0
مرکزآهنقیمت میلگردقیمت میلگرد بافق

قیمت میلگرد بافق

1 کارخانه
قیمت میلگرد بافق
قیمت میلگرد بافق
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۳/۰۸۰۲:۰۳
نام محصولآنالیزمحل بارگیریحالتسایزنوعواحدقیمت تومان ارزش افزودهنمودارخرید
میلگرد 8 بافق یزدA3کارخانهشاخه 12 متری8شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 200 تومان 27,700
2,493
میلگرد 10 بافق یزدA3کارخانهشاخه 12 متری10شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 200 تومان 25,600
2,304
میلگرد 12 بافق یزدA3کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 200 تومان 25,400
2,286
میلگرد 14 بافق یزدA3کارخانهشاخه 12 متری14شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 200 تومان 24,670
2,220
میلگرد 16 بافق یزدA3کارخانهشاخه 12 متری16شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 200 تومان 24,670
2,220
میلگرد 18 بافق یزدA3کارخانهشاخه 12 متری18شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 20 بافق یزدA3کارخانهشاخه 12 متری20شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 22 بافق یزدA3کارخانهشاخه 12 متری22شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 200 تومان 24,500
2,205
میلگرد 25 بافق یزدA3کارخانهشاخه 12 متری25شاخه آجدارکیلوگرم
افزایش 200 تومان 24,500
2,205
میلگرد 28 بافق یزدA3کارخانهشاخه 12 متری28شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-

سوالات متداول

لیست قیمت میلگرد بافق یزد را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن نماینده فروش کارخانه میلگرد بافق یزد به صورت روزانه قیمت میلگرد بافق یزد را در سایت مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه میلگرد بافق یزد در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه میلگرد بافق را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

کارخانه بافق یزد را که از سال 1390 تاکنون به تولید انواع میلگرد فولادی مشغول می باشد، می توان یکی از بزرگ ترین و مطرح ترین کارخانجات تولید محصولات فولادی به شمار آورد. میلگردهای تولیدی این کارخانه از نوع A3 بوده و از سایز 8 تا 32 میلی متر تولید و روانه بازار مصرف می گردد.
میلگردهای تولیدی این کارخانه شامل میلگردهای ساده، آجدار مارپیچ، آجدار جناقی و آجدار مرکب در سایزهای مختلف می باشد. میلگردهای A3 این شرکت دارای آج جناقی بوده و دارای تنش تسلیم 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. قیمت میلگرد بافق یزد به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت و جست و جوی محصول مورد نظر پس از استعلام قیمت نسبت به خرید محصول اقدام نمایید.

قیمت روز میلگرد بافق یزد

میلگردهای تولیدی این کارخانه در ابعاد 8 تا 32 میلی متر و با کیفیت بالا تولید و به بازار ارائه می گردد. قرار داشتن این کارخانه در نزدیکی شبکه ریلی سبب دسترسی آسان و حمل و نقل راحت محصولات این شرکت گردیده و از این رو محبوبیت زیادی را در میان فعالان بازار کسب نموده است.
قیمت روز این محصول تاثیر زیادی در تعیین هزینه نهایی پروژه های ساختمانی خصوصا در مناطق کویری داشته و از این رو توصیه می شود قیمت روز میلگرد بافق یزد را به صورت روزانه در سایت جست و جو نموده و این محصول را با بهترین قیمت خریداری نمایید. پیش از خرید این محصول می توانید قیمت آن را در سایت مرکزآهن استعلام نموده و جهت خرید با کلیک بر روی گزینه خرید نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

قیمت میلگرد بافق یزد

خرید میلگرد بافق یزد

از جمله مزایای خرید میلگرد بافق یزد می توان به هزینه مناسب این محصول اشاره نمود. همان طور که ذکر شد به دلیل دسترسی آسان به جاده هزینه حمل و نقل نیز تا حدودی کمتر شده و این امر سبب صرفه جویی در هزینه های نهایی می گردد.

همچنین به دلیل استفاده از شمش مرغوب میلگردهای تولیدی کارخانه بافق یزد دارای کیفیت بالایی بوده و سبب محبوبیت زیادی در میان خریداران گشته است. شما می توانید این میلگردها را با توجه به نیاز پروژه خود در ابعاد مختلفی سفارش داده و خریداری نمایید. بسته بندی نهایی محصولات در این شرکت توسط مگنت انجام شده تا کوچک ترین آسیبی به محصول وارد نشود از این رو می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید میلگرد بافق اقدام نمایید.

جهت خرید این محصول از سایت مرکزآهن می توانید با ورود به سایت و کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نموده تا کارشناسان مجموعه در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی نمایند. همچنین جهت خرید مستقیم می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و سفارش خود را مستقیما ثبت نمایید.

قیمت روز میلگرد بافق یزد علاوه بر سایت مجموعه در کانال تلگرام و اینستاگرام شرکت نیز به روزرسانی می گردد. همچنین می توانید با نصب اپلیکیشن مرکزآهن به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز به لیست قیمت های به روز دسترسی داشته و یا سفارش خود را از طریق اپلیکیشن ثبت نمایید.

قیمت میلگرد 12 بافق یزد

این میلگردها در سایزهای متفاوتی تولید شده و شما می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را خریداری نمایید. میلگرد 12 این شرکت با گرید A3 موجود بوده و دارای تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. قیمت این محصول نسبت به سایز 14 بیشتر می باشد.

قیمت میلگرد 14 بافق یزد

قیمت میلگرد 14 بافق یزد نیز به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید. عموما قیمت میلگرد 14 این کارخانه نسبت به سایر برندها بیشتر بوده ولی دارای کیفیت بالاتری نیز می باشد.

قیمت میلگرد 16 بافق یزد

سایز 16 میلگرد بافق یزد را می توان یکی از پرمصرف ترین محصولات تولیدی این شرکت به شمار آورد چرا که کاربرد فراوانی را در ساخت و ساز به خود اختصاص می دهد. شما می توانید پیش از خرید با مراجعه به سایت شرکت، قیمت این محصول را با سایر برندها مقایسه نموده و نسبت به خرید اقدام نمایید.

قیمت آنلاین میلگرد یزد

مجتمع بافق یزد یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید انواع میلگرد ساده و آجدار با کیفیتی بالا می باشد. قیمت این محصول را می توانید به صورت آنلاین و لحظه ای در سایت مرکزآهن به راحتی مشاهده نمایید. همچنین وزن این محصول براساس استانداردهای جهانی بوده و دارای مقاومت بالایی جهت ساخت و ساز می باشد.

مرکزآهن از لحظه سفارش کالا تا تحویل آن در کنار شما عزیزان بوده و می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید این محصول از سایت مجموعه ما اقدام نمایید. همچنین در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و تخصصی تر در خصوص میلگرد بافق یزد داشته باشید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان مجموعه تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

لیست قیمت میلگرد بافق یزد

در جدول زیر قیمت انواع سایزهای میلگرد بافق یزد آورده شده و شما می توانید با مشاهده قیمت ها و مقایسه با سایر برندها نسبت به خرید اقدام نمایید. تاریخ به روزرسانی هریک از محصولات نیز در جدول آورده شده و می توانید با خیالی آسوده آن را بررسی نمایید.

همچنین نمودار مقایسه قیمت نیز در لیست زیر قرار داشته و شما می توانید با مراجعه به این نمودار قیمت محصول را نسبت به روزهای قبل بررسی نموده و میلگرد بافق یزد را در مناسب ترین زمان و با بهترین قیمت خریداری نمایید. خرید میلگرد بافق یزد انتخابی مناسب و به صرفه بوده و مطمئنا رضایت شما را به دنبال خواهد داشت.

برای مشاوره و اطلاع از بازار فروش این محصول و یا سایر محصولات فولادی می توانید با همکاران ما از طریق شماره 03135155000 تماس حاصل نمایید. همچنین شماره هریک از کارشناسان در کنار لیست قیمت میلگرد یزد آورده شده و شما می توانید درخواست تماس خود را برای کارشناس موردنظر ارسال نمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید