میلگرد جهان فولاد سیرجان

1 کارخانه
میلگرد جهان فولاد سیرجان
میلگرد جهان فولاد سیرجان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۳۱۲:۱۲

میلگرد جهان فولاد سیرجان از نوع میلگردهای آجدار با گرید A2 و A3 است. قیمت میلگرد جهان فولاد با توجه به نوع گرید، سایز میلگرد و بازار روزانه و مواردی مانند آن تعیین می‌شود. کاربرانی که نیازمند اطلاع دقیق از قیمت لحظه‌ای میلگرد جهان فولاد سیرجان هستند، می‌توانند با شماره های 91009009-031 و 91009009-021 تماس گرفته و قیمت امروز میلگرد را استعلام کنند.

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده‌های انواع میلگرد در سایت مرکزآهن بروزرسانی می‌شود. قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان برای هر کیلوگرم از این کالا در سایت ارائه می‌شود. عواملی چون تغییرات قیمت ارز، بازار بورس، عرضه و تقاضا و … تعیین کننده قیمت نهایی میلگرد سیرجان هستند. وزن میلگرد جهان فولاد سیرجان، می‌تواند برای محاسبه دقیق قیمت هر شاخه میلگرد به شما کمک کند.

این مجموعه عظیم، تولید کننده محصولات فولادی متنوعی اعم از آهن اسفنجی، شمش، بریکت و میلگرد است. میلگرد آجدار جهان فولاد سیرجان از سایز 8 تا 32 با ظرفیت تولیدی 650 هزار تن به صورت سالیانه و به شیوه حرارتی با هدف تولید محصولاتی با ویژگی‌های مکانیکی مطلوب، روانه بازار می‌شود.

در سال 1369 مجموعه‌ای در نزدیکی شهرستان بردسیر با هدف تولید محصولات فولادی و تکمیل زنجیره فولاد استان کرمان به ثبت رسمی رسید. این مجموعه تولیدی کارخانه جهان فولاد سیرجان نام گرفت. برنامه توسعه کارخانه، شامل دو فاز نورد و تکمیل خطوط تولید کارخانه بود. یک دهه قبل، تجهیزات مربوطه تهیه و بعد از انجام آماده سازی‌های لازم فاز اول یعنی توسعه خطوط نورد گرم کارخانه فولاد سیرجان در سال 1388 با سرمایه اولیه 960 میلیارد ریال، با ظرفیت اسمی 150 هزار تن به بهره برداری رسمی رسید. بعد از تکمیل نهایی خطوط نورد کارخانه ذوب سیرجان برنامه کاری خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

شایان ذکر است که میلگرد کارخانه نورد سیرجان مطابق با استانداردهای بین‌المللی و استاندارد ملی ISIRI به صورت آجدار مارپیچ و جناغی با مواد اولیه کارخانه به مرحله تولید می‌رسند بر همین اساس تا حدودی از هزینه های حمل و نقل و تهیه مواد اولیه تولیدی کاسته می‌شود.

میلگرد کرمان با تبعیت از الگوی ملی 3132 که در تیرماه سال 92 مورد تجدید نظر قرار گرفت به تولید می‌رسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان، می‌توانید از جداول مربوط و مشاورین مرکز آهن کمک بگیرید.

میلگرد فولاد سیرجان کارخانه میلگرد جهان فولاد سیرجان

مشخصات فنی محصولات جهان فولاد سیرجان

شرکت جهان فولاد سیرجان امکان خرید میلگردهای آجدار را برای تمام مشتریان ایران و خارج از کشور فراهم کرده است. قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان امروز تنها رقمی است که برای خرید این محصولات در نظر گرفته می‌شود. مجتمع فولاد سیرجان به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح فولاد در ایران است. در این واحد صنعتی تمامی اقلام از قبیل آهن اسفنجی، بریکت سرد، شمش فولادی و همچنین میلگرد تولید و روانه بازار می‌شود.

آهن اسفنجی در واقع گندله سنگ آهن است که بعد از اتمام مراحل احیای مستقیم به آهن اسفنجی تبدیل می‌شود و 92درصد متالیزاسیون متوسط دارد. در واقع آهن اسفنجی DRI همین آهن اسفنجی بوده که به عنوان ماده اولیه در ساخت انواع مقاطع فولادی در همه کارخانجات تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شکل هندسی آن به صورت تکه‌های طوسی رنگ و دایره‌ای ریز بوده که بر روی سطح خود خلل و فرج دارد و بر همین اساس به نام آهن اسفنجی معروف است.

در نهایت میلگرد جهان فولاد سیرجان، تحت استاندارد ملی به شماره 3132 در سه گرید 240 میلگردهای ساده، آج 340 با آج مارپیچ و میلگرد آجدار جناغی یا آج 400 را تولید و روانه بازار می‌کند. در ادامه می‌توانید سایز و قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان را در جداول همین صفحه مشاهده نمائید. جهت ارتباط با کارشناس فروش و خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان با شماره 91009009-031 تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

میلگرد جهان سیرجان در چه ابعادی قابل سفارش می باشد؟

شما می توانید این محصول را در ابعاد 8 تا 32 میلی متری سفارش دهید.

میلگردهای تولیدی این کارخانه در چه گریدهایی موجود می باشد؟

میلگردهای جهان فولاد سیرجان در سه گرید 240 میلگردهای ساده، آج 340 یا آج مارپیچ و میلگرد آجدار جناغی یا آج 400 تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
نظرات ارسال شده
 • ارسال شده توسط کاربر 0939669**** 3 هفته پیشتهیه لینک اشتراک
  سلام حالتون خوبه هشتوگانی هستم میلگرد 18چنده میلگرد 16چنده
  • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 2 هفته پیشتهیه لینک اشتراک
   سلام و احترام کارشناسان فروش جهت راهنمایی ومشاوره خرید با شما تماس خواهند گرفت.
  • ارسال شده توسط کاربر 0905319**** 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
   کیفیت میلگرد جهان فولاد سیرجان چطوره؟
   • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
    میلگرد جهان فولاد سیرجان یکی از باکیفیت ترین میلگرد های کشور است.