کابل کولری

کابل های کولری در دسته کابل های الکتریکی قرار داشته که دارای هادی مسی بوده و همان طور که از نامشان پیداست در سیم کشی کولر از آن ها استفاده می گردد. این کابل معمولا دارای ولتاژی در محدوده 300-500 ولت بوده و می تواند به راحتی جریان الکتریکی را عبور دهد. هادی مسی داخل این کابل ها توسط روکش پی وی سی به رنگ سفید و یا مشکی پوشانده شده است. وظیفه اصلی کابل کولری برقراری ارتباط بین موتور تا کلید کولر می باشد و کیفیت آن ها در عمر مفید و جریان مصرفی کولر تاثیر بسزایی دارد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت کابل کولری به سایت مرکزآهن مراجعه نموده و پس از استعلام قیمت نسبت به خرید اقدام نمایید.

قیمت کابل کولری امروز

قیمت کابل کولری با توجه به برند، طول و کیفیت ارائه شده توسط کارخانه مشخص می‌شود. اگر شما نیز به دنبال قیمت روز کابل کولر گازی و آبی می باشید می توانید به صفحه موردنظر در سایت مرکزآهن مراجعه نموده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خرید کابل کولر گازی

پیش از خرید این محصول باید دقت کنید که کابل هایی با سایز 4*1 استاندارد نبوده و سبب کاهش طول عمر کولر خواهند شد. قیمت روز سیم و کابل کولری را می توانید در سایت مرکزآهن مشاهده نمایید. کارشناسان مجموعه همه روزه برای ارائه اطلاعات و مشاوره رایگان از طرزیق سایت و شماره‌های درج شده در خدمت شما هستند. کارشناسان مجموعه در اسرع وقت نسبت به پیگیری سفارش شما اقدام خواهند کرد.

خرید کابل مناسب کولر

در قسمت قبل اعلام کردیم که کابل های کولری جهت استفاده در سیم کشی کولرهای گازی و آبی مناسب هستند. پس از خرید این محصول لازم است به نکاتی در خصوص آن توجه داشته باشید. برای اطمینان از مرغوب بودن کابل لازم است بدانید که جداسازی سیم ها از هم و از غلاف در نوع مرغوب به آسانی انجام می گیرد. افت ولتاژ نباید بیش از حد مجاز باشد و جریان برق نیز نباید از جریان کابل تجاوز نماید. همچنین پس از تحویل کالا دقت نمایید که سطح بیرونی کابل کامل صاف و بدون فرورفتگی باشد. برای انتخاب کابل مناسب کولر گازی خود می توانید از مشاوران مرکزآهن راهنمایی بخواهید.

قیمت کابل کولری

انواع کابل کولری

این کابل ها در دو دسته کابل کولر مفتولی و افشان در بازار به فروش می‌رسند. نوع مفتولی از جنس مس خالص بوده و ظاهری مفتولی دارند و دارای مقاومت بسیار زیادی می باشند. با این حال کابل‌های کولری افشان مقاومت پایین، انعطاف بالا و قیمت کمتری به نسبت نوع مفتولی ارائه می‌دهند. به دلیل پایین بودن قیمت کابل افشان نسبت به مفتولی، این محصول از محبوبیت بیشتری در بازار برخوردار است.

مشخصات کابل کولری

از جمله موارد استفاده از کابل کولری می توان به استفاده در سیم کشی کولر اسپیلت، کابل شیلد کولر گازی و کولر آبی اشاره نمود. این کابل ها در دو سایز 1.5*4 و 1.5*5 تولید و به فروش می رسند و شما می توانید براساس نیاز خود سایز موردنظر را انتخاب نمایید. کابل کولری 4 رشته بدون سیم اتصال به زمین بوده و 4 رشته آن برای فاز دور کند، دور تند، فاز واترپمپ و نول استفاده می شوند. همچنین نوع 5 رشته آن دارای یک سیم اتصال به زمین می باشد.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ ۱۲:۴۰
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام سطح مقطع(mm²) استاندارد ولتاژ اسمی عایق محل بارگیری واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده نمودار خرید
1
کابل کولری 1*4
4*1 ISIRI3084 300/4507 pvc بنگاه متر
بدون ارزش افزوده
13,800
2
کابل کولری 1.5*4
4*1.5 ISIRI3084 300/4507 pvc بنگاه متر
بدون ارزش افزوده
19,200
3
کابل کولری 1*5
5*1 ISIRI3084 300/4507 pvc بنگاه متر
بدون ارزش افزوده
16,500
4
کابل کولری 1.5*5
5*1.5 ISIRI3084 300/4507 pvc بنگاه متر
بدون ارزش افزوده
23,000
لینک های مفید
تماس 03191009009 ( اصفهان)
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0