0
مرکزآهنریل آهنیقیمت ریل جرثقیل

قیمت ریل جرثقیل

1 کارخانه
قیمت ریل جرثقیل
قیمت ریل جرثقیل
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۰۸۱۱:۰۹

ریل جرثقیل یا Crane Rail محصولی کاربردی است که حرکت چرخ جرثقیلی را امکان‌پذیر می‌کند. این محصول در دو نوع کلی چهار پهلو و راه آهنی جرثقیلی تولید می‌شود که هر کدام از این دو نوع ریل در اندازه‌ها و ضخامت‌های مختلفی به فروش می‌رسند.

ریل‌های جرثقیلی را می‌توان برای انتقال مواد با بالابر استفاده کرد. از دیگر استفاده‌های این ریل می‌توان در جرثقیل‌های سقفی و دروازه‌ای نیز اشاره کرد. برای ساخت ریل‌های جرثقیلی، روی ریل‌ بندهای جرثقیل دو رشته‌ی موازی قرار می‌دهند. فولادی که در این رشته‌ها استفاده شده است را با روش خاصی نورد کرده‌اند.

قیمت ریل جرثقیل قیمت ریل جرثقیل

انواع ریل جرثقیل

برای ساخت ریل‌های جرثقیلی از دو نوع فولاد CK45 و CK55 استفاده می‌شود، دلیل این انتخاب خاصیت ضد سایش این دسته از فولادها است. همان‌طور که گفته شد ما یک دسته ریل‌ جرثقیلی چهار پهلو داریم. این ریل‌ها در ابعاد 50×30، 60×40 و 70×60 تولید می‌شوند. سری دوم یا همان راه آهنی را نیز می‌توان با استانداردهای A55، A45، A65، A75، A100، A120 و A150 خریداری کرد.

قیمت ریل جرثقیل سقفی

برای اینکه بتوانید از قیمت ریل‌های جرثقیلی اطلاعات لازم را بدست بیاورید، ابتدا باید نوع ریل جرثقیلی مورد نیاز را شناسایی کنید. قیمت ریل جرثقیل با توجه به فاکتورهایی از جمله ابعاد، اندازه و نوع ریل دستخوش تغییراتی خواهد شد. تغییرات و نوسانات بازار آهن نیز روی قیمت این محصول تاثیرگذار است. برای اطلاع و استعلام قیمت ریل جرثقیل یکی از بهترین منابعی که برای شما وجود دارد، سایت مرکز آهن است.

خرید ریل جرثقیل

برای خرید ریل جرثقیل می‌توانید از طریق سایت مرکزآهن اقدام کنید. پس از ثبت سفارش کارشناسان ما در اسرع وقت برای تکمیل سفارش با شما تماس خواهند گرفت. درصورتی‌که برای خرید ریل جرثقیلی عجله دارید بهتر است با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. خرید ریل جرثقیلی با آخرین تغییر در قیمت بازار آهن از سایت مرکزآهن امکان‌پذیر است. در زمان خرید ریل جرثقیلی به این نکته توجه داشته باشید که سختی ریل شما باید از چرخ ریل جرثقیلی بیشتر باشد. چرا که چرخ‌های جرثقیلی سرعت فرسایش پایین‌تری نسبت به ریل جرثقیلی دارند.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید