نبشی صنعتی

1 کارخانه
نبشی صنعتی
نبشی صنعتی
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۹۱۱:۱۲

نبشی آهنی یکی از مقاطع پرکاربرد در صنعت و ساخت‌وساز بوده از این رو کسب اطلاعات در خصوص این محصول پیش از خرید بسیار مهم است. از مهم‌ترین کاربردهای نبشی در صنعت می‌توان به صنعت خودروسازی، کشتی‌سازی، سینی‌های کابل برق، تجهیزات ترافیکی و پتروشیمی اشاره نمود.

با توجه به اهمیت بالای نبشی در صنعت، قیمت این محصول همواره موردتوجه صنعتگران بوده است. قیمت نبشی صنعتی به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی می‌شود و شما می‌توانید با مراجعه به سایت مجموعه و جست‌وجوی محصول موردنظر پس از استعلام قیمت نبشی با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت نبشی صنعتی امروز

نبشی‌ها را از لحاظ سایز و نحوه تولید می‌توان به انواع نبشی بال مساوی، بال نامساوی، پرسی و فابریک تقسیم‌بندی نمود. نبشی‌های پرسی معمولا در ساخت و ساز مورداستفاده قرار می‌گیرند. با این حال نبشی‌های فابریک در صنعت مورداستفاده بوده و با نام نبشی صنعتی نیز شناخته می‌شوند.

تفاوت این محصول با نبشی‌های فابریک در نحوه تولید بوده به‌طوری که در نبشی‌های پرسی ورق‌های فولادی را ابتدا برش داده و سپس به قسمت پرس می‌فرستند تا به وسیله دستگاه به ضخامت موردنظر برسند. تولید نبشی در این روش بسیار آسان بوده و زمان کمی را به خود اختصاص می‌دهد. این در حالی است که نبشی‌های فابریک برای استفاده‌های صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرند و نحوه تولید آن‌ها با نوع پرسی متفاوت است. در این روش نخست شمش‌ها در کوره قرار گرفته و سپس با کاهش سطح مقطع به نبشی تبدیل می‌شوند.

نبشی‌های فابریک به دلیل نحوه تولید دارای مقاومت بالاتری بوده و از این رو در کاربردهای صنعتی بسیار مورد استفاده هستند. همچنین قیمت نبشی صنعتی فابریک براساس نرخ شمش مورد استفاده تعیین می‌شود و با قیمت نبشی‌های پرسی متفاوت است. قیمت نبشی صنعتی نسبت به قیمت نبشی ساختمانی بیشتر بوده و برای اطلاع از قیمت این محصول می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

قیمت نبشی صنعتی لیست قیمت انواع نبشی صنعتی

خرید و فروش نبشی صنعتی

کیفیت نبشی صنعتی به دلیل کاربرد حساسی که دارد از اهمیت بالایی برخوردار بوده از این رو انتخاب نمایندگی فروش معتبر نخستین گام است. مرکزآهن یکی از نمایندگی‌های فروش نبشی صنعتی در شهر اصفهان بوده که آماده ارسال این محصول به تمامی نقاط کشور است. برای خرید نبشی صنعتی می‌توانید با مراجعه به سایت مجموعه و استعلام قیمت، با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین برای خرید مستقیم این محصول می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس نموده و پس از دریافت راهنمایی سفارش خود را ثبت کنید.

وزن نبشی صنعتی

وزن نبشی را مانند سایر مقاطع فولادی می‌توانید در جداول اشتال مربوط به نبشی بررسی نمایید. جدول اشتال نبشی در سایت مرکزآهن موجود بوده و به راحتی می توانید با اطلاع از ابعاد نبشی موردنظر خود وزن آن را تعیین کنید.

همچنین فرمول‌‌های ویژه‌ای برای به دست آوردن وزن این مقطع در سایت موجود بوده که می‌توانید از آن‌ها برای تعیین وزن نبشی صنعتی نیز استفاده کنید. برای خرید نبشی صنعتی می‌توانید با مراجعه به سایت مجموعه و استعلام قیمت با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین برای خرید مستقیم این محصول می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس نموده و پس از دریافت راهنمایی سفارش خود را ثبت کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید