0
مرکزآهنکابل کنترل فرمان

کابل کنترل فرمان

1 کارخانه
کابل کنترل فرمان
کابل کنترل فرمان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲

در کابل‌ کشی‌های صنعتی یکی از انواع کابل‌هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، کابل فرمان نام دارد. کابل‌های فرمان دارای ظاهر و کاربرد خاصی بوده و با قیمت‌های متنوع در بازار به فروش می‌رسند. بهترین مکان برای خرید انواع کابل فرمان، مجموعه مرکزآهن است. شما می‌توانید قیمت کابل فرمان امروز را برای هر متر بررسی و با توجه به نیاز محصول را خریداری کنید. کابل فرمان را با نام کنترل نیز می‌توانید در بازار تهیه کنید.
کابل‌های فرمان انواع متفاوتی دارند که هر یک در مکان خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بیشترین استفاده این کابل‌ها در کابل‌کشی زیرزمینی، زیر آب و مکان‌هایی است که آسیب‌پذیری و ضربه پیش‌بینی می‌شود. این کابل‌ها وظیفه ارسال سیگنال را برعهده دارند. شما می‌توانید انواع کابل فرمان را با تعداد رشته‌های متنوع خریداری کنید. تعداد رشته‌هایی که برای تولید کابل فرمان استفاده می‌شود از 2 تا 80 متغیر است.

قیمت کابل فرمان

همان‌گونه که در قسمت قبل گفته شد، کابل فرمان در تعداد رشته‌های مختلفی تولید می‌شود. تعداد رشته‌های این کابل‌ها یکی از عوامل موثر روی قیمت نهایی محصول است. دو نوع کلی کابل فرمان با نام کابل فرمان شیلد دار و بدون شیلد شناخته می‌شوند. قیمت هر کدام با دیگری متفاوت است. همانند دیگر کابل‌های موجود در بازار، هادی استفاده شده درون کابل فرمان نیز می‌تواند روی قیمت شما تاثیر بگذارد. علاوه بر هادی، روش نیز تاثیر مستقیمی در قیمت دارد. کابل‌هایی که با روکش‌های درجه یک مانند PVC تولید می شوند از نظر قیمت بالاتر از دسته‌ای هستند که با روکش‌های پلاستیکی غیرمقاوم به فروش می‌رسند.

قیمت کابل کنترل فرمان

خرید کابل فرمان با قیمت روز

برای خرید کابل فرمان در متراژ موردنیاز ابتدا باید نوع دقیق کابل فرمان را شناسایی کنید. شناسایی کابل با توجه به کارکرد آن مشخص می‌شود. در صورتی که اطلاعات دقیق و کافی برای انتخاب صحیح در خدمت ندارید، حتما با برقکار مشورت کرده و پس از آن برای خرید اقدام کنید. راهکارهای متنوعی برای خرید انواع کابل های فرمان در مرکزآهن برای شما فراهم شده است. استفاده از سایت، اپلیکیشن و یا تلفن‌های مرکزآهن از جمله روش‌های خرید هستند. در زمان خرید هادی کابل، تعداد رشته‌های موجود، نوع عایق و متراژ را به طور دقیق بررسی کنید. در صورتی که به دنبال محصولات کارخانه خاصی بوده و یا نیازمند دریافت مشاوره قبل از تکمیل خرید هستید، حتما از مشاوره رایگان کارشناسان فروش ما نهایت استفاده را ببرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید