0

میلگرد آلیاژی st37

1 کارخانه
میلگرد آلیاژی st37
میلگرد آلیاژی st37
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۲۰۰۹:۰۹

فولاد st37 که به دلیل دارا بودن درصد کربن پایین به نام فولاد نرم نیز شناخته می شود، دارای استحکام بالایی بوده و در کاربردهایی اعم از ساخت و ساز، صنایع دریایی و کشتی سازی به وفور یافت می شود. میلگردهای تولیدی با استفاده از فولاد st37، دارای خواصی اعم از استحکام بالا در کنار انعطاف پذیری فوق العاده می باشند. همچنین این میلگردها مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی نیز دارند از این رو دارای کاربردهای فراوانی نیز می باشند.

میلگرد آلیاژی st37 مشخصات و ابعاد

میلگردهای آلیاژی st37 دارای استحکام تسلیم 235 مگاپاسکال و استحکام کششی 510-360 مگاپاسکال بوده که اعداد قابل توجهی در صنعت و ساخت و ساز به شمار می روند و همین امر سبب محبوبیت بالای این میلگردها گردیده است. یکی دیگر از خواص موردتوجه میلگردهای st37 تنش تسلیم بالای آن ها می باشد. میزان تنش تسلیم (که در واقع تنشی است که طی آن ماده تغییر شکل پلاستیک را آغاز می کند) در این میلگردها برابر 3700 کیلوگرم بر سانتی متر مربع بوده که این امر نیز سبب استفاده زیاد از این محصول در صنایع مختلف گردیده است.

قیمت فولاد st37

فولاد st37 به دلیل دارا بودن درصد کربن پایین در خواص آن، دارای مشخصات مطلوبی اعم از استحکام مناسب و جوش پذیری خوب می باشد و از این رو آن را می توان یکی از شناخته شده ترین و پرکاربردترین فولادها در حوزه ساخت و ساز و صنعت به شمار آورد. همان طور که گفته شد این فولاد دارای استحکام تسلیم 235 مگاپاسکال و استحکام کششی 510-360 مگاپاسکال می باشد و از این رو برای ساخت میلگرد یک گزینه مطلوب به شمار می رود. از این فولاد در صنعت با نام فولاد نرم نیز یاد می کنند و این امر به دلیل درصد کربن متعادل در آن می باشد به طوری که در عین استحکام بالا دارای انعطاف پذیری مطلوبی نیز می باشد. از لحاظ خواص مکانیکی نیز فولادهای st37 در زمره فولادهای بسیار مناسب قرار داشته و آن را برای استفاده در ساخت و ساز و صنعت به عنوان یکی از گزینه های بسیار خوب قرار داده است. مرکزآهن یکی از تامین کنندگان عمده این محصولات بوده و شما می توانید قیمت میلگرد امروز و قیمت میلگرد آلیاژی st37 را به صورت روزانه در سایت مرکزآهن مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد st37 امروز

قیمت میلگرد آلیاژی به دلیل عناصر به کار رفته در آن و نیز استحکام بالایی که دارد نسبت به قیمت میلگرد معمولی بیشتر می باشد. همچنین این میلگردها به دلیل قیمت بالاتر و خواص ویژه ای که دارند خریداران خاص خود را داشته و تنها در کاربردهای ویژه ای یافت می شوند. قیمت این محصول در سایت مرکزآهن به صورت روزانه به روزرسانی می گردد و شما می توانید با مراجعه به سایت و جست و جوی محصول موردنظر پس از استعلام قیمت نسبت به خرید میلگرد st37 اقدام نمایید.

خرید میلگرد st37

جهت خرید راحت این محصول می توانید به سایت مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین جهت برقراری ارتباط راحت تر می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس نموده و سفارش خود را مستقیما از طریق کارشناسان مربوطه ثبت نمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید