0
مرکزآهناتصالات جوشی گازقیمت زانو جوشی فولادی

قیمت زانو جوشی فولادی

2 کارخانه
زانو جوشی 45 درجه
زانو جوشی 45 درجه
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۹:۰۹
زانو جوشی 90 درجه
زانو جوشی 90 درجه
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۹:۰۹
زانو جوشی فولادی با داشتن ساختاری ساده یکی از انواع اتصالات با زمینه کاربرد فراوان در صنایع مختلف است. این اتصال دهنده فولادی به عنوان ابزاری جهت تغییر مسیر جریان آنچه در انشعابات وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در انواع مختلفی متناسب با کاربرد آن تهیه و تولید می ‌شود. قیمت زانو جوشی فولادی روزانه در مرکز آهن اعلام می گردد. تفاوت زانوهای جوشی در زوایای ساختاری آنها است و در انواع 45 درجه، 90 درجه و 180 درجه ساخته می شوند.

قیمت زانو جوشی درزدار

مواد اولیه تولید زانوها به دو شکل درزدار و مانیسمان هستند که در نوع درزدار دو سطح ورق فولاد توسط الکترود یا جریان قوی آمپر به شکل لب به لب ذوب شده و بهم جوش می خورند؛ اما در حالت مانیسمان از وسط شمش رول شده سوراخی ایجاد می شود. این استوانه تولیدی بدون درز بوده و برای تولید زانویی بدون درز از نوع مانیسمان مورد استفاده قرار می گیرد. زانو جوشی فلزی توسط برندهای مختلفی در کشور تولید می‌شود و هریک قیمت و کیفیت متفاوتی دارند. هنگام خرید زانو جوشی درزدار لازم است به مشخصات محصول همچون ضخامت، ابعاد و کیفیت آن دقت کنید. قیمت زانو جوشی فولادی

قیمت زانو جوشی مانیسمان

قیمت زانو جوشی مانیسمان با نوع درزدار متفاوت بوده و بسته به کاربرد، ابعاد و کیفیت دارای نرخ‌های متفاوتی هستند. برای مثال قیمت زانو جوشی یک اینچ و قیمت زانو جوشی 4 اینچ به دلیل تفاوت ابعاد با یکدیگر متفاوت است. زانو جوشی بدون درز در رده‌های مختلفی تولید شده و قیمت هریک را می‌توانید در جدول ارائه شده در این صفحه مشاهده کنید. زانو جوشی رده 40 یکی از پرکاربردترین رده‌ها در بازار بوده که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. این نوع زانو یکی از پرکاربردترین اتصالات فولادی بوده و قیمت آن براساس جنس، مواد اولیه و رده‌های مختلف متفاوت است. همچنین عوامل دیگری همچون نوسانات نرخ دلار، تورم و عوامل اقتصادی نیز بر نرخ نهایی این محصول تاثیرگذار است. برای اطلاع از قیمت زانو جوشی گاز مانیسمان و درزدار و مشخصات این محصول می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و با کارشناسان مجموعه مشاوره کنید.

قیمت زانو جوشی 45 درجه

نوع 45 درجه جهت تغییر مسیرجریان در خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد و زانوی 90 درجه برای تغییر مسیر جریان به همراه تغییر شعاع آن کاربرد دارد. چنانچه بخواهیم جریان ورودی در همان راستا و در جهت رفت برگشت داشته باشد از زانوی 180 درجه استفاده خواهیم نمود. قیمت زانو جوشی 45 درجه را می‌توانید در سایت، اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن مشاهده کنید. همچنین برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و دریافت مشاوره قیمت اتصالات گازی تنها کافی است با شماره 91009009-031 تماس بگیرید.

قیمت زانو جوشی 90 درجه

به علت تفاوت قیمت زانو جوشی 90 درجه در برندهای مختلف لازم است قبل از اقدام به خرید نسبت به مقایسه قیمت در کارخانجات تولیدی اقدام کنید. متاسفانه کیفیت زانو جوشی برخی از تولیدکنندگان پایین بوده و نرخ کمتری نیز نسبت به سایر برندها ارائه می‌دهند. قیمت زانو جوشی 3 اینچ و سایر ابعاد به کیفیت محصول بستگی داشته و برخی محصولات به دلیل استحکام و دوام بالا، قیمت بالاتری نیز دارند. به دلیل نقش مهم زانو جوشی 90 درجه در اتصال لوله‌های فولادی پیشنهاد می‌شود در هنگام خرید نسبت به کیفیت محصول آگاهی کامل داشته باشید

خرید زانو جوشی فولادی

برای خرید زانو جوشی فولادی از مرکزآهن می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید. مرکزآهن ارائه دهنده انواع زانو جوشی درزدار و مانیسمان در ابعاد و اندازه‌های مختلف بوده که جوابگوی نیاز خریداران محترم خواهدبود. خرید زانو جوشی فولادی به دو روش مستقیم و آنلاین قابل انجام است. در روش مستقیم می‌توانید با شماره 91009009-031 تماس گرفته و ضمن سفارش محصول از مشاوره رایگان مجموعه نیز بهره‌مند شوید. در روش آنلاین نیز تنها کافی است پس از استعلام قیمت زانو جوشی فشار قوی و سایر انواع این محصول و بررسی مشخصات آن، گزینه خرید را انتخاب کنید. کارشناسان مجموعه پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته و تمامی مراحل خرید را توضیح خواهند داد. پس از ارائه پیش فاکتور، محصول موردنظر برای شما ارسال می‌شود. برای اطلاع از قیمت زانو جوشی مانیسمان 2 اینچ و سایر ابعاد با ما تماس بگیرید.
اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید