0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

گروه صنعتی بوذرجمهر

گروه صنعتی بوذرجمهر در سال ۱۳۶۳ و در شهرک صنعتی راوند کاشان، شهرک صنعتی امیرکبیر، کمربند جنوبی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع قالب بتنی و سازه در ایران و خاورمیانه آغاز نمود. از جمله خدمات این شرکت نیز می توان به برش کاری و خمکاری ورق با دستگاه های تمام اتوماتیک CNC، پرس کاری، جوشکاری، تراش کاری، نورد، ریخته گری، رنگ و آب کاری اشاره کرد. همچنین این واحد تولیدی با طراحی و راه اندازی خط تولید رباتیک انواع پانل های یکپارچه دیوار و دال های بتنی در ابعاد بزرگ زمینه ساز تحولی بزرگ در صنعت ساخت و ساز کشور گردیده است.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : بوذرجمهر صنعت

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

بوذرجمهر صنعت

جلب رضایت کارفرما مهم ترین هدف این شرکت بوده و آن را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است. خدمات این شرکت از زمان برقراری اولین ارتباط کاری با کارفرما آغاز شده و تا پایان عملیات اجرایی پروژه ادامه خواهد یافت. علاوه بر خدمات این شرکت در زمینه تامین قالب و تجهیزات قالب بندی، انجام مشاوره در تمامی فعالیت های مرتبط با طراحی، ساخت، حمل، آموزش نصب و برچیدن و یا رفع نواقص احتمالی تا مراحل پایانی کار حضور خواهد داشت.

از دیگر خدمات این گروه برگزاری جلسات مشاوره با کارفرمایان می باشد که این جلسات به منظور تبادل اطلاعات بین طرفیت معامله صورت می گیرد. از جمله خدمات پس از فروش شرکت بوذرجمهر صنعت می توان به آموزش نصب و برچیدن قالب اشاره کرد که براساس درخواست کارفرما ارائه می گردد. کارشناسان قالب بندی این واحد تولیدی با حضور در محل پروژه این خدمات را ارائه خواهند داد. همچنین در هر مرحله از پروژه که کارفرما نیاز به خدمات مشاوره ای داشته باشد و یا مشکلی در استفاده از تجهیزات قالب بندی شرکت وجود داشته باشد این شرکت آماده خدمت رسانی می باشد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این شرکت با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره تلفن ۰۳۱۳۵۱۵۵ تماس حاصل فرمایید.

آدرس شرکت بوذرجمهر صنعت

شهرک صنعتی راوند کاشان، شهرک صنعتی امیرکبیر، کمربند جنوبی

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری