0
مرکزآهنقیمت عرشه فولادیقیمت عرشه فولادی خودرو شهرکرد

قیمت عرشه فولادی خودرو شهرکرد

1 کارخانه
قیمت عرشه فولادی خودرو شهرکرد
قیمت عرشه فولادی خودرو شهرکرد
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۸۱۲:۰۹

کارخانه ورق عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد در منطقه سفید دشت بروجن، واقع در چهارمحال بختیاری (سال 1387) تاسیس شده است. ظرفیت تولید ورق عرشه فولادی خودرو در این کارخانه حدودا به 400.000 تن در سال می‌رسد. این شرکت به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ ورق گالوانیزه در کشور، نیاز صنایع مختلف مخصوصا نیاز صنعت خودرو را مرتفع ساخته است. تولیدات این کارخانه به کشورهایی مانند پاکستان، عراق، افغانستان و عمارات صادر می‌شود. شرکت عرشه فولادی خودرو شهرکرد، موفق به اخذ گواهینامه ISO /TS 16949: 2009 شده است که نشان از کیفیت بالای تولیدات دارد.

قیمت عرشه فولادی خودرو شهرکرد قیمت عرشه فولادی خودرو شهرکرد

عرشه فولادی خودرو شهرکرد

ورق عرشه فولادی خودرو چهارمحال، از ورق‌های سرد با کیفیت (به عنوان ماده اولیه) تولید می‌شود. این ورق‌ها سطحی پوشیده از فلز روی داشته و به همین دلیل نسبت به خوردگی، مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهند (البته میزان ضخامت لایه روی، تاثیر مستقیم بر استحکام ورق دارد) مقاومت بالا در برابر خوردگی، همراه با استحکام در برابر ضربه، شرایط بسیار ایده‌عالی برای خودرو به وجود می‌آروند.

عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد، بسیار انعطاف‌پذیر است، به خوبی رنگ آمیزی می‌شود و ظاهر جذابی پس از رنگ آمیزی دارد. استفاده از این ورق در بدنه خودرو و انواع ماشین آلات، منجر به عمر بالاتر محصولات می‌شود. لازم به ذکر است محصولات خروجی این کارخانه از استانداردهای روز دنیا تبعیت می‌کنند. در ادامه با فرآیند تولید ورق عرشه فولادی خودرو کارخانه شهرکرد به صورت مرحله‌ای آشنا خواهیم شد:

 1. ورودی
 2. دستگاه جوش
 3. فرآیند شستشوی ورق
 4. کوره آنیلینگ
 5. حوضچه روی
 6. اسکین پاس
 7. تنشن لولر
 8. ضخامت سنج روی ورق
 9. پوشش دهی شیمیایی
 10. پوشش دهی الکترو استاتیک روغن
 11. بخش خروجی
 12. بخش آزمایشگاه و کنترل کیفی نهایی
ورق عرشه فولادی خودرو ورق عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه خودرو

فاکتورهای متعددی وجود دارند که می‌توانند قیمت ورق عرشه فولادی خودرو را تحت تاثیر قرار دهند! در ادامه با تعدادی از آنها آشنا خواهیم شد:

 • نوسان دلار
 • قیمت ورق روی
 • قیمت مواد اولیه
 • تعداد نیروی درگیر
 • حجم عرضه و تقاضا
 • قیمت نهایی خودرو
 • وضعیت بورس
 • وضعیت اقتصادی داخلی
 • کیفیت ورق

عواملی که در بالا به آنها اشاره شد بخشی از عوامل موثر بر قیمت عرشه فولادی خودرو هستند! به همین دلیل تغییر قیمت این محصول فولادی در بازه‌های زمانی مختلف ممکن است زیاد باشد. در همین راستا مجموعه مرکزآهن، جهت آسایش کاربران، قیمت‌های نهایی کارخانه را در جداول موجود در این صفحه مرتبا بروزرسانی کرده و هر زمان که به این صفحه مراجعه نمایید، قیمت جدید کارخانه مربوطه را مشاهده خواهید کرد.

مشخصات عرشه فولادی خودرو شهرکرد ویژگی و مشخصات عرشه فولادی خودرو شهرکرد

مشخصات ورق عرشه فولادی خودرو شهرکرد

ماده اولیه‌ای که از آن ورق‌های گالوانیزه خودرو تهیه می‌شود، ورق فولادی “فول هارد” نام دارد. ضخامت ورق‌های گالوانیزه عرشه فولادی خودرو  0.4 تا 2 mm است. عرضی برابر با 800 تا 1880 mm دارند. قطر کلاف‌های ورودی، 1000 تا 2300 mm بوده و قطر چشمی 610 mm است. جرم پوشش گالوانیزه (فلز روی) عددی برابر با 60 تا 350 گرم بر متر مکعب بوده که البته اعداد ذکر شده برای هر دو سمت ورق اعلام شده است. ماده پوششی که وظیفه افزایش عمر ورق را بر عهده دارد، به میزان 0.2 درصد آلومینیوم داشته و 99.8 درصد از آن را روی (Zn-Zinc)، تشکیل داده است. این پوشش محافظتی، دارای پوشش کرماته در هر دو سمت ورق و شامل مقادیری روغن حافظتی است. در ادامه با برخی از مهم‌ترین خصوصیات ورق گالوانیزه شهرکرد آشنا خواهید شد:

 • فرم پذیری بسیار خوب
 • انعطاف بالا
 • مقاومت بالا در عین ضخامت کم
 • رنگ پذیری بسیار خوب
 • سطحی صاف و صیقلی
 • مقاوم در برابر رطوبت
 • مقاوم در برابر اسیدها و نمک‌ها محلول در آب

خرید عرشه فولادی خودرو شهرکرد

برای خرید عرشه فولادی خودرو کافی است با مجموعه مرکزآهن تماس بگیرید و اگر ابهامی در رابطه با روند خرید دارید از کارشناسان مجموعه بپرسید. در صورت درخواست پیش‌فاکتور، در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد تا از ریز هزینه‌ها مطلع شوید و با دید بازتری تصمیم گیری کنید. پس از ثبت سفارش، محموله خود را در زمان مقرر تحویل بگیرید و یک خرید بی دغدغه را تجربه نمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید