0
مرکزآهنقیمت ورق گالوانیزهقیمت ورق گالوانیزه روی اندود

قیمت ورق گالوانیزه روی اندود

1 کارخانه
قیمت ورق گالوانیزه روی اندود
قیمت ورق گالوانیزه روی اندود
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۱:۰۹

ورق گالوانیزه روی اندود با عرض 0.5 و 0.6 و سایز 1000 و 1250 میلیمتر ساخته می‌شود. این ورق‌ها را به صورت کویل، شیت و انواع فرمینگ تولید می‌کنند. به طور کلی ورق‌های گالوانیزه، فلزی از پایه آهن معمولی با پوشش فلز روی هستند و به همین دلیل در برابر زنگ‌زدگی و پوسیدگی مقاومند. قیمت ورق گالوانیزه روی اندود را از کارشناسان ما در واحد ورق بپرسید. از ورق‌های روی اندود برای جلوگیری از خوردگی و زنگ‌زدگی استفاده می‌شود و در صنایع كشاورزی، كانال‌ها و كابل‌ها، حمل و نقل، سقف‌های شیروانی، مهندسی عمران و ساختمان و خودروسازی پرکاربرد هستند. برای دریافت قیمت روز ورق گالوانیزه روی اندود با شماره 91009009-031 و 91009009-021 تماس بگیرید.

قیمت ورق گالوانیزه روی اندود قیمت ورق گالوانیزه روی اندود

قیمت ورق روی اندود

قیمت لحظه ای ورق روی اندود به دلیل وجود تقاضای زیاد و تغییرات بازار آهن، نوسان دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت این محصول با مرکزآهن مشورت کنید. این ورق در تولید انواع تانك‌های ذخیره و بشكه‌ها، كابینت‌ها و قفسه‌ها، سیستم‌های خنك‌كننده و تصفیه هوا و یخچال‌ها استفاده می‌شود. خرید ورق روی اندود را قبل از سر زدن به سایت یا اپلیکیشن ما انجام ندهید. حتما می‌دانید که این ورق‌ها در ساخت رابیت‌های سقف‌ها، ساندویج پنل، کانکس، کانتینر، سیلو، تانکر و لوازم خانگی و صنایع کاغذ هم کاربرد دارد و برای تولید لوله و پروفیل، صنعت الكترونیك، تابلوهای راهنمایی، بدنه كاروان‌ها و بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی و صنعت سیم و کابل هم به کار می‌رود. برای خرید فوری ورق روی اندود همین امروز با ما تماس بگیرید.

خرید ورق گالوانیزه روی اندود

خرید ورق گالوانیزه روی اندود به‌صرفه است، از مزیت‌های این نوع ورق، هزینه كمتر خرید، تعمیرات و نگهداری، طول عمر زیاد، دوام پوشش، محافظت در برابر صدمات محیطی و بازرسی آسان است. مجموعه مرکزآهن، بهترین تجهیزات خرید و فروش مجازی، از جمله یک سایت حرفه‌ای و به‌روز برای فروش محصولات فولادی دارد. ما به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان برای فروش ورق گالوانیزه روی اندود سال هاست فعالیت داریم.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید