0
مرکزآهنکلاف ساده کویر کاشان

کلاف ساده کویر کاشان

1 کارخانه
کلاف ساده کویر کاشان
کلاف ساده کویر کاشان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۶۱۲:۰۹

میلگردها که به عنوان مهمترین کاربرد آن ها می توان در ساخت بتن آرمه و بهبود مقاومت کششی بتن در سازه های ساختمانی اشاره کرد از نظر شکل ظاهری به دو حالت کلی ساده و آجدار تقسیم می شوند که خود میلگردهای آجدار نیز به 3 دسته آجدار میلگرد آج ساده، آج پیچیده و آج مرکب دسته بندی می گردند.

میلگردهای ساده که جزء میلگردهای کاملاً نرم به حساب می آیند، دارای آنالیز A1 می باشند (تنش تسلیم و تنش گیسختگی به ترتیب 2200 و 3800 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل پلاستیکی 25 درصد). نام دیگر این مقطع فولادی، میلگرد داکتیل یا میلگرد 240 می باشد که به دلیل جوش پذیری و شکل پذیری بسیار مناسبی (مقدار کربن کم موجود در ترکیب میلگرد) که دارند بسیار مورد توجه می باشند. میلگردهای ساده در دو حالت کلاف و شاخه تولید و به بازار عرضه می گردد.

قیمت روز کلاف ساده کویر کاشان

میلگردهای کلاف ساده که در واقع به حالت در هم پیچیده می باشند علاوه بر صنایع ساختمانی در کاربردهایی نظیر ساخت خرپاها، سیم بکسل، فنر سازی، سیم های خاردار و صنایع جوشکاری و الکترودسازی مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر کارخانه های مختلفی در کشور این نوع میلگرد را تولید می کنند که یکی از معروف ترین آن ها مجتمع فولاد کویر کاشان می باشد.

این مجتمع فولادی در حال حاضر با استفاده از به روز ترین تجهیزات و نیروهای متخصص در حوزه فولاد توانسته است حدود 10 درصد از کل نیاز میلگرد ساختمانی کشور را تولید کند. این شرکت در ابتدا با نام شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در سال 1379 فعالیت خود را با تمرکز بر روی بازرگانی، صادرات و تجارت شروع کرد. سپس در سال 1381 با شناخت نیاز کشور فعالیت خود را به سمت تولید محصولات فولادی در شهر آران و بیدگل استان اصفهان تغییر داد.

این شرکت توانست در سال 1386 به عنوان اولین مجتمع تولیدی میلگرد با استفاده از سیستم اتوماسیون در کشور با ظرفیت تولید 350 هزار تن انواع میلگرد کلاف و شاخه خود را مطرح کند. در ادامه و با راه اندازی خط دوم تولیدی خود تواسته است تا 40 گرید فولادی و 450 نوع محصول را در خط تولید خود داشته باشد و به بازار عرضه کند. میلگردهای کلاف ساده کویر کاشان یکی از محصولات بسیار با کیفیت این کارخانه می باشد که با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسب این شرکت یعنی حضور در مرکز کشور برای بسیاری از پروژه های کشور از نظر هزینه های حمل و نقل و نهایتاً هزینه های نهایی بسیار به صرفه است. قیمت روز میلگرد کلاف ساده کاشان علاوه بر نرخ دلار، به میزان عرضه و تقاضا و قیمت جهانی آهن و فولاد بستگی دارد.

شما می توانید با مراجعه به سایت مرکز آهن و صفحه مربوط به این محصول فولادی از تغییرات قیمت هفتگی و ماهانه آن اطلاع پیدا کنید تا در زمان مناسب اقدام به خرید بفرمایید. پیشنهاد می شود قبل از خرید اینترنتی یا حضوری با مشاوران فنی و فروش مجموعه که به طور آنلاین و تلفنی آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان می باشد، ارتباط بگیرید تا خریدی مطمئن را داشته باشید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید