0
مرکزآهنقیمت میلگردقیمت کلاف ساده بستان آباد

قیمت کلاف ساده بستان آباد

1 کارخانه
قیمت کلاف ساده بستان آباد
قیمت کلاف ساده بستان آباد
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۰۸۱۲:۰۹

خط تولید کلاف و مفتول فولادی در بخش تیکمه داش بستان آباد در بهمن ماه سال 1401 افتتاح شد. این طرح که در مدت زمان 18 ماه در شهرستان بستان آباد اجرایی شده موجب اشتغال‌زایی 600 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم شده است. کلاف ساده بستان آباد یکی از مهمترین محصولات این کارخانه به شماررفته که با کیفیت بالایی تولید و به بازار عرضه می‌شود.

با بهره‌برداری از خط تولید کلاف تیکمه داش بستان آباد بر ظرفیت تولید استانی افزوده خواهدشد و این امر گام بزرگی در راستای توسعه صنعت فولاد کشور به شمار می‌رود. قیمت کلاف ساده بستان آباد را می‌توانید به صورت روزانه در سایت، اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن مشاهده کنید. همچنین نمودار قیمت این محصول به همراه مشخصات کامل در جدول فوق آورده شده است.

قیمت کلاف ساده بستان آباد

خرید کلاف ساده بستان آباد

کلاف ساده بستان آباد در سایزهای 5.5، 6.5 و 8 و با گریدهای تولید مختلف توسط مرکزآهن ارائه می‌شود. گریدهای مختلف کلاف بستان آباد شامل 1008، 1006، rst34 و 3sp بوده که به صورت ساده و آجدار در بازار موجود است. کلاف‌های تولیدی این کارخانه به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و شرایط تولید مناسب دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند. خواص مکانیکی مناسب کلاف ساده بستان آباد این محصول را برای استفاده در مصارف کششی و نورد سرد صنایع مختلف مناسب ساخته است.

در هنگام خرید این محصول لازم است به گرید آن توجه نموده و بهترین آنالیز را با توجه به نیاز خود استفاده کنید. کلاف بستان آباد طی مراحل مختلف تولید موردارزیابی قرار گرفته و با کیفیت بالایی در دسترس مشتری قرار می‌گیرد. همچنین لازم است پیش از سفارش درخصوص ابعاد، وزن و قیمت نهایی اعلامی از سوی کارخانه اطلاعات لازم را کسب کنید. قیمت این محصول براساس کیلوگرم اعلام شده و اطلاع از وزن کلاف بستان آباد قبل از خرید ضروری است.

خرید کلاف ساده بستان آباد

خرید کلاف ساده بستان آباد در مرکزآهن به شیوه‌های مختلفی امکان‌پذیر است. شما می‌توانید بسته به شرایط و بودجه خود بهترین شیوه را انتخاب کرده و محصول موردنظر را در اسرع وقت تحویل بگیرید. خرید آنلاین کلاف ساده بستان آباد موجب صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتریان خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه خرید و بارگیری این محصول با شماره 91009009-031 تماس بگیرید.

قیمت روز کلاف ساده بستان آباد

قیمت روز کلاف ساده بستان آباد به عوامل متعددی وابسته است. برای مثال تغییرات نرخ ارز و یا نوسانات بازار جهانی فولاد موجب تغییر در قیمت اعلامی از سوی کارخانه خواهد شد. عوامل دیگری مانند وزن، ابعاد، گرید و استاندارد تولید نیز در قیمت کلاف ساده بستان آباد تاثیرگذار است. بنابراین دقت به تمامی عوامل ذکر شده در هنگام خرید این محصول به مشتریان توصیه می‌شود.

قیمت روز کلاف ساده بستان آباد

قیمت لحظه‌ای محصولات این کارخانه علاوه بر سایت مرکزآهن در کانال تلگرام نیز بروزرسانی می‌شود. شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام مجموعه به صورت لحظه‌ای از آخرین تغییرات قیمت این محصول آگاه شوید. همچنین کارشناسان مجموعه در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما درخصوص مشخصات و یا قیمت کلاف ساده بستان آباد خواهند بود. برای خرید کلاف بستان آباد همین حالا با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید