میلگرد نیک صدرا توس مشهد

یکی از قطعات فولادی که در کارخانه‌های مختلف در کشور ایران تولید می‌شود، انواع میلگرد است. میلگرد فولاد نیک صدرای طوس را می‌توان به عنوان یکی از محصولات فولادی درجه یک در ایران نام برد. شرکت نیک صدرای توس در 22 کیلومتری مشهد و از سال 1390 به بهره برداری رسید و حدودا یک دهه سابقه ی فعالیت در حوزه تولید مقاطع فولادی با کیفیت بالا در بازار آهن ایران را دارد. شرکت نیک صدا توس با استفاده از نیروی مجرب و آموزش دیده و با استفاده از مواد اولیه مرغوب هر ساله به میزان 250 هزار تن از مقاطع فولادی مورد نیاز بازار آهن را فراهم می کند. این واحد صنعتی مجهز به خطوط ذوب به ظرفیت 140 هزار تن و خطوط نورد سرد و گرم به ظرفیت 60 هزار تن می باشد. نا گفته نماند این واحد صنعتی علاوه بر پوشش دادن بخشی از نیاز بازار داخلی آهن بخشی از محصولات تولیدی خود را به بازار آهن کشورهای همسایه صادر کرده و از این طریق به درآمد های ارزی غیر نفتی کشور کمک می کند. قیمت میلگرد نیک صدرا طوس روز و قیمت میلگرد امروز را در مرکزآهن بررسی کنید.

قیمت میلگرد توس

میلگرد نیک صدرا توس به عنوان یکی از کاربردی ترین انواع میلگرد با کیفیت بالا معرفی شده و طرفداران زیادی در حوزه ساختمان سازی دارد. توجه زیاد مشتریان اطلاع رسانی در خصوص قیمت میلگرد توس روز را به امری ضروری تبدیل کرده است. از طرف دیگر برای خرید میلگرد نیک صدرا توس، دسترسی به قیمت لحظه‌ای اهمیت بالایی دارد.
این واحد صنعتی با استناد بر استانداردهای ملی و بین المللی اقدام به تولید میلگردهای آجدار مرغوب از سایز 12 تا 32 میلیمتر کرده است. میلگرد فولاد نیک صدرای طوس به هر دو صورت شاخه ای و یا به صورت کلاف از جنس فولاد ساده کربنی و یا کم آلیاژی تولید و روانه بازار می شود.
از مشخصات فنی میلگرد نیک صدرا توس می توان به تنش جاری آن که برابر با 4 هزار کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی که برابر است با 6 هزار کیلوگرم بر سانتی متر مربع اشاره کرد. علاوه بر آن این میلگرد دارای 14 درصد تنش نسبی پلاستیکی است که به همین دلیل محصول مناسبی جهت استفاده در کاربردهای طولی و یا ساختمان سازی بوده و برای آهنگری و جوشکاری و یا خمکاری با زاویه های تند مناسب نمی باشد. ناگفته نماند از انجام عملیات جوشکاری بر روی این گرید از میلگرد خودداری کرده و بیشتر این میلگرد را برای کاربردهای طولی در ساختمان سازی و ستون گذاری مورد استفاده قرار دهید.

قیمت میلگرد نیک صدرا طوس

قیمت روز میلگرد نیک صدرا توس

برای خرید میلگرد نیک صدرا توس روش‌های مختلفی در پیش روی مشتریان قرار داده شده است. مرکزآهن یکی از بزرگترین مراکز فروش میلگرد نیک توس با آخرین قیمت‌های بازار است. فروش محصولات این شرکت با قیمت روز از طریق شماره 03135155، اپلیکیشن، سایت و شبکه های اجتماعی امکان‌پذیر است.
شرکت نیک صدرای توس به منظور سهولت در شناخت مقاطع فولادی تولید شده خود علامت اختصاری N.S.T.C را بر روی سطح میلگرد های خود حک کرده تا مشتریان تنها با نگاهی بر روی این مقاطع، در زمان خرید میلگرد نیک صدرا توس دیگر محصولات مشابه موجود در بازار بشناسند. در ادامه علاوه بر دریافت قیمت روز میلگرد نیک صدرای توس می توانید با شماره گیری شماره 35155-031 نسبت به خرید این محصول اقدام نمائید علاوه بر آن می توانید با ارتباط با کارشناسان ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ ۱۱:۲۹
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام آنالیز محل بارگیری حالت سایز نوع واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 A3 کارخانه شاخه 12 متری 10 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
2 A3 کارخانه شاخه 12 متری 12 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
15,330
(9%) تومان
1,380
3 A3 کارخانه شاخه 12 متری 14 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
14,780
(9%) تومان
1,330
4 A3 کارخانه شاخه 12 متری 16 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
14,780
(9%) تومان
1,330
5 A3 کارخانه شاخه 12 متری 18 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
6 A3 کارخانه شاخه 12 متری 20 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
7 A3 کارخانه شاخه 12 متری 22 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
8 A3 کارخانه شاخه 12 متری 25 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
9 A3 کارخانه شاخه 12 متری 28 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
10 A3 کارخانه شاخه 12 متری 32 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-

سوالات متداول

قیمت میلگرد نیک صدرا توس مشهد را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن قیمت میلگرد صدرا توش مشهد را به صورت روزانه را در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه شرکت نیک صدرا توس مشهد در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه میلگرد صدرا مشهد را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

لینک های مفید
تماس
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0