0
مرکزآهنکابل کیسه‌ ای

کابل کیسه‌ ای

1 کارخانه
کابل کیسه‌ ای
کابل کیسه‌ ای
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲

یکی از کابل‌های سبک و کاربردی، کابل کیسه‌ای نام دارد. کابل‌های کیسه‌ای از چند رشته سیم تشکیل شده‌اند، این رشته سیم‌ها را با عایق و شیلد پوشش می‌دهند. برای این کابل بیشتر از عایق نوع PVC استفاده می‌کنند. دلایل زیادی برای استفاده از عایق PVC‌ در تولید کابل‌های کیسه‌ای وجود دارد. از مهم‌ترین این دلایل، محافظت از سیم در برابر عوامل مخرب زیست محیطی است. کابل‌های کیسه‌ای برای استفاده در محیط‌های تحت فشار و محصولاتی که دمای بالایی تولید می‌کنند، پیشنهاد نمی‌شود. در داخل هر کابل کیسه‌ای، رشته‌ای تهیه شده از فلز به عنوان هادی قرار دارد. در بیشتر مواقع از مس به عنوان هادی برای این کابل‌ها استفاده می‌کنند.
کابل کیسه‌ای دو رشته سیم مسی است که با استفاده از روکش رنگی PVC آن را پوشش می دهند. در مرحله‌ی بعد این سیم‌ها را با یک شیلد از جنس PVC کاور می‌کنند. بیشتر کابل‌های کیسه‌ای موجود در بازار دارای دو رشته سیم داخل شیلد هستند اما در بعضی موارد این کابل‌ها را با سه رشته سیم نیز تولید می‌کنند. اطلاع از ظاهر کابل کیسه‌ای به مشتری کمک می‌کند پس از خرید، مطمئن باشد محصول درست را دریافت کرده است. این دسته از کابل‌ها در دو نوع کابل افشان کیسه‌ای و کابل برق کیسه‌ای تولید می‌شود.

قیمت کابل کیسه‌ای

قیمت کابل کیسه‌ای با توجه به وضعیت بازار ارز، کیفیت کابل تولید شده، برند کابل، کیفیت هادی استفاده شده درون کابل و نوع پوشش شیلد به خریداران اعلام می‌شود. این قیمت به دلیل تاثیرات ارز امکان نوسان را دارد به همین خاطر تیم مرکزآهن تصمیم به آپدیت روزانه قیمت در سایت و شبکه‌های اجتماعی مجموعه گرفتند. در صورتی که می‌خواهید از قیمت روز کابل کیسه‌ای مطمئن بشوید و با توجه به میزان خرید فاکتور و پیش فاکتور خود را دریافت کنید، می‌توانید با شماره‌های 03135155 و 03135156 تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت کنید.

قیمت کابل کیسه‌ای

خرید کابل کیسه‌ای

برای خرید انواع کابل‌های برقی از جمله کابل‌های کیسه‌ای باید به سایت‌های معتبر مراجعه کنید. مرکزآهن یکی از توزیع ‌کننده‌های کابل کیسه‌ای به اقصی نقاط کشور است. مشتریان گرامی‌ باید برای خرید متراژ مورد نیاز خود را به سبد خرید اضافه کنند. خرید انواع کابل‌های کیسه‌ای با آخرین قیمت روز امکان‌پذیر است. در صورتی که نوع دقیق کابل یا میزان نیاز خود را نمی‌دانید حتما در بخش مشاوره سوالات را مطرح کرده و یا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. مرکزآهن خرید بهترین کابل‌های کیسه‌ای موجود در بازار در اسرع وقت را برای شما امکان‌پذیر کرده است.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید