0
مرکزآهنقیمت میلگرد سادهمیلگرد ساده فولاد شمس گل آذین

میلگرد ساده فولاد شمس گل آذین

1 کارخانه
میلگرد ساده فولاد شمس گل آذین
میلگرد ساده فولاد شمس گل آذین
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۲۰۹:۰۹

فولاد شمس گل‌ آذین یکی از تولید کننده‌های میلگرد ساده و آلیاژی است. میلگردهای تولید این کارخانه با استانداردهای صنعتی به تولید می‌رسد. میلگردهای ساده‌ای که توسط این کارخانه به تولید می‌رسد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

میلگردهای ساده را می‌توان میلگردهای بدون آج نیز خطاب کرد. این میلگردها در دو نوع شاخه‌ای و شاخه‌ای در بازار وجود دارند. میلگردهای ساده به دلیل مقاومت کششی نسبتا پایین در دسته‌ی فولادهای نرم قرار داده شده‌اند. ویژگی میلگرد ساده فولاد شمس گل آذین میلگرد ساده‌ی فولاد شمس گل آذین در سایزهای 35 تا 90 به تولید می‌رسد و قابل سفارش است.

گرید این میلگردها A1 است که با توجه به استانداردهای جدیدی که تعریف شده میلگرد 240 نیز نامیده می‌شوند. به‌طورکلی میلگردهای ساده در قطرهای 6 تا 200 میلی‌متری تولید می‌شوند. از جمله موارد استفاده‌ی میلگردهای ساده شمس آذین می‌توان به صنعت ساختمان‌سازی اشاره کرد.

آنالیز میلگرد ساده فولاد شمس آذین

با اینکه این محصولات از جمله فولادهای نرم هستند اما استفاده از آن‌ها در ساختمان‌سازی می‌تواند منجر به مقاومت بتن‌ها بشود. میلگردهای ساده A1 از کارخانه شمس گل آذین بارگیری شده و به دست مشتری می‌رسند.

آنالیز این محصول آهن 5sp است. قیمت و خرید میلگرد ساده فولاد شمس گل آذین برای اطلاع از قیمت میلگردهای ساده A1 از کارخانه فولاد شمس گل آذین می‌توانید از طریق سایت فروشگاهی مرکز آهن اقدام کنید.

قیمت میلگرد این کارخانه مانند دیگر کالاهای آهنی موجود در بازار با توجه به نوسانات ارز و بالا و پایین رفتن قیمت‌ها در بازار آهن‌آلات دستخوش تغییرات خواهد شد. برای اطلاع دقیق از آخرین تغییرات قیمت لحظه ای میلگرد مرکزآهن می‌تواند همراهی همیشگی برای شما باشد. برای دریافت راهنمایی‌های لازم قبل از خرید و مطرح کردن سوالات خود می‌توانید با پشتیبانان ما نیز تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید