شرکت فولاد آذر چلیک تبریز

2 سال پیش3429بازدید0دیدگاه2امتیاز (2 رای)
شرکت فولاد آذر چلیک تبریز

شرکت فولاد آذر چلیک تبریز (ACHT) یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات فولادی در کشور شناخته می‌شود و به علت تولید محصولات باکیفیت، تنوع در محصولات تولیدی، استفاده از استانداردهای معتبر و مشارکت در بازارهای صادراتی در مدت زمان کوتاهی توانسته جایگاه بالایی را در بازار آهن‌آلات کسب نماید. این مجموعه در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع میلگرد در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع آغاز کرد. شرکت فولاد آذر چلیک تبریز با بهره‌گیری از کادر متخصص و تجهیزات پیشرفته اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا نموده به‌طوری که در حال حاضر به یکی از محبوب‌ترین و قابل اعتمادترین شرکت‌های فولادی از نظر خریداران تبدیل شده‌است.

دریافت نسخه pdf مقاله : شرکت فولاد آذر چلیک تبریز

کارخانه میلگرد آذر چلیک تبریز

کارخانه میلگرد آذر چلیک تبریز در ساخت محصولات فولادی به قیمت میلگرد، حفظ کیفیت بالا و نظرات خریداران توجه می‌کند. در واقع این شرکت را می‌توان یکی از اصلی‌ترین کارخانجات پیشرو در تولید مقاطع فولادی به شمار آورد. همچنین این کارخانه مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفی پیشرفته بوده که به افزایش هرچه بیشتر کیفیت محصولات تولیدی کمک شایانی می‌نماید.

شرکت آذر چلیک تبریز

از اهداف این شرکت علاوه بر کیفیت و تنوع محصولات تولیدی، می‌توان به کسب جایگاه ویژه در زمینه صادرات آهن آلات به کشورهای همجوار اشاره کرد. بنابراین مجموعه یاد شده با 4 شعار اصلی توسعه صادرات، مشتری مداری، قیمت رقابتی و کیفیت محصولات گام بزرگی را در صنعت فولاد کشور برداشته است.

این شرکت در سال 95 موفق به اخذ گواهی نامه BV گردید. به موجب این گواهینامه امکان صادرات میلگرد تولیدی به کشور عراق برای این مجموعه امکان پذیر گشته است. در دی ماه سال 95 نخستین محموله صادراتی از شرکت فولاد آذر چلیک تبریز به کشور عراق صادر گردید.

محصولات شرکت فولاد آذر چلیک

شرکت فولاد آذر چلیک در حال حاضر به تولید 7 نوع میلگرد در کشور مشغول است. این محصولات همه از نوع A3 و در اندازه‌های 12 تا 25 هستند. شایان ذکر است تولید میلگرد 8 و 10 نیز از اهداف ویژه این شرکت است. به دلیل اهمیت شناخت تفاوت‌های میلگرد A3 با سایر میلگردها در ادامه مختصری در خصوص ویژگی های این میلگرد توضیح خواهیم داد.

میلگرد A3 همان میلگرد آج 400 جناقی بوده که تحت این نام خوانده می‌شود. میلگردهای A1 که از نوع ساده و بدون آج بوده و نحوه تشخیص آن‌ها راحت است ولی خریداران در هنگام خرید میلگرد معمولا برای تشخیص میلگرد A2 و A3 با مشکل مواجه می‌شوند. برای تشخیص این محصول لازم است توجه داشته باشید که میلگرد A3 دارای آج جناقی به صورت 7 و 8 بوده در صورتی که میلگرد A2 دارای آج مارپیچ موازی است. به صورت دقیق‌تر اگر آج میلگرد به شکل فنر باشد میلگرد از نوع A2 است. همچنین میلگرد از نوع A3 شکننده‌تر بوده ولی میلگرد A2 انعطاف‌پذیری بیشتری دارد. میلگردهای A2 به صورت مستقیم آج زده می‌شوند ولی میلگردهای A3 پس از عملیات آج زنی وارد مرحله خنک‌کاری می‌شوند. به دلیل این عملیات میلگردها به رنگ سیاه در می‌آیند. بنابراین در هنگام خرید لازم است به تفاوت‌های اساسی این دو محصول دقت نمایید.

خصوصیات میلگرد فولاد آذر چلیک تبریز به شرح زیر می باشد:

خصوصیات میلگرد آذر چلیک

میلگرد آذر چلیک

آرم میلگرد آذر چلیک

آدرس کارخانه آذر چلیک

آدرس : آذربایجان شرقی، جاده تبریز صوفیان، شهرک صنعتی صنایع ساختمانی، خیابان ششم

همان‌طور که ذکر شد این محصول علاوه بر کیفیت بالا، قیمتی مقرون به صرفه برای خریداران به همراه دارد. شما عزیزان می‌توانید برای خرید این محصول و اطلاع از جزئیات خرید به سایت مرکزآهن مراجعه نمایید.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد