میلگرد فردوس باختر

گروه صنعتی فولاد فردوس باختر یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید انواع تیرآهن فولادی به شمار می رود. این واحد تولیدی از سال ۱۳۹۲ با مدیریت آقای مجید اسماعیلی تاسیس و به بهره برداری رسید. در حال حاضر شرکت فولاد فردوس باختر در استان آذربایجان غربی؛ شهرستان ارومیه، شهر شهرک صنعتی ارومیه مشغول به فعالیت بوده و محصولات فولادی تولیدی این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. تیرآهن IPE فردوس باختر در سایزهای مختلف تولید و پس از انجام آزمایشات کنترل کیفیت روانه بازار مصرف می گردد.

محصولات تولیدی ذوب آهن فردوس باختر ارومیه

 مهمترین محصول تولیدی ذوب آهن فردوس باختر ارومیه را می توان تیرآهن IPE دانست که در سایزهای مختلفی تولید و به مشتریان تحویل داده می شود. تیرآهن IPE از محبوبیت بالایی در ساختمان سازی برخوردار می باشد. به طور کلی این استاندارد در ایران و کشورهای اروپایی مورد استفاده است در صورتی که استاندارد INP در کشورهای چین و روسیه مطرح می باشد. تیرآهن IPE فولاد فردوس باختر در ارتفاع های 80 تا 600 میلی متر تولید و به بازار عرضه می گردد در صورتی که تیرآهن های IPB در ارتفاع های 100 تا 1000 میلی متر موجود می باشند. از جمله مصارف این تیرآهن ها می توان به ساخت خرپا، ستون بندی، پوشش سقف، اسکله سازی، کشتی سازی و پالایشگاه اشاره کرد.

تیرآهن های تولیدی در ایران و برخی کشورهای اروپایی براساس استاندارد IPE (I Profile eroeenne) تهیه می گردد. شکل ظاهری این تیرآهن ها مانند I بوده و ضخامت بال در آن ها تغییری نمی نماید به همین دلیل اتصالات پیچی را راحت تر می نماید. از این محصولات عموما برای ستون بندی ها به صورت مرکب استفاده می گردد. برای تشخیص تیرآهن IPE چنانچه از بالا به دو لبه آن دقت شود؛ ضخامت بال ها کاملا یکنواخت بوده و یکسان می باشد. استاندارد IPE در ساخت و سازهای کشور ایران بسیار مورد توجه واقع گردیده است. مهمترین تفاوت تیرآهن IPE و INP در ضخامت بال این دو محصول می باشد.

بال ها در تیرآهن INP در سرتاسر محصول نازک بوده و ضخامت بال از ابتدا تا انتها یکسان نیست در صورتی که ضخامت بال ها در تیرآهن IPE کاملا یکسان و یکنواخت می باشد. تیرآهن های INP در صنایعی همچون سدسازی، اسکله سازی و برج سازی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر محصولات تولیدی کارخانجات داخلی، نحوه تشخیص این دو نوع تیرآهن در محصولات وارداتی نیز دشوار می باشد. لازم است بدانید تیرآهن های وارداتی کشورهای لهستان، آلمان، کره و اسپانیا براساس استاندارد IPE بوده ولی محصول کشورهای چین و روسیه براساس دو استاندارد IPE و INP تولید می گردد. بنابراین به شما خریداران محترم توصیه می گردد که در هنگام خرید تیرآهن تنها به نام تولیدکننده برای تشخیص نوع تیرآهن دقت نکنید بلکه به علائم ذکر شده در بالا نیز دقت لازم را مبذول فرمایید.

آدرس صنایع فولاد فردوس باختر

استان آذربایجان غربی، شهرستان ارومیه، شهرک صنعتی ارومیه

ردیفنامآنالیزمحل بارگیریحالتسایزنوعواحدقیمت توماننمودارخرید
1A3شاخه 12 متری14شاخه آجدار 12,400
2A3شاخه 12 متری16شاخه آجدار 12,400
لینک های مفید
تماس 03135155000 03135156000
تماس جستجو حساب کاربری دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0