ورق آلومینیوم اراک

1 کارخانه
ورق آلومینیوم اراک
ورق آلومینیوم اراک
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۱۰۱۲:۱۲

قیمت ورق آلومینیوم اراک

ورق های آلومینیوم تولیدی توسط کارخانه اراک به دلیل سبکی وزن، قیمت مناسب، قابلیت رنگ پذیری و ظاهر تمیز و زیبا امروزه طرفداران بسیاری در میان فعالان حوزه ساخت و ساز پیدا کرده اند. این کارخانه از سال 1351 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شمش های آلومینیومی آغاز نموده و امروزه به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی در کشور تبدیل شده است. قیمت ورق آلومینیوم اراک به صورت روزانه در سایت مرکزآهن اعلام گردیده و شما می توانید جهت استعلام قیمت و یا خرید این محصول به سایت مجموعه مراجعه نمایید.

قیمت ورق آلومینیوم اراک قیمت ورق آلومینیوم کارخانه اراک

ورق آلومینیوم آجدار اراک

از جمله ورق های آلومینیومی موجود در این کارخانه می توان به ورق های آجدار، ورق های الکترواستاتیک، ورق های آلومینیوم رنگی و کامپوزیتی اشاره نمود. بیشتری کاربرد این ورق ها در مصارف بسته بندی مواد غذایی و شیمیایی می باشد. از دیگر کاربردهای ورق های آلومینیوم اراک می توان به عایق کاری حرارتی و استفاده از آن ها در کابل اشاره کرد.

وزن ورق آلومینیوم اراک

وزن ورق های تولیدی در این کارخانه تاثیر زیادی بر قیمت نهایی خواهد داشت از این رو توصیه می شود پیش از خرید از وزن ورق موردنیاز خود اطلاعات لازم را داشته باشید. همچنین کارشناسان مرکزآهن می توانند شما را در زمینه خرید ورق آلومینیوم اراک راهنمایی کنند. جهت ارتباط با کارشناسان این مجموعه می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خرید ورق آلومینیوم اراک خرید ورق آلومینیوم اراک از مرکزآهن

لیست قیمت ورق آلومینیوم اراک

در جدول زیر لیست قیمت ورق آلومینیوم اراک آورده شده و شما می توانید پس از جست و جوی محصول موردنظر جهت خرید با فشردن دکمه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین می توانید جهت اطمینان از قیمت ها با شماره 91009009-031 و 91009009-021 تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید