0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی کارخانه میلگرد آذر چلیک تبریز

شرکت فولاد آذر چلیک تبریز (ACHT) یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات فولادی در کشور شناخته می شود و به علت تولید محصولات با کیفیت، تنوع در محصولات تولیدی، استفاده از استانداردهای معتبر و مشارکت در بازارهای صادراتی در مدت زمان کوتاهی توانسته جایگاه بالایی را در بازار آهن آلات کسب نماید. این مجموعه در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع میلگرد در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع آغاز کرد. شرکت فولاد آذر چلیک تبریز با بهره گیری از کادر متخصص و تجهیزات پیشرفته اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا نموده به طوری که در حال حاضر به یکی از محبوب ترین و قابل اعتمادترین شرکت های فولادی از نظر خریداران تبدیل شده است.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

دریافت نسخه pdf مقاله : شرکت فولاد آذر چلیک تبریز

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

از اصلی ترین موارد مورد توجه این شرکت در هنگام ساخت محصولات فولادی می توان به قیمت مناسب میلگرد تولیدی در کنار حفظ کیفیت بالا و توجه ویژه به نظرات خریداران نام برد. در واقع این شرکت را می توان یکی از اصلی ترین کارخانجات پیشرو در تولید مقاطع فولادی به شمار آورد. همچنین این آزمایشگاه مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفی پیشرفته می باشد که به افزایش هرچه بیشتر کیفیت محصولات تولیدی کمک شایانی می نماید.

 شرکت آذر چلیک تبریز

از اهداف این شرکت علاوه بر کیفیت و تنوع محصولات تولیدی ، می توان به کسب جایگاه ویژه در زمینه صادرات آهن آلات به کشورهای همجوار اشاره کرد. بنابراین این شرکت با 4 شعار اصلی توسعه صادرات، مشتری مداری، قیمت رقابتی و کیفیت محصولات گام بزرگی را در صنعت فولاد کشور برداشته است.

کارخانه آذر چلیک تبریز

محصولات شرکت فولاد آذر چلیک

شرکت فولاد آذر چلیک در حال حاضر به تولید 7 نوع میلگرد در کشور مشغول می باشد. این محصولات همه از نوع A3 و به از نوع 12 تا 25 می باشند. شایان ذکر است تولید میلگرد 8 و 10 نیز از اهداف ویژه این شرکت می باشد. به دلیل اهمیت شناخت تفاوت های میلگرد A3 با سایر میلگردها در ادامه مختصری در خصوص ویژگی های این میلگرد توضیح خواهیم داد.

میلگرد A3 همان میلگرد آج 400 جناقی می باشد که تحت این نام خوانده می شود. میلگردهای A1 که از نوع ساده و بدون آج می باشند و نحوه تشخیص آن ها راحت است ولی خریداران در هنگام خرید میلگرد معمولا برای تشخیص میلگرد A2 و A3 با مشکل مواجه می شوند. برای تشخیص این محصول لازم است توجه داشته باشید که میلگرد A3 دارای آج جناقی به صورت 7 و 8 بوده در صورتی که میلگرد A2 دارای آج مارپیچ موازی می باشد. به صورت دقیق تر اگر آج میلگرد به شکل فنر باشد میلگرد از نوع A2 است. همچنین میلگرد از نوع A3 شکننده تر بوده ولی میلگرد A2 انعطاف پذیری بیشتری دارد. میلگردهای A2 به صورت مستقیم آج زده می شوند ولی میلگردهای A3 پس از عملیات آج زنی وارد مرحله خنک کاری می شوند. به دلیل این عملیات میلگردها به رنگ سیاه در می آیند. بنابراین در هنگام خرید لازم است به تفاوت های اساسی این دو محصول دقت نمایید.

خصوصیات میلگرد فولاد آذر چلیک تبریز به شرح زیر می باشد:

خصوصیات میلگرد آذر چلیک

میلگرد آذر چلیک

آرم میلگرد آذر چلیک

آدرس کارخانه آذر چلیک

آدرس : آذربایجان شرقی، جاده تبریز صوفیان، شهرک صنعتی صنایع ساختمانی، خیابان ششم

صادرات محصولات فولادی

این شرکت در سال 95 موفق به اخذ گواهی نامه BV گردید. به موجب این گواهینامه امکان صادرات میلگردهای تولیدی به کشور عراق برای این مجموعه امکان پذیر گشته است. در دی ماه سال 95 نخستین محموله صادراتی از شرکت فولاد آذر چلیک تبریز به کشور عراق صادر گردید.

نحوه خرید میلگرد آذر چلیک

همان طور که ذکر شد این محصول علاوه بر کیفیت بالا، قیمتی مقرون به صرفه برای خریداران به همراه دارد. شما عزیزان می توانید برای خرید این محصول و اطلاع از جزئیات خرید به سایت مرکزآهن مراجعه نمایید.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0