانه میلگرد خلیج فارس با بهره گیری از نیروهای مجرب و ارتقای کیفیت میلگرد تولیدی خود در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین کارخانجات تولید میلگرد در سطح کشور تبدیل گشته است. میلگرد خلیج فارس پس از تولید در چهار سکوی کاری انبار شمش، قفسه های نورد، آزمایشگاه و انبار محصول آزمایش گردیده و کیفیت محصول تولیدی توسط تیم حرفه ای این مجموعه کنترل می گردد.

مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس با شعار اشتغال پایدار و تولید بومی آغاز به کار کرد و در حال حاضر علاوه بر اشتغال آفرینی برای افراد زیادی در این منطقه، به یکی از بزرگترین برندهای میلگرد منطقه تبدیل گشته است. قیمت میلگرد خلیج فارس به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و برای خرید این محصول می توانید به سایت و یا اپلیکیشن اختصاصی مجموعه مراجعه نمایید.

قیمت میلگرد خلیج فارس

میلگرد آتیه خلیج فارس

مجتمع فولاد خلیج فارس را می توان نخستین واحد تولید فولاد در شهرک های صنعتی، و به عنوان الگویی برای تشویق سایر سرمایه گذاران در جهت رونق شهرک های صنعتی به شمار آورد. میلگرد آتیه خلیج فارس از نوع گرم نوردیده برای تسلیح بتن با ویژگی آج 400 این شرکت در سال 95 موفق به اخذ پروانه رعایت قوانین و مقررات مربوطه و استاندارد ملی شماره 3132 از علامت استاندارد ایران گردید.

در حال حاضر این واحد تولیدی در اهواز، ابتدای بزرگرراه خلیج فارس به بندر امام خمینی واقع می باشد. برای خرید میلگرد خلیج می توانید پس از ورود به سایت مرکزآهن و جست و جوی ابعاد محصول موردنظر خود، سفارش را از طریق کلیک بر روی گزینه خرید ثبت نمایید. همچنین قیمت این محصول علاوه بر سایت مجموعه در اپلیکیشن، اینستاگرام و تلگرام مرکزآهن نیز به روزرسانی می گردد.

قیمت میلگرد آتیه خاورمیانه

میلگرد خلیج فارس اهواز به دلیل تقاضای زیاد ممکن است با قیمت های نامتعارف و متفاوتی عرضه گردد از این رو توصیه می شود برای خرید این محصول به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید. با خرید از نمایندگی های مخصوص فروش این کالا، علاوه بر دریافت کالای اصل و باکیفیت می توانید محصول را با قیمت مناسبی دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت میلگرد خلیج فارس و مشخصات آن می توانید با کارشناسان مرکزآهن تماس گرفته و از آن ها راهنمایی بخواهید.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ ۱۴:۴۶
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام آنالیز محل بارگیری حالت سایز نوع واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 A3 کارخانه شاخه 12 متری 10 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
2 A3 کارخانه شاخه 12 متری 12 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
3 A3 کارخانه شاخه 12 متری 14 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
13,955
(9%) تومان
1,256
4 A3 کارخانه شاخه 12 متری 16 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
13,955
(9%) تومان
1,256
5 A3 کارخانه شاخه 12 متری 18 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
6 A3 کارخانه شاخه 12 متری 20 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
13,955
(9%) تومان
1,256
7 A3 کارخانه شاخه 12 متری 22 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
8 A3 کارخانه شاخه 12 متری 25 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
9 A3 کارخانه شاخه 12 متری 28 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
10 A3 کارخانه شاخه 12 متری 32 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
لینک های مفید
تماس 03135155000 03135156000
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0