0
مرکزآهنناودانی دهشیر یزد

ناودانی دهشیر یزد

1 کارخانه
ناودانی دهشیر یزد
ناودانی دهشیر یزد
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۸۰۲:۰۹

ناودانی دهشیر یزد از جمله محصولات شناخته شده در این کارخانه است. کیفیت ناودانی یزد در درجه بالایی قرار دارد به همین دلیل مشتریان از سراسر ایران برای خرید این کالا اقدام می کنند. برای اطلاع از قیمت ناودانی دهشیر یزد امروز، ابتدا به سایت های قابل اعتماد خرید و فروش آهن آلات مراجعه کنید؛ سپس با توجه به سایز، طول ناودانی، وزن هر شاخه از کالا و تغییرات موجود روی قیمت مقطع فولادی، برای خرید اقدامات لازم را انجام دهید. مرکزآهن آخرین قیمت ناودانی دهشیر یزد را در سایت و تمام شبکه‌های اجتماعی خود بروز رسانی کرده و در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد.

قیمت امروز ناودانی دهشیر یزد

ناودانی دهشیر یزد همانند بسیاری از مقاطع فولادی موجود در بازار با نوسانات قیمت زیادی مواجه می‌شود. این نوسانات قیمت باعث شده اطلاع از قیمت روز ناودانی دهشیر اهمیت بالایی پیدا کند. توجه داشته باشید که در زمان خرید تنها آخرین قیمت روز محاسبه خواهد شد؛ در صورتی که در روز خرید قیمت دقیق اعلام نشده است یا می‌خواهید از صحت قیمت های ارائه شده اطمینان حاصل کنید با شماره های 91009009-031 و یا 91009009-021 تماس گرفته و از کارشناسان بخش نبشی و ناودانی قیمت محصولات این کارخانه را استعلام کنید.
قیمت ناودانی دهشیر یزد

خرید ناودانی دهشیر یزد

خرید ناودانی دهشیر یزد از طریق سایت مرکزآهن با آخرین قیمت‌های روز امکان پذیر است. در زمان خرید ناودانی دهشیر ابتدا سایز کالای مورد نظر را انتخاب کنید. شما می‌ توانید این کالا را در سایز 60*6000، 100*6000، 120*6000 و 100*1200 خریداری کنید. طول هر شاخه ناودانی دهشیر یزد 6 یا 12 متر تعیین شده است. وزن ناودانی دهشیر با توجه به ضخامت و طول شاخه متغیر خواهد بود. شما می ‌توانید وزن دقیق مقاطع را به کمک جدول وزن ناودانی بررسی کنید. تمام این ویژگی ها برای خرید بهترین ناودانی دهشیر یزد به شما کمک می‌کند.
پس از بررسی دقیق ویژگی‌های ناودانی دهشیر یزد می‌توانید برای خرید این مقاطع فولادی با آخرین قیمت اعلام شده اقدام کنید. همین امروز با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و برای خرید اقدام کنید.

مشاهده جدول اشتال ناودانی

دریافت PDF جدول وزن ناودانی

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید