0
مرکزآهنصفحه مس ارت

صفحه مس ارت

1 کارخانه
صفحه مس ارت
صفحه مس ارت
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۰۸۰۲:۰۹

قیمت انواع صفحه مسی موجود در بازار روزانه در سایت مرکزآهن بروز رسانی می‌شود. صفحه ارت مسی یکی از تجهیزات کاربردی برای خروج بارهای اضافه تولید شده به زمین است. صفحه مسی انواع مختلفی دارد که با توجه به کاربرد باید بین آن‌ها انتخاب صورت گیرد. برای خرید صفحه مسی باهنر، صفحه مسی اتمایز، صفحه مسی ذوبی و صفحه ارت گالوانیزه با شماره ‌های 03135155 و 03135156 تماس حاصل فرمایید. قیمت ارت مسی با توجه به کیفیت و درصد خلوص مس مشخص می‌شود.

قیمت صفحه مس ارت

قیمت روز صفحه ارت مسی در جدول این محصول قابل مشاهده است. صفحات ارت مسی در ضخامت های مختلف برای هر کیلوگرم از این محصول قیمت دهی می‌شوند. یکی از بهترین انواع صفحات مسی، صفحه مسی باهنر است. قیمت صفحه مسی باهنر به دلیل خلوص 99.9 درصدی مس، نسبتا در سطح بالاتری قرار دارد.
همانگونه که در ابتدا اشاره شد، صفحات مسی انواع مختلفی دارند که قیمت هر کدام به صورت جداگانه به روز رسانی می‌شود. برای مشاهده قیمت صفحه مس ذوبی، قیمت روز صفحه ارت متمایز و قیمت صفحه ارت گالوانیزه به جداول زیر مراجعه کرده و یا با مشاوران فروش مرکزآهن تماس بگیرید.

خرید صفحه ارت مسی

صفحه مسی 50*50، 60*60، 40*40، 70*70 و .... با ضخامت‌های 3 میلی متر به بالا تولید می‌شود. برای خرید هر یک از انواع صفحات ارت مسی با ضخامت و ابعاد مختلف، قیمت روز محصول را بررسی کرده و اقدامات بعدی برای خرید را انجام دهید. توجه داشته باشید که خرید ارت مسی تنها با آخرین قیمت اعلام شده امکان پذیر است.
نکته ی دیگری که باید در هنگام خرید صفحه ارت مسی به آن توجه کنید، محل خرید است. به دلیل اینکه آلیاژ مس روزانه دچار افزایش قیمت می‌شود، خرید کالاهای تولید شده از این آلیاژ باید از طریق سایت‌های معتبر انجام شود.

صفحه ارت مس

در زمان خرید صفحه مسی اولین قدمی که باید بردارید، انتخاب درست کالا با توجه به نیاز است. ضخامت مناسب با توجه به پروژه انتخاب می‌شود. این کالا به طور کلی در ضخامت 3، 4 و 5 میلی متر تولید می‌شود. ابعاد محصول علاوه بر مواردی که در سایت آمده به صورت سفارشی نیز قابل انتخاب است. در زمان خرید روز صفحه مسی ارت باید به سایز سطح مقطع سیم و کابل ارت توجه کرده تا کالای درست را انتخاب کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید