کابل قابل انعطاف شیلددار

1 کارخانه
کابل قابل انعطاف شیلددار
کابل قابل انعطاف شیلددار
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲

در کابل کشی صنعتی و ساختمانی، نوع کابلی که استفاده می‌کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از انواع کابل‌های انعطاف‌پذیر و مستحکم که می‌توانید برای خانه و لوازم خانگی از آن استفاده کنید، کابل قابل انعطاف شیلدار نام دارد. نام گذاری این کابل‌ها با توجه به قرار گرفتن یک لایه محافظ روی هر رشته هادی انجام گرفته است. این کابل‌ها را می‌توانید با تعداد رشته‌های مختلف خریداری کنید.
برای تهیه هر یک از انواع کابل‌های قابل انعطاف شیلددار می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کرده و با توجه به آخرین تغییرات قیمت برای خرید اقدام کنید. برای تهیه این محصول در نظر داشته باشید که ویژگی‌های مورد نظر شما چه هستند. ضخامت کابل، جنس هادی استفاده شده، جنس شیلد، عایق و کارخانه تولید کننده، همه و همه ویژگی‌هایی هستند که شما باید قبل از تکمیل خرید به آن‌ها توجه کنید.

قیمت کابل قابل انعطاف شیلد دار

از آنجایی که برای خرید کابل‌های قابل انعطاف شیلد دار باید از قیمت روز این محصول آگاه باشید، بررسی قیمت در شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. قیمت کابل قابل انعطاف شیلد دار با توجه به هادی استفاده شده، کیفیت، بازار آهن آلات، ارز و ... بررسی و اعلام می‌شود. خرید تنها با این قیمت امکان‌پذیر است. از نظر ظاهری کابل‌های قابل انعطاف شیلد دار، یک یا چند عدد هادی را شامل می‌شود. این هادی‌ها در دل یک لایه رسانا قرار می گیرند.

قیمت کابل قابل انعطاف شیلد دار

خرید کابل قابل انعطاف شیلد دار

برای افرادی که به دنبال کیفیت بالا بوده، استفاده از کابل قابل انعطاف شیلد دار را پیشنهاد می‌کنیم. این کابل‌ها از نظر عبور جریان بسیار قوی عمل کرده و برای عبور سیگنال پیام بسیار مناسب هستند. از انواع کابل‌های شیلدار می‌توان به کابل کلی، جداگانه و جمعی اشاره کرد که انتخاب بین این کابل‌ها کاملا به نیاز سازه و کاربر بستگی دارد. برای خرید کابل قابل انعطاف شیلد دار با هادی مس یا آلومینیوم، با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و همین امروز کابل کشی ساختمان خود را تکمیل کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید