نبشی نورد گرم تهران

1 کارخانه
نبشی نورد گرم تهران
نبشی نورد گرم تهران
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۱۰۱۲:۱۲

سوالات متداول

آنالیز نبشی نورد گرم تهران چیست؟

شمش مورد استفاده در ساخت این نبشی دارای آنالیز st37 می باشد.

نبشی های نورد گرم تهران در چه وزن هایی تولید می شوند؟

نبشی 50*50*4 و6 متری 18 کیلو و سایز 80 با وزن 53 کیلو تولید می گردد

اطلاعات بیشتر

شرکت جویا نورد فولاد تهران یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه تولید انواع نبشی و ناودانی فولادی بوده که از سال 1373 تاکنون مشغول به‌کار است. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می‌توان به نبشی نورد گرم تهران و ناودانی نورد گرم تهران و انواع سپری، تسمه و میلگرد اشاره‌نمود. درحال‌حاضر این کارخانه با ظرفیتی بالغ بر 70 هزارتن انواع ناودانی و نبشی به یکی از تولیدکنندگان مطرح در این زمینه تبدیل شده‌است. قیمت نبشی نورد گرم تهران به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به‌روزرسانی شده و شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مربوطه و جست‌وجوی محصول موردنظر پس از استعلام قیمت نسبت به خرید اقدام‌نمایید.

قیمت نبشی فولاد تهران امروز

نبشی‌های تولیدی این شرکت از سایز 3 تا 10 در دو نوع سبک و سنگین موجود هستند. این نبشی‌ها با کیفیت بالا و کمترین خطا و در استانداردهای ملی ISIRI 13968-1 و استاندارد اروپایی DIN EN 10056-2 و استاندارد روسی GOST 8510 تولید و روانه بازار مصرف می‌شوند. از جمله کاربرد نبشی‌های نورد گرم تهران می‌توان به استفاده در بادبندها، دکل‌های انتقال نیرو، ماشین‌آلات صنعتی، صنعت ساختمان‌سازی و آسانسورسازی و ساخت خرپا اشاره نمود.
این کارخانه که از سال 73 آغاز به کار کرده هم‌اکنون به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع نبشی و ناودانی در کشور تبدیل شده‌است. قیمت نبشی نورد گرم تهران به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی می‌شود. شما می‌توانید جهت خرید این محصول با مراجعه به سایت مرکزآهن و انتخاب ابعاد موردنظر با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت نبشی نورد گرم تهران

از جمله محصولات شرکت نورد گرم تهران می‌توان به نبشی سایز 3 تا 8 سانتی‌متر، ناودانی سایز 6 تا 10 در دو نوع سبک و سنگین، سپری سایز 2 تا 14سانتی‌متر، چهارپهلو سایز 4 و 5 سانتی‌متر و تسمه و میلگرد سایز 8 تا 40 اشاره کرد. قیمت نبشی نورد گرم تهران به عوامل متعددی اعم از سایز، وزن، نرخ دلار و نوسانات بازار بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت نبشی نورد گرم تهران می‌توانید علاوه بر سایت به اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی مجموعه نیز مراجعه کنید.

وزن نبشی جویا نورد

وزن نبشی به‌طورمستقیم برروی قیمت این محصول تاثیرگذار بوده از این‌رو اطلاع از وزن آن پیش از خرید از اهمیت بالایی برخورداراست. از جمله عوامل موثر بر وزن نبشی اندازه بال‌ها و ضخامت آن‌ها است بنابراین توصیه می‌شود پیش از خرید از ابعاد نبشی موردنظر خود اطلاعات لازم را به‌دست آورید. همچنین اطلاع از نحوه محاسبه وزن نبشی درهنگام خرید بسیار مهم است. نحوه محاسبه وزن این محصول در مقاله‌ای در وبسایت مرکزآهن موجود بوده و شما می‌توانید پیش از خرید با مراجعه به این مقاله از وزن دقیق محصول خود مطلع‌شوید. از نبشی‌های با وزن بالاتر عموما در کاربردهایی که نیاز به تحمل بار زیادی باشد استفاده می‌شود. جهت اطلاع از وزن نبشی نورد گرم تهران می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و از کارشناسان مجموعه راهنمایی بخواهید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید