سیم نایلون

1 کارخانه
سیم نایلون
سیم نایلون
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲

سیم‌های برقی انواع مختلفی دارند. یکی از انواع کاربردی سیم‌های برق، سیم نایلون نام دارد. شما می‌توانید قیمت سیم نایلون را با توجه به ابعاد آن روزانه در سایت مرکزآهن مشاهده کنید. سیم نایلون به صورت تک رشته‌ای و دو رشته‌ای تولید می‌شود. از جمله کاربردهای سیم نایلون می‌توان به سیم کشی وسایل برقی اشاره کرد. سیم‌های نایلونی با دو نوع هادی مختلف تولید می‌شوند. نوع اول سیم نایلونی با هادی مس و نوع دوم سیم نایلون با هادی آلومینیوم است. برای تولید این نوع سیم‌ها از روکش‌های مختلفی استفاده می‌شود. جنس روکش‌های سیم نایلون می‌تواند کاغذ آغشته به روغن، PVC و پلی اتیلن باشد. سیم نایلونی در بازار به عنوان یکی از سیم‌هایی که طول عمر بالا دارد، شناخته می‌شود. از جمله ویژگی‌های سیم نایلونی می توان به تحمل دمای بالا (تا 70 درجه)، انعطاف‌ پذیری بالا، عایق درجه یک، هادی مس و آلومینیوم، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و سایز بندی متنوع اشاره کرد.

لیست قیمت سیم نایلون

لیست قیمت سیم نایلون روزانه در سایت مرکزآهن قابل بررسی است. قیمت سیم نایلونی با توجه به موارد مختلفی تعریف می‌شود که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ضخامت و سایز سیم نایلون، قیمت روز دلار، کارخانه تولید کننده و کیفیت هادی مس هستند. توجه داشته باشید که قیمت تمامی سیم های نایلونی برای یک متر محصول و بدون ارزش افزوده در سایت ارائه می‌شود. برای محاسبه دقیق قیمت حتما باید ارزش افزوده را به فاکتور خود اضافه کنید. قیمت سیم نایلون 2*2.5 ، قیمت سیم نایلونی 2*1.5، قیمت سیم نایلون 2*1 و قیمت سیم نایلون 2*1.5 را می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت استعلام بگیرید.

قیمت سیم نایلون

خرید سیم نایلون

خرید سیم نایلون با بهترین قیمت‌های روز از طریق شرکت مرکزآهن امکان‌پذیر است. در زمان خرید سیم نایلونی باید توجه داشته باشید که این محصول چه ولتاژی دارد، میزان خلوص هادی چقدر است و چه پوششی به عنوان عایق آن استفاده شده است. اطلاع از تمامی این نکات به آسان‌سازی پروسه خرید کمک می‌کند. البته در زمان خرید سیم نایلون باید به نکته‌ دیگری نیز توجه کنید و آن محلی است که می‌خواهید از سیم مفتولی استفاده کنید. برای اینکه بتوانید با توجه به نیاز خود بهترین خرید را داشته باشید بهتر است قبل از هر اقدامی با متخصصین مشورت‌های لازم را بکنید. قبل از خرید برای دریافت هرگونه راهنمایی می‌توانید با شماره های 91009009-031 و یا 91009009-021 تماس گرفته و سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید