0
مرکزآهنقیمت پروفیلقیمت پروفیل جهان

قیمت پروفیل جهان

5 کارخانه
پروفیل جهان ضخامت ۲
پروفیل جهان ضخامت ۲
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۱۲۰۹:۰۷
پروفیل جهان ضخامت ۲/۵
پروفیل جهان ضخامت ۲/۵
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۱۲۰۹:۰۷
پروفیل جهان ضخامت ۳
پروفیل جهان ضخامت ۳
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۱۲۰۹:۰۷
پروفیل جهان ضخامت ۴
پروفیل جهان ضخامت ۴
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۱۲۰۹:۰۷
پروفیل جهان ضخامت ۵
پروفیل جهان ضخامت ۵
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۰۷۱۲:۰۲

پروفیل جهان پارس یکی از بزرگترین تولیدکننده های قوطی و پروفیل در ایران است. قیمت پروفیل جهان پارس با توجه به کیفیت بالای ورق استفاده شده، وضعیت بازار، میزان عرضه و تقاضا و … از طریق مرکزآهن در خدمت کاربران قرار داده می‌شود. پروفیل های تولید شده در کارخانه جهان پارس از جمله محصولاتی هستند که در بخش صادرات پروفیل نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای خرید پروفیل جهان می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و محصولات تولیدی این کارخانه را با آخرین قیمت روز خریداری کنید.

قیمت پروفیل جهان امروز

قیمت پروفیل جهان همچون دیگر محصولات موجود در بازار بر اساس کیلوگرم محاسبه می شود. قیمت روز پروفیل جهان هر روز در سایت مرکزآهن، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی این مجموعه به روزرسانی می شود. شما می توانید جهت خرید پروفیل جهان به سایت مرکزآهن مراجعه نموده و با جست و جوی محصول موردنظر و کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. کارشناسان این مجموعه در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات دقیق‌تر می توانید با مشاوران فروش شرکت مرکز آهن از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت پروفیل جهان لیست قیمت روزانه پروفیل جهان پارس

لیست محصولات کارخانه پروفیل جهان

کارخانه پروفیل جهان پارس یکی از کارخانه هایی است که انواع متنوعی پروفیل را به مشتری ارائه می‌دهد. پروفیل های صنعتی و ساختمانی، پروفیل درب و پنجره، انواع پروفیل مبلی، مقاطع باز و … چند نمونه از محصولات کارخانه پروفیل جهان را شامل می شود. تمامی این محصولات در ضخامت های مختلف برای مشتری قابل سفارش هستند. ضخامت قوطی و پروفیل های جهان از 2 میلی متر شروع شده و تا 6 میلی متر در بازار موجود است. در صورتی که شما نیازمند سایز و ضخامت خاص هستید باید به صورت سفارشی برای ساخت پروفیل اقدام کنید.همچنین برای دریافت قیمت آنلاین جهان پروفیل پارس به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

سایت مرکزآهن قیمت پروفیل کارخانه جهان را به صورت روزانه به روز میکند. همچنین میتوانید قیمت پروفیل دیگر کارخانه ها را در لیست زیر مشاهده کنید:

نمایندگی پروفیل جهان در اصفهان

خرید پروفیل جهان باید از طریق مراکز معتبر صورت گیرد. مرکزآهن یکی از معتبرترین نمایندگی های فروش پروفیل جهان بوده که به صورت مستقیم با این کارخانه در ارتباط است. قیمت این محصول را می توانید در سایت به صورت روزانه مشاهده نمایید. خرید تمام مقاطع از نمایندگی با قیمت امروز پروفیل جهان انجام خواهد شد. شما می توانید قبل از تکمیل خرید از کارشناسان مرکزآهن درخواست پیش فاکتور کرده تا بهتر بتوانید هزینه های خود را محاسبه کنید. مرکزآهن به عنوان نمایندگی پروفیل جهان در اصفهان قادر است قیمت روز پروفیل و قوطی جهان پروفیل اعلام نموده و محصول موردنظر را تامین کند و در اسرع وقت به محل پروژه ارسال کند.

وزن پروفیل جهان

وزن پروفیل جهان برای هر 6 متر با توجه به ضخامت و نوع آن مشخص می‌شود. در مرکزآهن برای اینکه مشتری بتواند راحت تر قیمت را با توجه به وزن محاسبه کند، وزن هر شاخه پروفیل جهان در مقابل محصول ذکر شده است. از آنجایی که قیمت های ارائه شده برای این محصول مربوط به یک کیلوگرم از آن است، قیمت شاخه ای از ضرب قیمت روز در وزن قابل محاسبه است. هر چقدر وزن پروفیل جهان بیشتر باشد، هزینه یک شاخه 6 متری از آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات و قیمت پروفیل کارخانه جهان با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

قیمت پروفیل کارخانه جهان پارس را از کجا مشاهده کنم؟

قیمت روز پروفیل جهان در سایت مرکزآهن به صورت روزانه منتشر می شود.برای خرید پروفیل کارخانه جهان به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

کارخانه پروفیل جهان، پروفیل را در چه ضخامت هایی تولید می کند؟

پروفیل جهان در ضخامت های 2 الی 6 میلیمتر و طول 6 متر تولید می شود.جهت سفارش پروفیل جهان تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید