ورق قطعات

شرکت گروه قطعات فولادی ایران تولید کننده فولاد آلیاژی در ایران

شرکت نورد و تولید قطعات فولادی سال ۱۳۴۷ در ۱۷ کیلومتری جاده قدیم کرج روبروی مجتمع شهید کلاهدوز تاسیس گردید. این شرکت با هدف ايجاد كارخانجات ذوب و ريخته گري فولاد، ماشين سازي و ساخت تجهيزات صنعتي مورد بهره برداری قرار گرفت و براي اولين بار در ايران فولاد آلياژي را توليد و عرضه نمود. در سال ۱۳۵۵ با ایجاد کارخانه نورد گرم، به نام فعلی تغییر یافت و علاوه بر تولیدات قبلی، ورق تخت فولادی نیز به محصولات تولیدی این مجموعه افزوده شد. در حال حاضر مدیر عامل این شرکت آقای سید تقی شهرستانی می باشد.

اين شركت در سال ۱۳۵۸ باستناد بند «الف» قانون حفاظت و توسعه صنايع ايران زير پوشش صنايع ملي و سپس تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران واقع و در سال ۱۳۷۱ بنا به مصوبه هيئت محترم وزيران ۶۷ درصد سهام شركت به سهامداران قبلي و باقيمانده به ساير كارگران و ايثارگران واگذار گرديد و از سهامي خاص به سهامي عام تبديل و به عضويت سازمان بورس و اوراق بهادار درآمد و هم اكنون حدود ۲۸۰۰ سهامدار حقيقي و حقوقي دارد.

شرکت قطعات فولادی ایران در حال حاضر به عنوان یکی از مجهزترین واحد های تولیدی و تخصصی در ساخت تجهیزات صنایع سنگین و پتروشیمی کشور به شمار می رود؛ همچنین در بخش تولیدی برای ۴۰۰ نفر ایجاد فرصت شغلی نموده است و توانسته معضل بیکاری را در این منطقه تا حدی مرتفع نماید. با تکیه بر تجارب کارکنان و مدیران توانمند توانسته محصولات خود را به شركتهاي مهندسي ايراني و بين المللي و شركتهاي مشاور طرحهاي پتروشيمي عرضه نماید.

واحد تولیدی فعال توان ذوب ریزی فولاد با ظرفیت ذوب ۸۰ هزار تن و تولید ورق با ظرفیت ۱۴ هزار تن در سال را دارا می باشد. از سویی دیگر ظرفیت تولید تجهیزات صنعتی به میزان ۲۰ هزار تن در سال می باشد.

بررسی گواهینامه ها و افتخارات شرکت نورد و تولید قطعات فلزی

این شرکت با شعار رضایتمندی مشتریان و در راستای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی خود توانسته انواع گواهینامه های ملی و بین الملی را برای تولیدات خود در یافت نماید. دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 در راستای سیستم مدیریت کیفیت بر تلاش این شرکت در راستای ارتقای کیفیت محصولات خود گواهی دارد. گواهینامه OHSAS 18001: 2007 در زمینه استقرار سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت برای جلوگیری از خسارت های مالی وجانی ناشی از شرایط نامطلوب محیط کار می باشد که با در یافت آن الزامات مرتبط با بهداشت و ایمنی در محیط کار را پیاده سازی نموده و از ایجاد نارضایتی و بیماریهای شغلی جلوگیری بعمل آورده است.

بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ ۱۲:۰۲
ردیفنامضخامت(mm)ابعاد(m)حالتکارخانهمحل بارگیریقیمت توماننمودارخرید
1206*1.25شیتتهرانکارخانه تماس بگیرید
2256*1.25شیتتهرانکارخانه تماس بگیرید
386*1.25شیتتهرانکارخانه 21,651
4106*1.25شیتتهرانکارخانه 20,642
5126*1.25شیتتهرانکارخانه 20,642
6156*1.25شیتتهرانکارخانه 20,642
لینک های مفید
تماس 03135155000 03135156000
تماس جستجو حساب کاربری دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0