قیمت عایق ایزوهم

1 کارخانه
قیمت عایق ایزوهم
قیمت عایق ایزوهم
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۱۰۱۲:۱۲

در بحث عایق سازی نوین ساختمان و به هدف بهینه سازی انرژی و جلوگیری از هدر رفت آن اینبار نسل جدید عایق بندی ساختمان به این صنعت آمده است. عایق ایزوهم با ساختاری به صورت الیاف مانند، دارای وزن کم و بافتی منعطف می باشد که با دارا بودن خواص مکانیکی بالا نقش بسیار موثری در عایق بندی ساختمان در برابر حرارت و صوت دارد.

الیاف ایزوهم علاوه بر نقش موثر در عایق بندی با دارا بودن وزنی برابر با یک کیلوگرم بر متر مربع در سبک سازی ساختمان بسیار موثر است. به همین ترتیب با استفاده از این الیاف در بخش های مختلف دیوار، سقف و همچنین کف سازه می توانید ساختمان را در برابر لرزش های ناشی از زمین لرزه مقاوم کنید. از دیگر مزایای این محصول که لازم است به آن اشاره کنیم انعطاف پذیری بالای بافت آن است که در نهایت منجر به مقاومت بالا در برابر ترک خوردن و یا شکستن در برابر زلزله و با بالا رفتن عمر سازه می شود. همچنین این عایق آنتی باکتریال بوده و با قرار گرفتن در برابر رطوبت هوا و یا شرایط این چنینی باکتری و قارچ در آن رشد نمی کند و در نهایت منجر به پوسیدگی و تخریب بخش های ساختمان نخواهد شد.

در نهایت می توان اینگونه بیان کرد که با استفاده از عایق صوتی و حرارتی ایزوهم علاوه بر بهینه سازی ساختمان خود، هزینه های ناشی از مصرف زیاد برق و گاز را کاهش خواهید داد، ضمن آنکه به مقام سازی سازه خود در برابر زمین لرزه، آب باران و برف و یا صدمات ناشی از افزایش عمر ساختمان کمک شایانی خواهید کرد. همچنین با استفاده از این عایق بندی، از مشکلات ناشی از آلودگی صوتی در امان خواهید ماند.

بهترین عایق صوتی چیست ؟

عایق صوتی ایزوهم علاوه بر دارا بودن نکات مثبتی که تا اینجای مطلب به آن اشاره کردیم در برابر اسید و مواد شیمیایی مقاومت بالایی دارد. همچنین با سازگاری با انواع مصالح و نور خورشید دغدغه معمار را از هر جهتی کم کرده است. وزن سبکی دارد همچنین به دلیل عدم ایجاد حساسیت های پوستی و یا تنفسی سرعت و سهولت بالایی در هنگام نصب و اجرای این محصول را به همراه خواهد آورد. الیاف ایزوهم به نحوی می باشد که فرکانس های صوت را تا میزان بسیار بالایی خنثی کرده و از ورود آن به منزل و یا محل کار شما جلوگیری می کند. این موضوع در کنار تمام مزایای مذکور این محصول را به یکی از بهترین عایق های صوتی تبدیل کرده است.

قیمت عایق حرارتی ایزوهم

عایق حرارتی ایزوهم نیز ساخته شده از الیاف PES و با ضخامت متناسبی که دارد از نفوذ آب و رطوبت به مکان جلوگیری می کند. علاوه بر آن خاصیت مکانیکی بالا و ضد باکتریایی این محصول باعث شده که در صورت قرار گیری در برابر شرایط مرطوب محل رشد و نمو باکتری و قارچ نشود. در نهایت اینگونه می توان بیان کرد که هزینه برای این محصول با توجه به کارآیی و عمر بالایی که دارد می تواند در مقایسه با محصولات مشابه و کارایی و طول عمر پایین مقرون به صرفه و کاری عاقلانه باشد.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید