قیمت میلگرد ابرکوه

1 کارخانه
قیمت میلگرد ابرکوه
قیمت میلگرد ابرکوه
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۳۱۲:۱۲

قیمت میلگرد سرمد ابرکوه امروز از 20,365 تومان تا 21,745 تومان با احتساب ارزش افزوده بسته به سایز و گرید به تصویب رسید. هرچند در بسیاری از مراکز، قیمت میلگرد ابرکوه تا کیلویی 24,260 تومان هم فاکتور شد.

میلگرد ابرکوه یزد از مهم‌ترین محصولات تولید شده در مجتمع فولاد سرمد ابرکوه به حساب می‌آید. مرکزآهن به عنوان نمایندگی فروش میلگرد ابرکوه، قادر به فروش میلگردهای آجدار با آخرین قیمت روز است. تیم مرکزآهن به لطف تلاش و پیگیری‌های متناوب، قادر به ارائه قیمت روزانه میلگرد ابرکوه برای مشتریان محصولات این کارخانه است.

علاوه بر قیمت لحظه‌ای، امکان دسترسی به نمودار قیمت روز میلگرد ابرکوه برای سایزهای مختلف این کالا نیز فراهم شده است. در ادامه این مطلب قصد داریم قیمت میلگرد ابرکوه را همراه با نمودار، مورد بررسی قرار دهیم، با فاکتورهای موثر در نوسان قیمت این مقطع فولادی آشنا شویم و نهایتا شیوه‌های خرید این میلگرد را شرح دهیم.

قیمت انواع میلگرد ابرکوه یزد قیمت انواع میلگرد ابرکوه یزد

لیست قیمت انواع میلگرد ابرکوه یزد

میلگرد سرمد ابرکوه با آنالیز A3 در سایزهای متنوع 10 تا 32 میلی‌متر تولید و با قیمت روز به فروش می‌رسد. برای اطلاع از قیمت میلگرد می‌توانید صفحه محصولات میلگرد را مشاهده نمایید. قیمت میلگرد ابرکوه، روزانه با توجه به فاکتورهای تاثیرگذار روی آهن‌آلات افزایش یا کاهش می‌یابد. برای اینکه مشتری بتواند خرید راحتی را تجربه کند، قیمت میلگرد ابرکوه، روزانه در سایت مرکزآهن قرار داده می‌شود. در ادامه قیمت میلگرد 12، 14 و سایز 16 را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

قیمت میلگرد 12 ابرکوه امروز

میلگرد 12 ابرکوه در دسته میلگردهایی با سایز کوچک قرار می‌گیرد که آجدار است و با گرید A3 و طول 12 متر تولید می‌شود. خواص مکانیکی این مقطع مطلوب بوده و کیفیت بالایی دارد. میلگرد ابرکوه در صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز، مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما خریداران می‌توانید با مراجعه به لیست قیمت در سایت مرکزآهن، قیمت میلگرد ابرکوه یزد امروز را مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد 14 ابرکوه

میلگرد 14 ابرکوه نسبت به میلگرد 12 در صنعت ساختمان سازی کاربرد بیشتری دارد. از ویژگی‌های این میلگرد، مقاومت بالا در عین وزن کم است؛ به همین دلیل معمولا در سقف، ستون و فونداسیون‌ اصلی ساختمان از میلگرد 14، استفاده می‌شود. از جمله عوامل بسیار مهمی که می‌تواند در تعیین قیمت نهایی میلگرد 14 ابرکوه تاثیر مستقیم داشته باشد، وزن محصول است. برای محاسبه قیمت میلگرد 14 ابرکوه می‌توانید از جدول اشتال کمک بگیرید.

قیمت میلگرد 16 ابرکوه امروز

این محصول نیز مانند دیگر محصولات کارخانه میلگرد ابرکوه با استانداردهای روز دنیا، تولید می‌شود. لازم به ذکر است وزن میلگرد 16 ابرکوه نسبت به قطر آن کم بوده و به صورت شاخه‌های 12 متری تولید و عرضه می‌شود. قیمت میلگرد 16 ابرکوه مانند دیگر انواع آهن آلات، دارای نوسانات بسیاری است؛ به همین دلیل قیمت این مقطع در سایت مرکز آهن، مرتبا در حال بروزسانی است. همچنین برای اطلاع از قیمت روز میلگرد ابرکوه، می‌توانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید؛ کارشناسان بخش میلگرد مرکزآهن، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. نه تنها قیمت میلگرد ابرکوه یزد بلکه می‌توانید استعلام قیمت میلگرد 16 بافق را نیز بگیرید.

قیمت میلگرد سرمد ضخامت های 12،14 و 16 قیمت میلگرد سرمد ابرکوه ضخامت 16

خرید میلگرد کارخانه فولاد سرمد ابرکوه یزد

مشتریانی که به میلگرد برای ساخت و ساز نیاز دارند و محل پروژه آنها در شهرهای مرکزی کشور است، می‌توانند با خرید میلگرد ابرکوه، تمام نیازهای خود را برطرف کنند. در زمان خرید روزانه میلگرد ابرکوه، ابتدا وزن کالا را با توجه به جدول وزن میلگرد بررسی کرده، سپس میزان میلگرد مورد نیاز را در قیمت یک کیلو میلگرد ابرکوه ضرب کنید، عدد بدست آمده قیمت کل سفارش را به شما نشان می‌دهد. البته از آنجایی که تیم مرکزآهن قادر به صدور پیش‌فاکتور زیر نیم ساعت است؛ کافیست پس از تماس با شماره‌های درج شده در سایت از کارشناسان میلگرد تقاضای پیش فاکتور کنید.

نمودار قیمت میلگرد ابرکوه

شما می‌توانید برای بررسی کلی قیمت میلگرد، نمودار نوسانات در روزهای گذشته را بررسی کنید. نمودار میلگرد ابرکوه وضعیت کلی قیمت محصول در روزهای گذشته (تا سقف یک سال گذشته) را نشان می‌دهد. اطلاع دقیق از قیمت میلگرد سرمد ابرکوه و یا قیمت میلگرد زاگرس در زمان خرید، می‌تواند راهنمای مناسبی برای مشتری باشد. این نمودارها می‌توانند تا حدودی ما را به تحلیل‌های درست و اصولی نزدیک کنند. برای خرید میلگرد ابرکوه و دریافت راهنمایی رایگان با شماره‌های 03191009009 یا 02191009009 تماس حاصل فرمایید.

عوامل موثر در قیمت میلگرد ابرکوه

فاکتورهای مختلفی روی قیمت میلگرد یزد ابرکوه لحظه ای تاثیر می‌گذارد. دلار، عرضه و تقاضا، کیفیت، وزن، اوضاع بازار و غیره تنها چند نمونه از این فاکتورها هستند که نه تنها قیمت میلگرد بلکه در قیمت نهایی انواع آهن آلات، تاثیر گذار هستند. شما می‌توانید با اطلاع دقیق از وزن میلگرد ابرکوه در خصوص هزینه هر شاخه از این کالا اطلاعات دقیق کسب کنید. قیمت ارائه شده برای محصولات این کارخانه با توجه به کیفیت میلگرد ابرکوه یزد، بسیار عادلانه و در رنج قیمت‌های پایین قرار می‌گیرد. در زمان خرید میلگردهای ابرکوه حتما به قیمت روز و سایز کالا توجه کرده و سپس خرید خود را نهایی کنید.

عوامل موثر در قیمت میلگرد ابرکوه عوامل موثر در قیمت میلگرد ابرکوه
نحوه خرید میلگرد سرمد ابرکوه

برای تهیه میلگرد ابرکوه از کانال‌های مختلفی می‌توان اقدام نمود. یکی از این روش‌ها، تهیه میلگرد به صورت مستقیم از کارخانه است، اما ممکن است هنگام خرید از کارخانه با محدودیت‌هایی مواجه شوید؛ از جمله این محدودیت‌ها، فروش میلگرد با ظرفیت‌های بالا است. روش بعدی، خرید میلگرد از شرکت‌های معتبر است. شرکت مرکز آهن با سال‌ها تجربه در زمینه فروش انواع آهن آلات، متناسب با نیازتان، مسیر خرید را برای شما هموار می‌سازد.

از جمله تولیدات بسیار مهم مجتمع فولاد سرمد ابرکوه، انواع میلگرد است. توان تولیدی میلگرد سرمد ابرکوه بطور سالانه حدودا 1200 تن شمش و میلگرد است. برای استعلام قیمت و یا خریدی امن و آسان با شماره‌های درج شده در سایت مرکزآهن تماس حاصل فرمایید؛ کارشناسان ما در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به شما هستند.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

لیست قیمت روز میلگرد ابرکوه را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن نماینده فروش کارخانه میلگرد ابرکوه به صورت روزانه قیمت میلگرد کاوه را در سایت مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه میلگرد سرمد ابرکوه در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه میلگرد ابرکوه یزد را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
نظرات ارسال شده
 • ارسال شده توسط کاربر 0905319**** 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
  قیمت روز میلگرد آجدار سرمد ابر کوه بدون ارزش افزوده است یا با ارزشش افزوده؟
  • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
   قیمت میلگرد ابرکوه بدون ارزش افزوده است. ارزش افزوده هر محصول را می توانید در جدول همین صفحه مشاهده کنید.
  • ارسال شده توسط کاربر 0930950**** 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
   قیمت میلگرد ابرکوه که تو سایت زدین بروزه؟
   • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
    بله. تمامی قیمت های مربوط به میلگرد ابرکوه در سایت مرکزآهن بصورت لحظه ای بروز می شوند.
   • ارسال شده توسط کاربر 0910314**** 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
    کیفیت میلگرد ابرکوه یزد واسه ساختمون 2 طبقه چطوریه؟
    • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
     میلگرد ابرکوه از با کیفیت ترین میلگرد های کشور است
    • ارسال شده توسط کاربر 0990708**** 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
     سلام حداقل فروش میلگرد ابرکوه چقدره؟
     • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
      بله. شما می توانید میلگرد سرمد را به هر میزان و تناژی که مد نظرتان است از مرکزآهن خریداری نمائید.
      • ارسال شده توسط کاربر 0917123**** 4 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
       سلام آدرس مرکز آهن در کازرون یا شیراز را معرفی کنید با شماره تلفن
       • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 3 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
        سلام وقت شما بخیر. لطفا با شماره های 91009009-031 و 91009009-021 تماس بگیرید
     • ارسال شده توسط کاربر 0913376**** 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
      شما نمایندگی فروش میلگرد ابرکوه رو دارید؟
      • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
       بله. شما می توانید تمام ضخامت های میلگرد ابرکوه را از ما خریداری نمایید.