توری فرنگی

1 کارخانه
توری فرنگی
توری فرنگی
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۱۳۱۲:۱۲

توری های فرنگی در دسته توری گالوانیزه قرار داشته و مقاومت بالایی را در برابر رطوبت و خوردگی از خود نشان می دهند از این رو دارای مصارف زیادی در صنعت و ساخت و ساز می باشند.

این توری ها در نگاه نخست شباهت زیادی با توری مرغی و گابیون دارند ولی در اصل دارای تفاوت هایی می باشند که در هنگام خرید باید به آن توجه شود. برای مثال توری های فرنگی نسبت به توری مرغی دارای ضخامت بیشتری می باشد و ابعاد روزنه های این توری نیز نسبت به توری های مرغی بیشتر بوده و مقاومت بیشتری دارند.

در مقایسه با گابیون نیز، توری فرنگی ضخامت کمتری داشته و توری گابیون دارای مقاومت بیشتری می باشد. این در حالی است که از نظر ظاهر چشمه های توری فرنگی و گابیون شبیه به هم می باشند.

این تفاوت ها سبب تفاوت در کاربرد هریک از این محصولات گشته است. قیمت توری فرنگی به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت مجموعه و کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. کارشناسان مجموعه در اسرع وقت نسبت به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد.

قیمت توری فرنگی در اصفهان

قیمت توری فرنگی به عوامل مختلفی بستگی دارد و در هنگام خرید لازم است به تاثیر این عوامل بر قیمت نهایی محصول توجه داشته باشید. یکی از عوامل موثر بر قیمت نهایی توری فرنگی ابعاد چشمه های توری می باشد.

در هنگام خرید لازم است توجه داشته باشید که هرچه ابعاد چشمه توری کوچک تر باشد میزان توری موردنیاز افزایش یافته و در نتیجه قیمت نهایی نیز افزایش می یابد. وزن مفتول نیز در قیمت نهایی محصول تاثیرگذار می باشد و هرچه وزن محصول بیشتر باشد قیمت توری فرنگی نیز افزایش می یابد. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت توری جنس آن می باشد.

برای مثال توری فرنگی گالوانیزه به دلیل مقاومت بالاتری که دارد دارای قیمت بیشتری نیز می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود قبل از خرید این محصول با مشاوران مجموعه مرکزآهن تماس نموده و از آن ها راهنمایی بخواهید.

مشخصات توری فرنگی

این توری ها دارای مقاومت بالایی می باشند و از این رو برای استفاده در ستون و دیوارها بسیار مناسب هستند. همچنین توری های فرنگی ظاهر زیبایی داشته و این امر در انتخاب خریداران بسیار موثر می باشد.

توری های فرنگی موجود در بازار در ابعاد و اندازه چشمه های متنوعی تولید و به بازار ارائه می گردند و بهتر است پیش از خرید به این تنوع ها دقت نموده و توری مناسب برای کاربرد موردنظر خود را انتخاب نمایید. از آن جایی که سایز چشمه ها در قیمت نهایی محصول بسیار موثر می باشد لازم است توری مناسب با کاربرد موردنظر را انتخاب کنید.

قیمت توری فرنگی در ابعاد و سایزهای مختلف در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت و جست و جوی محصول موردنظر پس از استعلام قیمت نسبت به خرید اقدام نمایید.

مقاومت کدام توری بیشتر است ؟

هر چه ضخامت مفتول محصول بیشتر باشد مقاومت آن بیشتر است

موارد استفاده توری فرنگی چیست؟

جهت حصارکشی پرندگان و محافظ عایق های سقف است. مشابه توری مرغی است با این تفاوت که در عرض های 1.5 و 1.8 تولید می شود و چشمه 1 اینچ دارد

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید