پروفیل علویجه
1 کارخانه 6 محصول حذف فیلترها
تعاونی علویجه

پروفیل علویجه

 

قیمت پروفیل چهارچوب علویجه

طی چند روزه اخیر عقب نشینی ارز شاید مهم ترین و بهترین خبری بوده که توانسته با تاثیر خود بر بازار فولاد قیمت پروفیل جهان و سایر محصولات فولادی را در سراشیبی کاهشی قرار دهد. البته نکته ای که در این میان بسیار مهم و ضروری به نظر می رسد این است که وضعیت فعلی بسیار حساس و شکننده بوده و از سوی مسئولین نیاز به مراقبت شدید دارد تا بتواند روند فعلی خود را تداوم بخشد.

در غیر اینصورت با وجود تصمیمات غیر کارشناسانه از سوی مسئولان مجددا شاهد بازارهای پرنوسان و کاذب در آینده خواهیم بود. در این میان هر سخن یا هر تصمیم و یا هرخبری از سوی مسئولان ذیربط شرایط حساس کنونی را به شدت می تواند تحت تاثیر قرار دهد؛ بنابراین مسئولان بایستی دقت نمایند تا کاملا حساب شده عمل نموده و در این شرایط بهانه به دست بدخواهان داخلی و خارجی و التهاب آفرینان بازار اقتصادی ندهند.

قیمت پروفیل علویجه امروز

چرا که بازار فعلی با وجود ظاهر خاموش و سرد آن، اما در حقیقت آتش زیر خاکستر بوده و هر آن وقوع یک سیگنال منفی هر چند بی ربط و رابطه با بازارهای کالایی، حکم جرقه ای را خواهد داشت که به دامان بازار فولادی وسایر بازار های کالایی خواهد افتاد و این فرصت را به التهاب آفرینان خواهد داد تا بتوانند با سواستفاده از این شرایط مجددا باعث افزایش کالاها مانند قیمت روز پروفیل و سایر محصولات فولادی گردند.

البته تاثیر تصویب لایحه FATF به عنوان سیگنالی مثبت در ادامه روند کاهشی قیمت ارز را نبایستی فراموش نمود و با وجود آن که تا به تصویب رسیدن آن فراز و نشیب ها و منتقدان و حامیان زیادی را در برگرفت و چالش های زیادی را در حاشیه خود داشت، اما در نهایت همانگونه که مشاهده نمودیم در اولین دقایق انتشار خبر تصویب این لایحه شاهد روند کاهشی قیمت ارز و سقوط آن در بازار داخلی بودیم.

بروزرسانی ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۴:۰۵
ردیفنامضخامت(mm)طول(m)وزن(kg)محل بارگیریقیمتنمودارخرید
1269.4کارخانه اصفهان 18000
22611.3کارخانه اصفهان 18000
32611.3کارخانه اصفهان 18000
42615کارخانه اصفهان 18000
5265.65کارخانه اصفهان 18000
6267.53کارخانه اصفهان 18000
لینک های مفید