بوذرجمهر صنعت

3 ماه پیش2512بازدید0دیدگاه5امتیاز (3 رای)
بوذرجمهر صنعت

گروه صنعتی بوذرجمهر

گروه صنعتی بوذرجمهر در سال 1363 و در شهرک صنعتی راوند کاشان، شهرک صنعتی امیرکبیر، کمربند جنوبی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع قالب بتنی و سازه در ایران و خاورمیانه آغاز نمود. از جمله خدمات این شرکت نیز می توان به برش کاری و خمکاری ورق با دستگاه های تمام اتوماتیک CNC، پرس کاری، جوشکاری، تراش کاری، نورد، ریخته گری، رنگ و آب کاری اشاره کرد. همچنین این واحد تولیدی با طراحی و راه اندازی خط تولید رباتیک انواع پانل های یکپارچه دیوار و دال های بتنی در ابعاد بزرگ زمینه ساز تحولی بزرگ در صنعت ساخت و ساز کشور گردیده است.

بوذرجمهر صنعت

جلب رضایت کارفرما مهم ترین هدف این شرکت بوده و آن را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است. خدمات این شرکت از زمان برقراری اولین ارتباط کاری با کارفرما آغاز شده و تا پایان عملیات اجرایی پروژه ادامه خواهد یافت. علاوه بر خدمات این شرکت در زمینه تامین قالب و تجهیزات قالب بندی، انجام مشاوره در تمامی فعالیت های مرتبط با طراحی، ساخت، حمل، آموزش نصب و برچیدن و یا رفع نواقص احتمالی تا مراحل پایانی کار حضور خواهد داشت.

از دیگر خدمات این گروه برگزاری جلسات مشاوره با کارفرمایان می باشد که این جلسات به منظور تبادل اطلاعات بین طرفیت معامله صورت می گیرد. از جمله خدمات پس از فروش شرکت بوذرجمهر صنعت می توان به آموزش نصب و برچیدن قالب اشاره کرد که براساس درخواست کارفرما ارائه می گردد. کارشناسان قالب بندی این واحد تولیدی با حضور در محل پروژه این خدمات را ارائه خواهند داد. همچنین در هر مرحله از پروژه که کارفرما نیاز به خدمات مشاوره ای داشته باشد و یا مشکلی در استفاده از تجهیزات قالب بندی شرکت وجود داشته باشد این شرکت آماده خدمت رسانی می باشد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این شرکت با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره تلفن 91009009-031 و یا 91009009-021 تماس حاصل فرمایید.

آدرس شرکت بوذرجمهر صنعت

شهرک صنعتی راوند کاشان، شهرک صنعتی امیرکبیر، کمربند جنوبی

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد