سیم افشان

2 کارخانه
سیم افشان
سیم افشان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲
کابل افشان
کابل افشان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲

سیم افشان را می‌توان به عنوان یکی از سیم‌های برق کاربردی نام برد. از نظر ظاهری سیم افشان یا Flexible Wire از یک هادی و یک لایه عایق تشکیل شده است. البته توجه داشته باشید که منظور ما از یک هادی، یک رشته تنها نیست؛ در اینجا منظور چندین رشته‌ی نازک است که توسط با یک عایق کاور می‌شوند. هادی استفاده شده در سیم‌های افشان به طور معمول از جنس مس انتخاب می‌شود. در سیم‌های افشان از PVC به عنوان عایق هادی مس استفاده می‌شود. سیم‌های افشان دارای خواص زیادی بوده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به انعطاف‌پذیری بالا اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت سیم افشان، خرید سیم افشان و مشاهده انواع سیم افشان همین صفحه از سایت مرکزآهن را بررسی نمائید.

خرید انواع سیم افشان

همان‌طور که گفته شد بیشتر سیم‌های افشان را با استفاده از هادی مس تولید می‌کنند اما شما می‌توانید این سیم‌ها را با هادی آلومینیوم، آهن یا دیگر فلزها نیز خریداری کنید. بهترین کیفیت سیم‌های افشان متعلق به آن دسته‌ای است که دارای هادی مس هستند. سیم‌های افشان را می‌توان در صنایع مختلف استفاده کرد. این سیم‌ها در داکت‌های زیر زمینی، تابلوها، آلات موسیقی، ساختمان‌سازی، ماشین‌آلات و سیم‌کشی دستگاه‌هایی که انعطاف بالا نیاز دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که نصب مستقیم این دسته سیم در سینی کابل مجاز نیست. تمامی سیم‌های افشانی که در مرکزآهن برای فروش قرار داده شده‌اند با توجه به استانداردهای ساخت این محصول تولید شده و دارای کیفیت بالایی هستند. برای دریافت هرگونه اطلاعات در خصوص سیم‌های افشان کافی است با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

لیست قیمت سیم افشان

قیمت سیم افشان با توجه به ویژگی‌های این محصول تعریف می‌شود. سیم‌های افشان را می‌توان در ضخامت مختلف تهیه کرد. ضخامت‌ یکی از فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت سیم افشان است. به طور متوسط سیم افشان باید دارای ضخامت کلی 2.8-3.4 میلی‌متر باشد. مقاومت هادی یکی دیگر از فاکتورهای موثر روی قیمت سیم افشان است. یک نوع سیم افشان با نام سیم افشان ارت وجود دارد. سیم افشان ارت را با عایقی به رنگ سبز و زرد می‌پوشانند. قیمت سیم افشان ارت با دیگر سیم‌های افشان کمی فرق دارد.
قیمت سیم افشان در مرکزآهن پس از بررسی تمامی فاکتورهای موثر، اعلام می‌شود. رقم ارائه شده برای یک متر سیم افشان و بدون اعمال 9% مالیات اعلام می‌شود. برای دریافت پیش‌ فاکتور می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. از طرف دیگر توجه داشته باشید که هزینه باربری نیز ارائه نشده است.

نحوه خرید سیم افشان

برای خرید سیم افشان بهترین انتخاب مراکزی هستند که می‌توانند شما را در زمان خرید راهنمایی کنند. مرکزآهن با کمک مشاوران مجرب قادر است شما را در تمامی مراحل خرید راهنمایی کند. برای خرید متراژ مورد نیاز خود را با کمک متخصص انتخاب کرده و برای تکمیل خرید اقدام کنید. برای خرید سیم افشان باید توجه داشته باشید که مدل آنیل را نیاز دارید یا ارت. برای خرد به نوع هادی سیم نیز توجه کنید. سیم‌های افشانی که با استفاده از هادی مس تولید می‌شوند از نظر کیفیت در درجه بالاتری قرار دارند؛ این دسته از سیم‌ها کمی از مدل آلومینیومی گران‌تر هستند. برای تجربه خرید انواع سیم افشان می‌توانید به وبسایت مرکزآهن مراجعه کرده و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی با ما در تماس باشید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید