3/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی شرکت لوله و پروفیل برجسازان ساوه

کارخانجات نورد و پروفیل ساوه یکی از کارخانجات بزرگ تولید انواع لوله و پروفیل فولادی بوده که در حال حاضر با ظرفیتی بالغ بر 50 هزار تن در سال مشغول به فعالیت می باشد. در راستای ارتقای این شرکت برنامه هایی در جهت بهبود کیفیت محصولات و مشارکت در بازارهای صادراتی ریخته شد و در حال حاضر کارخانجات نورد و پروفیل ساوه به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید لوله و پروفیل در کشور شناخته می شود. لوله و پروفیل برجسازان ساوه با مدیریت مهیار مصطفوی زیر مجموعه این شرکت بوده و گام بزرگی در جهت تولید انواع لوله و پروفیل فولادی برداشته است. مدیریت این شرکت در جهت توسعه بازار فولاد و افزایش تنوع محصولات تولیدی و نفوذ به بازارهای صادراتی گام های موثری را برداشته است. حاصل تلاش این مجموعه دستیابی به ظرفیت 2000000 تن در سال انواع مقاطع فولادی می باشد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : لوله و پروفیل برجسازان ساوه

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

لوله و پروفیل برجسازان ساوه

معرفی محصولات لوله و پروفیل برجسازان ساوه

لوله فولادی: انواع لوله های فولادی در سایزهای مختلف در این کارخانه تولید و روانه بازار مصرف می گردد. این لوله ها به دلیل دارا بودن مقاومت بالا در برابر گرما، ضخامت و استحکام بالا در لوله کشی های صنعتی و پالایشگاه ها استفاده می شود. از عمده ترین کاربردهای این محصولات می توان به جابجایی سیالات مانند آب، نفت و گاز اشاره نمود. از دیگر کاربردهای آن ها می توان به محافظت از کابل های برق و عایق سیم ها در برابر ضربه اشاره نمود.

پروفیل فولادی: پروفیل های فولادی تولیدی در دو نوع ساختمانی و صنعتی تولید و روانه بازار مصرف می گردد. پروفیل های ساختمانی در صنعت ساختمان سازی و جهت تولید درب و پنجره های آلومینیومی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین پروفیل های صنعتی در مواردی اعم از خودروسازی و صنایع نظامی استفاده می گردد.

آدرس شرکت لوله و پروفیل برجسازان ساوه

استان مرکزی، شهرستان ساوه، شهرک صنعتی کاوه خیابان 22

3/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0