0
مرکزآهنکلاف آجدار کویر کاشان

کلاف آجدار کویر کاشان

1 کارخانه
کلاف آجدار کویر کاشان
کلاف آجدار کویر کاشان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۲۹۱۲:۰۶

میلگرد به عنوان مهمترین و پرکاربردترین مقطع فولادی در سازه های ساختمانی می باشد که به طور کلاسیک وظیفه تحمل نیروهای کششی وارده در بتن آرمه را دارد. این در حالی است که سیمان نیز مقاومت در برابر نیروهای فشاری وارده بر سازه را انجام می دهد. از این رو انتخاب میلگردی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در برآیند پروژه های عمرانی از دو منظر کیفی و اقتصادی نقش به سزایی خواهد داشت.

میلگردها به طور کلی به دوسته کلاف و شاخه تقسیم می شوند که خود آن ها نیز دارای انواع ساده و آجدار می باشند. میلگردهای کلاف آجدار بدین صورت تولید می شوند که با استفا ه از شمش های حاوی آهن، کربن، سیلیسیوم، گوگرد، منگنز و فسفر در کوره های مخصوص (معروف به کوره های عملیات حرارتی) در دمای حدود 1100 درجه سانتی گراد گرم می شوند.

سپس با انتقال این شمش های پیش گرم شده به واحد نورد به دلیل تنش های پلاستیکی پایین آن ها، یه کمک غلتک های نورد پس از سه مرحله قطرشان به سایز مورد نظر کاهش پیدا می کند. پس از این مرحله با پیچیدن این مقاطع به دور حلقه های مخصوص، برای خنک سازی به واحد خنک کاری انتقال پیدا می کنند و کلاف های میلگردی (مهم ترین محصول میانی فولادی تولید شده) که به طور در هم پیچیده هستند، آماده بسته بندی و مصرف می شوند. لازم بذکر است، چنانچه با اصطلاح وایر رود نیز در بازار مواجه شدید نیز منظور همین میلگردهای کلافی می باشند.

قیمت روز میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان

میلگردهای کلاف آجدار مطابق استانداردهای A2 و A3 می باشند و بیشترین کاربرد را در صنایع ساختمانی، خودروسازی و ساختمانی و به طور مخصوص در ساخت انواع پیچ ها، خرپاها و سیم بکسل ها دارند. یکی از مواردی که در مورد میلگردهای کلافی مطرح است بحث نگه داری و انبار کردن این مقطع فولادی می باشد.

نباید فراموش کرد که بهترین مدل نگهداری آن ها، استفاده از خرک هایی از جنس چوب و عدم استفاده از نایلون و کمترین تماس ممکن با خاک یا دیگر عواملی که ممکن است رطوب تولید کنند می باشد تا مشکل زنگ زدن این مقطع فولادی در انبار به طور کامل حل شود. میلگرد کلاف کویر کاشان از مهم ترین محصولات تولیدی شرکت تولیدی سپید فراب کویر کاشان می باشد. این شرکت در سال 1379 با هدف تولید سالانه 350 هزار تن انواع میلگردهای شاخه و کلاف در شهرستان آران و بیدگل استان اصفهان احداث شده است.

این شرکت با توجه به موقعیت استراتژیک خود از نظر هزینه های حمل و نقل و ارسال به اقصی نقاط کشور در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد. در حال حاضر میلگردهای کلاف آجدار کویر کاشان با سایزهای 8 الی 16 میلی متر در انواع کلاج آجدار نوع A2(آج 350) و A3(آج 420) در بازار عرضه می گردد که با توجه به کیفیت قابل توجه این محصول، همیشه به عنوان یک گزینه جذاب مطرح می باشد. قیمت روز میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان از عواملی مانند نرخ دلار و قیمت جهانی آهن تبعیت می کند. شما می توانید تغییرات قیمت این محصول را در صفحه مربوط در سایت مرکزآهن مشاهده نمایید. همچنین در صورت نیاز می توانید به طور تلفنی برای کسب اطلاعات تکمیلی قبل از خرید، با تلفن های مشاوران فروش مجموعه مرکز آهن تماس بفرمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید