کابل افشان

2 کارخانه
کابل افشان
کابل افشان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲
سیم افشان
سیم افشان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲

یکی از اتصالاتی که در دنیای مدرن استفاده از آن را زیاد مشاهده خواهید کرد، انواع کابل است. کابل‌ها را می‌توان در انواع مختلفی از جمله کابل افشان و مفتولی خریداری و استفاده کرد. شما می‌توانید برای خرید کابل افشان با آخرین تغییرات قیمت بازار به سایت مرکزآهن مراجعه کنید. کابل افشان در صنعت به کابل قابل انعطاف یا نرم نیز معروف است. این محصول یکی از کاربردی ترین انواع کابل ها بوده که استفاده‌های متنوعی در صنعت دارد. از موارد استفاده کابل‌های افشان می‌توان به کابل کشی برق در وسایل برقی خانگی، ساختمان‌سازی، برق کشی ماشین‌آلات و ... اشاره کرد. به طور کلی این کابل‌ها را می‌توان در محیط باز، زیر خاک، داخل آب، نیروگاه و جاهایی که احتمال آسیب دیدن سیم کمتر است، استفاده می‌کنند.

قیمت کابل افشان

قیمت کابل افشان روز با توجه به عوامل مختلفی معین می‌شود. از جمله موارد تعیین کننده قیمت کابل افشان می‌توان به نوع کابل افشان، متراژ سیم افشان خریداری شده، تعداد رشته‌هایی که در کابل استفاده شده است، برند، میزان مقاومت، کیفیت، ضخامت و نوسانات ارز و دلار اشاره کرد.
قیمت هر متر سیم افشان روزانه در سایت مرکزآهن برای کاربران گرامی به روز رسانی می‌شود. توجه داشته باشید که قیمت ارائه شده برای این محصول بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده در سایت موجود است. با توجه به جدول محصول شما می‌توانید ارزش افزوده را به خرید خود اضافه کرده و قیمت نهایی را محاسبه کنید. شما همچنین می‌توانید با کارشناسان خرید مرکزآهن تماس گرفته و قبل از خرید درخواست پیش‌فاکتور کنید.

قیمت کابل افشان

خرید انواع کابل افشان

کابل افشان با استفاده از چند سیم رشته‌ای که در هم تنیده شده‌اند ساخته می‌شود. کابل‌های افشان را می‌توان با روکش‌های متنوع و سایزهای مختلف خریداری کرد. برای خرید کابل افشان ابتدا باید ببینید این محصول قرار است در چه مکانی استفاده شود.
در زمان خرید کابل افشان باید توجه داشته باشید که این کابل‌ها را در جایی استفاده می‌کنند که حرکت سیم زیاد است. این نوع کابل‌ها به دلیل مقاومت بالایی که نسبت به کابل مفتول دارند از جمله کابل‌های بسیار کاربردی محسوب می‌شوند. دلیل مقاومت بالای کابل‌های افشان فاصله‌ای است که در میان سیم‌های درون کابل وجود دارد. در زمان خرید توجه داشته باشید که کابل‌های افشان در دو مدل ارت و معمولی تولید می‌شود که با توجه به نوع نیاز باید بین این دو نوع انتخاب کنید.
در مرحله دوم توجه داشته باشید که برای خرید کابل‌ افشان، ضخامت درست را انتخاب کنید. شما می‌توانید سیم افشان را در ضخامت‌های 1×0.5، 1×4، 1×0.75، 1×6، 1×1، 1×10 و .... در نوع ارت و معمولی از سایت مرکزآهن خریداری کنید. در صورتی که برای خرید نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره‌های درج شده در سایت جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید