0
مرکزآهنریل آهنیقیمت ریل آسانسور

قیمت ریل آسانسور

1 کارخانه
قیمت ریل آسانسور
قیمت ریل آسانسور
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۱۲:۰۹

ریل یکی از اساسی‌ترین اجزای هر آسانسوری بوده که وظیفه هدایت کابین را برعهده دارد. این محصول انواع و ضخامت‌های مختلفی داشته و براساس عواملی همچون ظرفیت آسانسور و تعداد توقف انتخاب می‌شود. ریل آسانسور به صورت T شکل بوده و براساس قطر لبه تیغه نامگذاری می‌شوند. از مهمترین سایزهای ریل می‌توان به ریل آسانسور T5 و T9 اشاره کرد. مرکزآهن مرکز فروش انواع ریل آسانسور در ابعاد و ضخامت‌های مختلف بوده و شما می‌توانید از طریق سایت مجموعه نسبت به خرید این محصول اقدام کنید. برای اطلاع از قیمت روز ریل آسانسور به جدول ارائه شده در این صفحه مراجعه کنید.

قیمت ریل آسانسور قیمت ریل آسانسور

قیمت ریل آسانسور

ریل به قطعات داخل چاه آسانسور گفته شده که وظیفه هدایت کابین را برعهده دارند. کیفیت ریل آسانسور تاثیر زیادی در کیفیت حرکت آن خواهد داشت. بنابراین در هنگام خرید لازم است به کیفیت محصول دقت زیادی داشته باشید. قیمت ریل آسانسور T5-T9 نیز بسته به نوع ریل، ابعاد، برند، آلیاژ مورداستفاده در تولید و کیفیت محصول متفاوت است. به دلیل ظرفیت پایین اکثر آسانسورها، عموما ریل سایز T5 و T9 مصرف و فروش بالاتری در بازار دارد. با این حال بهتر است قبل از سفارش و انتخاب نوع ریل با کارشناسان مجموعه مرکزآهن مشاوره کنید. قیمت انواع ریل آسانسور در جدول این صفحه ارائه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص انواع ریل و استعلام قیمت لحظه‌ای این محصول می‌توانید با شماره 91009009-031  و 91009009-021 تماس بگیرید.

خرید ریل آسانسور

خرید ریل آسانسور از مرکزآهن به دوصورت مستقیم و آنلاین قابل انجام است. در هنگام خرید این محصول علاوه بر کیفیت باید به اصل بودن کالای دریافتی نیز دقت کنید. مراجعه به دفاتر فروش معتبر می‌تواند به شما نسبت به اصل بودن ریل خریداری شده اطمینان دهد. از طریق مشخصاتی همچون بارکد، لوگو حک شده، وزن و سایر مشخصات فنی نیز می‌توانید از اصل یا تقلبی بودن آن مطمئن شوید. با این حال به دلیل نقش مهم ریل در آسانسور لازم است پیش از خرید با کارشناسان فروش مشاوره نموده و بهترین و باکیفیت‌ترین محصول را خریداری کنید.

قیمت انواع ریل آسانسور

انواع ریل از نظر سایز و برند تولیدی متفاوت است. آلیاژ مورداستفاده در انواع ریل آسانسور متفاوت بوده و این امر بر کیفیت نهایی محصول تاثیر زیادی دارد. برای مثال ریل کشور ترکیه، ایتالیا، چین و غیره با یکدیگر از نظر قیمت و کیفیت متفاوت خواهد بود. ریل تولیدی کشور ترکیه و چین از تقاضای بسیار بالایی در بازار برخوردار است که علت آن را می‌توان کیفیت بالای این محصولات در کنار قیمت مناسب دانست. ریل تولیدی کشور ایتالیا قیمت بالاتری داشته و تقاضای کمتری نیز دارد. تولیدات داخلی نیز کیفیت مطلوبی دارند و نسبت به آلیاژ مورداستفاده، کشش گرم، کشش سرد و سایر مشخصات با یکدیگر تفاوت دارند. ازنظر سایز نیز این محصولات بسته به میزان قطر لبه تیغه ریل ابعاد متفاوتی دارند. از مهمترین ابعاد مورداستفاده برای ظرفیت‌های پایین آسانسور می‌توان به انواع ریل T5 و ریل آسانسور T9 اشاره کرد.

قیمت هر جفت ریل آسانسور

قیمت هر جفت ریل آسانسور بسته به عوامل زیادی به صورت روزانه در نوسان است. در هنگام خرید این کالا لازم است به عواملی همچون ظرفیت آسانسور و تعداد طبقات دقت کنید. کیفیت، برند تولیدی و ابعاد ریل آسانسور به طور مستقیم بر قیمت نهایی آن تاثیرگذار خواهدبود. لیست قیمت انواع ریل آسانسور به همراه مشخصات کامل این محصول را می‌توانید در سایت، اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن مشاهده کنید. در هنگام خرید دقت کنید که برخی برندها قیمت مناسبی داشته ولی کیفیت خوبی ندارند. بنابراین ممکن است خرید این محصول به صرفه نبوده و برای پروژه شما مناسب نباشد. برای مشاوره خرید ریل آسانسور با ما تماس بگیرید.

خرید ریل آسانسور خرید ریل آسانسور از مرکزآهن

فروش ریل آسانسور

مرکزآهن یکی از مراکز فروش انواع ریل آسانسور در شهر اصفهان بوده و آماده ارسال بار به سراسر کشور خواهدبود. فروش ریل آسانسور به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین صورت می‌گیرد. برای خرید ریل آسانسور به صورت آنلاین تنها کافی است پس از بررسی مشخصات و استعلام قیمت ریل آسانسور t5-t9 و سایر انواع آن، با انتخاب گزینه خرید سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان مجموعه پس از بررسی سفارش با شما تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهند. ارسال بار بلافاصله پس از ثبت سفارش شما انجام خواهد شد. ارسال بار توسط مرکزآهن با دقت زیادی انجام شده تا از تاب خوردگی و صدمه به این محصول در طول مسیر جلوگیری شود. برای خرید ریل آسانسور و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول:

ریل آسانسور براساس چه عواملی انتخاب می‌شود ؟

نوع و ضخامت ریل آسانسور براساس عواملی همچون ظرفیت و تعداد توقف آسانسور انتخاب می‌شود.

قیمت ریل آسانسور براساس چه معیارهایی تعیین می‌شود ؟

قیمت ریل آسانسور بسته به نوع ریل، ابعاد، برند، آلیاژ مورداستفاده در تولید و کیفیت محصول متفاوت است.

پرفروش‌ترین نوع ریل آسانسور چیست ؟

به دلیل ظرفیت پایین اکثر آسانسورها، عموما ریل سایز T5 و T9 مصرف و فروش بالاتری در بازار دارد. با این حال بهتر است قبل از سفارش و انتخاب نوع ریل با کارشناسان مجموعه مرکزآهن مشاوره کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید