0

تسمه مسی

1 کارخانه
تسمه مسی
تسمه مسی
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۱۱:۰۶

تسمه مسی یکی از کالاهایی است که در برق کشی مکان ها و ساختمان‌های مختلف، تابلوهای برق، انواع لوازم خانگی و …. مورد استفاده قرار می گیرد. این کالا سایزبندی های مختلفی دارد که قیمت روز تسمه مسی با توجه به مشخصات و سایز مشخص خواهد شد. یکی دیگر از مواردی که می‌تواند قیمت این کالا را تحت تاثیر قرار دهد، کارخانه تولید کننده و کیفیت مواد اولیه است. قیمت تسمه مسی را با توجه به سایز این کالا را روزانه در سایت مرکزآهن بررسی کنید و برای خرید آن اقدام کنید.

تسمه مسی خرید تسمه مسی

قیمت تسمه مسی روز

تسمه مسی به دلیل کاربردهای فراوانی که در صنایع مختلف دارد، باید روزانه قیمت دهی شود. تسمه مسی را می توان به صورت متری یا رول خریداری کرد. خلوص تسمه های مسی به طور معمول بالای 99.5 درصد است تا در زمان استفاده هدایت جریان به بهترین نحو صورت گیرد. قیمت تسمه مسی با توجه به طول شاخه، ضخامت و پهنای این محصول روزانه در سایت و شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن قابل مشاهده است. ضخامت تسمه های مسی از 3 تا 20 میلی‌متر متغیر است. این محصولات را می‌ توانید از پهنای 10 تا 120 میلی‌متر نیز تهیه کنید.
قیمت تسمه مسی برای هر کیلوگرم از این کالا در سایت اعلام می‌شود. در صورتی که شما می‌ خواهید این کالا را به صورت رول یا متری بخرید حتما وزن کل آن را بررسی کنید. برای دریافت پیش فاکتور و اطلاع از قیمت روز تسمه مسی با شماره‌های 91009009-031 و 91009009-021 تماس گرفته و از کارشناسان واحد ورق درخواست پیش فاکتور کنید.

خرید انواع تسمه مسی

خرید تسمه مسی با توجه به سایز و ضخامت این مقطع از سایت‌های معتبر مرکزآهن امکان پذیر است. قیمت‌هایی که برای خرید مورد بررسی قرار می‌گیرد، آخرین قیمت روز کالا است. در زمان خرید انواع تسمه مسی، ویژگی‌های این کالا را بررسی کنید و با توجه به نیاز سایز درست را انتخاب کنید. در صورتی که برای خرید بهترین تسمه مسی نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان مرکزآهن استفاده کنید. قبل از خرید برای بررسی کلی وضعیت قیمت این کالا می‌توانید به نمودار قیمت تسمه مسی نیز مراجعه کرده و پس از بررسی روند ضعودی یا نزولی بودن قیمت برای خرید اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید