0

تسمه برنجی

1 کارخانه
تسمه برنجی
تسمه برنجی
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۲۰۱۲:۰۹

تشکیل شده از آلیاژ برنج، تسمه برنجی یکی از کالاهای کاربردی برای صنایع مختلف الکتریکی، خودروسازی و لوازم خانگی است. قیمت تسمه برنجی با توجه به میزان مسی که در این مقطع استفاده میشود، متغیر است شما می‌توانید این قیمت را در سایت مرکزآهن مشاهده کنید. هر چقدر مس استفاده شده در ترکیب تسمه برنجی بیشتر باشد، قیمت کالا نیز افزایش پیدا خواهد کرد. برای دریافت مشاوره رایگاه جهت خرید انواع تسمه برنجی و استعلام قیمت روزانه با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و یا به شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام و تلگرام مرکزآهن) مراجعه کنید.

قیمت تسمه برنجی قیمت تسمه برنجی

قیمت تسمه برنجی

قیمت روز تسمه برنجی با توجه به سایز، میزان مس استفاده شده در محصول و وزن کلی کالا قابل استعلام است. اگر کارخانه‌ای که قصد خرید تسمه برنجی از آن را داری، این محصول را با میزان مس بالایی تولید کند این مقطع گرانتر خواهد بود. از ویژگی‌های مهم که باید برای اطلاع از قیمت روز به آن توجه کنید، میتوان به عرض یا پهنای تسمه برنجی، ضخامت تسمه و وزن هر متر از آن اشاره کرد. مرکزآهن با توجه به قیمت روز ارز، نوسانات بازار آهن آلات، وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور و …؛ روزانه قیمت هر متر تسمه برنجی را در خدمت کاربران قرار می‌دهد.

فروش تسمه برنجی

فروش تسمه برنجی توسط مرکزآهن صورت می‌گیرد. ضخامت تسمه های فلزی که در این مجموعه ارائه می‌شود از 0.1 میلی متر شروع شده و تا 30 میلی متر را شامل می‌شود. افرادی که به این مقطع برای کسب و کار خود احتیاج دارند، می‌توانند تسمه برنجی را در سایزهای مختلف از طریق شماره‌ 91009009-031 و 91009009-021 تهیه کنند.

خرید تسمه برنجی خرید تسمه برنجی از مرکزآهن

خرید تسمه برنجی پامنار

از آنجایی که میزان کیفیت تسمه برنجی روی قیمت این کالا تاثیر بسزایی می‌گذارد، برای خرید تسمه برنجی باید به سایت‌های معتبر مراجعه کنید. مرکزآهن سال‌ها در زمینه خرید و فروش انواع تسمه برنجی فعالیت داشته و قادر است بهترین کالا را با توجه به نیاز کاربر در اختیار وی قرار دهد. خرید تسمه برنجی با قیمت روز اعلام شده برای این محصول انجام می‌شود. پس از تکمیل خرید، تسمه برنجی شما در اسرع وقت بارگیری شده و به محل پروژه ارسال خواهد شد.

برای خرید تسمه برنجی با قیمت روز کالا، همین امروز با کارشناسان مرکزآهن تماس گرفته و پس از دریافت راهنمایی رایگان مقاطع مورد نیاز خود را تهیه کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید