0
مرکزآهنقیمت پروفیلقیمت پروفیل فرانسوی

قیمت پروفیل فرانسوی

1 کارخانه
قیمت پروفیل فرانسوی
قیمت پروفیل فرانسوی
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۱۰:۰۶

پروفیل های فرانسوی با دوام بالا و قیمتی مناسب می توانند ظاهری خاص به چهارچوب ساختمان شما بدهند. این پروفیل ها را می توان از بادوام ترین و مقاوم ترین پروفیل های درب و پنجره به شمار آورد که در بسیاری از کارخانجات داخلی تولید و به بازار عرضه می شوند. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این محصول می توان به رنگ پذیری و ماندگاری و دوام بالای آن اشاره کرد. برای خرید پروفیل فرانسوی از کارخانجات مختلف می توانید به سایت مرکزآهن مراجعه نموده و پس از استعلام قیمت پروفیل فرانسوی سفارش خود را ثبت نمایید.

به طور کلی پروفیل های درب و پنجره عموما در ضخامت های 2 و 2.5 میلی متر و طول 6 متر کاربرد زیادی در صنعت ساخت و ساز دارند. همچنین مقاطع ذکر شده در گروه های 2 و 7 تولید می گردند و گروه 2 دارای کاربردهای عمومی و گروه 7 برای کاربردهای امنیتی و دو جداره مورد استفاده قرار می گیرد. پروفیل فرانسوی با توجه به آخرین استاندارد روز دنیا و برای مصارف مختلفی مانند سپری، لنگه دری و چهارچوب به تولید می‌رسد. قیمت پروفیل فرانسوی به صورت روزانه در تمام کانال‌های ارتباطی مرکزآهن اعلام می‌شود.

قیمت چهارچوب فرانسوی

قیمت پروفیل فرانسوی در کارخانجات تولیدی مختلف متفاوت بوده و براساس کیفیت تولید آن ها تعیین می گردد. همچنین عوامل دیگری مانند نرخ ورق فولادی، نرخ دلار و نوسانات قیمت در بازار جهانی نیز می تواند بر قیمت روز این محصول تاثیرگذار باشد. قیمت چهارچوب فرانسوی آماده به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید پس جدول وزن پروفیل فرانسوی و اطلاع از قیمت نهایی نسبت به خرید اقدام نمایید.

قیمت ساخت چهارچوب فرانسوی

برای استعلام قیمت پروفیل چهارچوب فرانسوی می توانید علاوه بر مراجعه به سایت مجموعه، با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و به صورت مستقیم قیمت را مطلع شوید. همچنین قیمت این محصول در کانال اینستاگرام و تلگرام و اپلیکیشن مرکزآهن نیز به روزرسانی می شود. در جدول قیمت، مشخصات پروفیل شامل ضخامت، طول و وزن نیز آورده شده و لازم است پیش از خرید در خصوص مشخصات دقیق محصول موردنظر خود اطلاعات لازم را کسب کنید. چنانچه اطلاعات بیشتری در مورد پروفیل چهارچوب فرانسوی نیاز دارید می توانید با کارشناسان مجموعه تماس گرفته و از آن ها راهنمایی بخواهید.

قیمت پروفیل چهارچوب فرانسوی قیمت چهارچوب فلزی فرانسوی

قیمت پروفیل چهارچوب فرانسوی

پروفیل چهارچوب فرانسوی، محصولی با مقطع باز است که در ساختمان‌سازی زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. افرادی که می‌خواهند از این محصول در پروژه خود استفاده کنند باید ابعاد پروفیل چهارچوب فرانسوی را مد نظر بگیرند. پروفیل فرانسوی ابعاد 6.6 متری و ضخامت 2 و 2.5 میلی‌متر را شامل می‌شود. قیمت پروفیل فرانسوی چهارچوب در را می‌توانید روزانه از واحد لوله و پروفیل مرکزآهن استعلام کنید و سپس برای خرید آن اقدامات لازم را اجرایی کنید.

قیمت پروفیل چهارچوب فلزی

قیمت پروفیل چهارچوب درب اتاق با توجه به وزن پروفیل چهار چوب ساده مشخص می‌شود و برای ضخامت‌های مختلف این محصول در جداول بالا اعلام می‌گردد. پروفیل فرانسوی به طور معمول با استفاده از ورق‌های ضخامت 2 به بالا تولید می‌شود. دلیل انتخاب ضخامت‌های بالا نیاز به استحکام پروفیل در محل استفاده است. وزن چهارچوب فرانسوی تمام کارخانه‌ها برای یک شاخه از این محصول از دیگر اطلاعاتی است که در جدول محصول ارائه شده است. اطلاعات این جدول به محاسبه دقیق قیمت پروفیل فرانسوی قبل از خرید کمک می‌کند.

خرید پروفیل فرانسوی

افرادی که نیازمند استفاده از پروفیل فرانسوی در کسب و کار خود هستند، می‌توانند انواع پروفیل فرانسوی را از طریق سایت، اپلیکیشن و تلگرام مرکزآهن خریداری کنند. جدول وزن پروفیل فرانسوی در این صفحه برای شما قابل مشاهده است، البته این جدول علاوه بر وزن ابعاد پروفیل فرانسوی را هم ارائه می‌دهد. برای خرید پروفیل فرانسوی ابتدا قیمت پروفیل فرانسوی علویجه، قیمت پروفیل چهارچوب فرانسوی، قیمت پروفیل چهارچوب مکزیکی و … را در روز خرید بررسی و سپس با توجه به میزان مورد نیاز پروسه خرید را تکمیل کنید. در صورت نیاز به مشاوره برای خرید پروفیل فرانسوی می‌توانید قبل از هر اقدامی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع پروفیل فرانسوی

انواع پروفیل فرانسوی

انواع پروفیل های فرانسوی براساس ظاهر و نوع دربی که قرار است در آن نصب شوند متفاوت بوده و برخی نیز براساس سفارش مشتری قابل تغییر می باشند. همچنین پروفیل های تولیدی کارخانجات مختلف می توانند از لحاظ کیفیت ماده اولیه، کیفیت جوش، رنگ پذیری و سایر موارد متفاوت باشند از این رو لازم است پیش از خرید از ویژگی های محصول موردنیاز خود اطلاعات لازم را به دست آورید. همچنین قطر فلز به کار رفته در محصول، ضخامت پروفیل، نحوه جوشکاری و ظرافت برشکاری نیز در تولیدات مختلف متفاوت بوده و هریک از این موارد می توانند بر قیمت پروفیل چهارچوب فرانسوی تاثیرگذار باشد. قیمت انواع پروفیل فرانسوی را میتوانید در لیست زیر مشاهده کنید:

خرید پروفیل فرانسوی چارچوب در

برای خرید پروفیل فرانسوی کافی است به سایت مرکزآهن مراجعه نموده و پس از استعلام قیمت پروفیل با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین برای ثبت سفارش خود به صورت مستقیم می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از کارشناسان دریافت کنید. برای راحتی خریداران محترم در کنار هریک از محصولات، نمودار قیمت در محدوده زمانی مختلف آورده شده و شما می توانید با بررسی قیمت این محصولات در زمان های مختلف از بهترین زمان خرید مطلع شوید. مرکزآهن نماینده فروش پروفیل فرانسوی در اصفهان بوده که این محصول را به تمامی نقاط کشور ارسال می نماید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

قیمت پروفیل چهارچوب فرانسوی را از کجا مشاهده کنم؟

قیمت پروفیل فرانسوی را به صورت روزانه و آنلاین در سایت مرکزآهن مشاهده کنید.

مرکزآهن نماینده فروش پروفیل فرانسوی کدام کارخانه ها می باشد؟

مرکزآهن تامین کننده پروفیل فرانسوی چهارچوب در تمامی کارخانه های تولید کننده در ایران مانند:علویجه، جباری، کچو و… می باشد.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید