میلگرد دماوند

1 کارخانه
میلگرد دماوند
میلگرد دماوند
به روز رسانی:۱۴۰۱/۱۲/۰۵۰۹:۱۲

سوالات متداول

لیست قیمت میلگرد دماوند را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن نماینده فروش میلگرد دماوند به صورت روزانه قیمت میلگرد فولاد دماوند را در سایت مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه میلگرد دماوند در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه میلگرد دماوند را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

کارخانه فولادسازان میلگرد دماوند یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه تولید انواع میلگرد فولادی بوده که از سال 1395 در استان مازندران شهرستان بهشهر به بهره برداری رسیده است. این کارخانه با نام تجاری فولادسازان امیر آباد در حال حاضر قادر به تولید 500 هزار تن میلگرد در انواع آجدار و گریدهای A2 و A3 می باشد.

شرکت فولادسازان دماوند فعالیت رسمی خود را از سال 1389 آغاز نمود ولی در ابتدای راه با مشکلاتی اعم از ضعیف بودن نوسانات برق روبرو گردید. در سال 1392 نیز با کاهش قابل توجه ظرفیت تولید روبرو گشت به طوری که منجر به تعطیلی این شرکت شد. با این حال در سال 98 این واحد تولیدی پس از 6 سال مجددا به مدار تولید بازگشت و در حال حاضر فعالیت خود را آغاز نموده است. قیمت میلگرد دماوند و قیمت میلگرد امروز دیگر کارخانه ها را می توانید به صورت روزانه در سایت مرکزآهن مشاهده نموده و برای خرید این محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خرید میلگرد دماوند

هم اکنون فولادسازان امیرآباد پس از چند سال تعطیلی با ظرفیتی بالغ بر 725 هزار تن و با تعداد 330 نفر به یکی از تولیدکنندگان مطرح میلگرد در سطح کشور تبدیل گشته است

کارخانه دماوند در حال حاضر به تولید انواع میلگردهای A2 و A3 با کیفیت بالا مشغول بوده و نیاز شهرهای شمالی ایران را به طور کامل تامین می نماید. میلگردهای A2 نیمه سخت بوده در حالی که میلگرد A3 دارای بدنه سخت تری می باشد و میزان کربن بیشتری در ساختار آن به کار رفته است.

در هنگام خرید میلگرد دماوند بایستی از تفاوت های ظاهری میلگردهای A2 و A3 اطلاع کافی داشته باشید چرا که از لحاظ خواص فیزیکی و مکانیکی با یکدیگر تفاوت دارند. میلگردهای A2 در رده S340 قرار داشته و آج آن به صورت مارپیچ نسبت به محور طولی قرار دارد. میلگرد A3 در دسته میلگردهای آجدار با شکل آجدار مارپیچ می باشد و در دسته نیمه سخت قرار دارد. بنابراین لازم است پیش از خرید میلگرد دماوند، نسبت به تفاوت های دو گرید A2 و A3 اطلاعات لازم را کسب نمایید.

قیمت میلگرد دماوند

قیمت میلگرد دماوند

قیمت میلگرد دماوند همانند سایر محصولات فولادی به عوامل متعددی اعم از نرخ ارز، مواد اولیه و نوسانات بازار وابسته بوده و نیاز است پیش از خرید از ثابت بودن قیمت این محصول اطمینان یابید.

شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت میلگرد دماوند با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره تلفن 91009009-031 و یا 91009009-021 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای استعلام قیمت می توانید به سایت مجموعه مراجعه نموده و پس از اطمینان از قیمت نهایی با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید.

کارشناسان مجموعه در اسرع وقت نسبت به پیگیری سفارش شما اقدام خواهند کرد. همچنین قیمت میلگرد فولاد دماوند را می توانید علاوه بر سایت مجموعه، در اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن نیز مشاهده نمایید.

برای اطمینان از اصل بودن محصول بهتر است میلگرد را از نمایندگی های معتبر خریداری نموده و پس از تحویل کالا، وزن و آرم حک شده بر روی محصول را بررسی نمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید