نبشی نورد گرم تهران

شرکت جویا نورد فولاد تهران یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید انواع نبشی و ناودانی فولادی بوده که از سال 1373 تاکنون مشغول به کار می باشد. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می توان به نبشی نورد گرم تهران و ناودانی نورد گرم تهران و انواع سپری، تسمه و میلگرد اشاره نمود.

در حال حاضر این کارخانه با ظرفیتی بالغ بر 70 هزار تن انواع ناودانی و نبشی به یکی از تولیدکنندگان مطرح در این زمینه تبدیل گشته است. قیمت نبشی نورد گرم تهران به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به صفحه مربوطه و جست و جوی محصول موردنظر پس از استعلام قیمت نسبت به خرید اقدام نمایید.

قیمت روز نبشی نورد فولاد تهران

نبشی های تولیدی این شرکت از سایز 3 تا 10 در دو نوع سبک و سنگین موجود می باشند. این نبشی ها با کیفیت بالا و کمترین خطا و در استانداردهای ملی ISIRI 13968-1 و استاندارد اروپایی DIN EN 10056-2 و استاندارد روسی GOST 8510 تولید و روانه بازار مصرف می گردد. از جمله کاربرد نبشی های نورد گرم تهران می توان به استفاده در بادبندها، دکل های انتقال نیرو، ماشین آلات صنعتی، صنعت ساختمان سازی و آسانسورسازی و ساخت خرپا اشاره نمود.

محصولات نورد فولاد تهران

این کارخانه که از سال 73 آغاز به کار نموده است هم اکنون به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان انواع نبشی و ناودانی در کشور تبدیل گشته است. قیمت روز نبشی نورد گرم تهران به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی می شود. شما می توانید جهت خرید این محصول با مراجعه به سایت مرکزآهن و انتخاب ابعاد موردنظر با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. در ادامه به معرفی محصولات این شرکت خواهیم پرداخت:
نبشی سایز 3 تا 8 سانتی متر
ناودانی سایز 6 تا 10 سانتی متر در دو نوع سبک و سنگین
سپری سایز 2 تا 14 سانتی متر
چهارپهلو سایز 4 و 5 سانتی متر
تسمه و میلگرد سایز 8 تا 40 سانتی متر

وزن نبشی نورد گرم تهران

وزن نبشی به طور مستقیم بر روی قیمت این محصول تاثیرگذار می باشد از این رو اطلاع از وزن این محصول پیش از خرید از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله عوامل موثر بر وزن نبشی اندازه بال ها و ضخامت آن ها می باشد بنابراین توصیه می شود پیش از خرید از ابعاد نبشی موردنظر خود اطلاعات لازم را به دست آورید. همچنین اطلاع از نحوه محاسبه وزن نبشی در هنگام خرید بسیار مهم می باشد. نحوه محاسبه وزن این محصول در مقاله ای در وبسایت مرکزآهن موجود بوده و شما می توانید پیش از خرید با مراجعه به این مقاله از وزن دقیق محصول خود مطلع شوید. از نبشی های با وزن بالاتر عموما در کاربردهایی که نیاز به تحمل بار زیادی باشد استفاده می شود. جهت اطلاع از وزن محصول می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و از کارشناسان مجموعه راهنمایی بخواهید.

آنالیز نبشی نورد گرم تهران چیست؟

شمش مورد استفاده در ساخت این نبشی دارای آنالیز st37 می باشد.

نبشی های نورد گرم تهران در چه وزن هایی تولید می شوند؟

نبشی 50504 و6 متری 18 کیلو و سایز 80 با وزن 53 کیلو تولید می گردد

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ ۱۰:۳۷
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام سایز وزن هر شاخه (kg) کارخانه ضخامت(mm) طول(m) واحد محل بارگیری قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 50*50*3 14.5 نورد گرم تهران 3 6 کیلوگرم کارخانه
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
2 50*50*4 18 نورد گرم تهران 4 6 کیلوگرم کارخانه
بدون ارزش افزوده
17,155
(9%) تومان
1,544
3 50*50*5 0 نورد گرم تهران 5 6 کیلوگرم کارخانه
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
4 60*60*3 18 نورد گرم تهران 3 6 کیلوگرم کارخانه
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
5 60*60*4 22 نورد گرم تهران 4 6 کیلوگرم کارخانه
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
6 60*60*5 27 نورد گرم تهران 5 6 کیلوگرم کارخانه
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
7 70*70*6 0 نورد گرم تهران 6 6 کیلوگرم کارخانه
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
لینک های مفید
تماس
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0