0
مرکزآهنقیمت میلگردمیلگرد جهان فولاد سیرجان

میلگرد جهان فولاد سیرجان

1 کارخانه
میلگرد جهان فولاد سیرجان
میلگرد جهان فولاد سیرجان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۳/۰۸۰۱:۰۳
نام محصولآنالیزمحل بارگیریحالتسایزنوعواحدقیمت تومان ارزش افزودهنمودارخرید
میلگرد 8 جهان فولاد سیرجانA2کارخانهشاخه 12 متری8شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 10 جهان فولاد سیرجانA2کارخانهشاخه 12 متری10شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 12 جهان فولاد سیرجانA2کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 8 جهان فولاد سیرجانA3کارخانهشاخه 12 متری8شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 10 جهان فولاد سیرجانA3کارخانهشاخه 12 متری10شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 12 جهان فولاد سیرجانA3کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 275 تومان 25,140
2,263
میلگرد 14 جهان فولاد سیرجانA3کارخانهشاخه 12 متری14شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 275 تومان 24,130
2,172
میلگرد 16 جهان فولاد سیرجانA3کارخانهشاخه 12 متری16شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 275 تومان 24,130
2,172
میلگرد 18 جهان فولاد سیرجانA3کارخانهشاخه 12 متری18شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 270 تومان 23,760
2,138
میلگرد 20 جهان فولاد سیرجانA3کارخانهشاخه 12 متری20شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 270 تومان 23,760
2,138

سوالات متداول

میلگرد جهان سیرجان در چه ابعادی قابل سفارش می باشد؟

شما می توانید این محصول را در ابعاد 8 تا 32 میلی متری سفارش دهید.

میلگردهای تولیدی این کارخانه در چه گریدهایی موجود می باشد؟

میلگردهای جهان فولاد سیرجان در سه گرید 240 میلگردهای ساده، آج 340 یا آج مارپیچ و میلگرد آجدار جناغی یا آج 400 تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

اطلاعات بیشتر

میلگرد جهان فولاد سیرجان از نوع میلگردهای آجدار با گرید A2 و A3 است. قیمت میلگرد جهان فولاد با توجه به نوع گرید، سایز میلگرد و بازار روزانه تعریف شده و برای خرید از این قیمت استفاده خواهد شد. کاربرانی که نیازمند اطلاع دقیق از قیمت لحظه ای میلگرد جهان فولاد سیرجان هستند، می توانند با شماره های 03135155 و 03135156 تماس گرفته و قیمت میلگرد را استعلام کنند.

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان

جهان فولاد سیرجان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع میلگرد، روزانه در سایت مرکزآهن قیمت گذاری می شود. قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان برای هر کیلوگرم از این کالا در سایت ارائه می ‌شود. قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان با توجه به تغییرات قیمت ارز، بازار بورس، عرضه و تقاضا اعلام می‌شود. وزن میلگرد جهان فولاد سیرجان می‌تواند برای محاسبه دقیق قیمت هر شاخه میلگرد به شما کمک کند.

این مجموعه عظیم تولید کننده محصولات فولادی متنوعی اعم از آهن اسفنجی، شمش، بریکت و میلگرد می باشد. میلگرد جهان فولاد سیرجان به صورت آجدار از سایز 8 تا 32 با ظرفیت تولیدی 650 هزار تن به صورت سالیانه به شیوه حرارتی با هدف تولید محصولاتی با ویژگی های مکانیکی مطلوب روانه بازار می شوند.

در سال 1369 مجموعه ای در نزدیکی شهرستان بردسیر با هدف تولید محصولات فولادی و تکمیل زنجیره فولاد استان کرمان به ثبت رسمی رسید این مجموعه تولیدی کارخانه جهان فولاد سیرجان نام گرفت. برنامه توسعه کارخانه شامل دو فاز نورد و تکمیل خطوط تولید کارخانه بود. یک دهه قبل، تجهیزات مربوطه تهیه و بعد از انجام آماده سازی های لازم فاز اول یعنی توسعه خطوط نورد گرم کارخانه فولاد سیرجان در سال 1388 با سرمایه اولیه 960 میلیارد ریال، با ظرفیت اسمی 150 هزار تن به بهره برداری رسمی رسید. بعد از تکمیل نهایی خطوط نورد کارخانه ذوب سیرجان برنامه کاری خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

شایان ذکر است که میلگرد کارخانه نورد سیرجان مطابق با استانداردهای بین المللی و استاندارد ملی ISIRI به صورت آجدار مارپیچ و جناغی با مواد اولیه کارخانه به مرحله تولید می رسند بر همین اساس تا حدودی از هزینه های حمل و نقل و تهیه مواد اولیه تولیدی کاسته می شود.

میلگرد کرمان با تبعیت از الگوی ملی 3132 که در تیرماه سال 92 مورد تجدید نظر قرار گرفت به تولید می رسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان می توانید از جداول مربوط و مشاورین مرکز آهن کمک بگیرید.

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان

مشخصات فنی محصولات جهان فولاد سیرجان

شرکت جهان فولاد سیرجان امکان خرید میلگردهای آجدار را برای تمام مشتریان ایران و خارج از کشور فراهم کرده است. قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان امروز تنها رقمی است که برای خرید این محصولات در نظر گرفته می‌شود.

مجتمع فولاد سیرجان به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح در حوزه فولادی در ایران می باشد. در این واحد صنعتی تمامی اقلام از قبیل آهن اسفنجی، بریکت سرد، شمش فولادی و همچنین میلگرد تولید و روانه بازار می شود. در ادامه قصد معرفی مشخصات فنی تمامی این محصولات را داریم پس در ادامه همراه ما باشید.

آهن اسفنجی در واقع گندله ی سنگ آهن می باشد که بعد از اتمام مراحل احیای مستقیم به آهن اسفنجی تبدیل می شود که دارای 92درصد متالیزاسیون متوسط می باشد. در واقع آهن اسفنجی DRI همین آهن اسفنجی می باشد که به عنوان ماده اولیه در ساخت انواع مقاطع فولادی در همه کارخانجات تولیدی مورد استفاده قرار داده می شود. شکل هندسی آن به صورت تکه های طوسی رنگ و دایره ای ریز می باشد که بر روی سطح خود خلل و فرج دارد که بر همین اساس به نام آهن اسفنجی معروف است.

و در نهایت میلگرد جهان فولاد سیرجان که در این واحد تولیدی تحت استاندارد ملی به شماره 3132 در سه گرید 240 میلگردهای ساده ، آج 340 یا آج مارپیچ و میلگرد آجدار جناغی یا آج 400 تولید و روانه بازار می کند. در ادامه می توانید سایز و قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان را در جداول زیر مشاهده نمائید. جهت ارتباط با کارشناس فروش و خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان با شماره 35155-031 تماس حاصل بگیرید.

میلگرد جهان سیرجان در چه ابعادی قابل سفارش می باشد؟

شما می توانید این محصول را در ابعاد 8 تا 32 میلی متری سفارش دهید.

میلگردهای تولیدی این کارخانه در چه گریدهایی موجود می باشد؟

میلگردهای جهان فولاد سیرجان در سه گرید 240 میلگردهای ساده، آج 340 یا آج مارپیچ و میلگرد آجدار جناغی یا آج 400 تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

اطلاعات بیشتر
معرفی کارخانه میلگرد سیرجان
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید