میلگرد معراج کردکوی

در سال 1387 مجوز های شرکت تولیدی فولاد معراج کردکوی صادر شد و فعالیت و افتتاح رسمی در سال 88 روی داد. مدیریت این مجموعه نوید فتحی است. این شرکت در شهرستان بندر گز در استان گلستان به بهره برداری رسید.

قیمت روز میلگرد معراج کردکوی

مجوز ِفعالیت های این شرکت در گروه آهن و فولاد اساسی ، ساخت فلزات ، انواع میله و میلگرد آهنی و فولادی و… می باشد. این کارخانه توانسته است با اشتغال 105 نفر از بومی های منطقه سالانه حدود 300 هزار تن محصول فولادی تولید کند.

قیمت میلگرد معراج کردکوی

قیمت میلگرد معراج گلستان

میلگرد معراج کردکوی دارای تنوع گوناگونی است که می تواند ظرفیت سالیانه این شرکت را به رقم 300 هزار تن در سال برساند. مهم ترین محصول معراج کردکوی میلگرد است که در دو نوع ساده و آج دار به صورت شاخه ای تولید می کند. علاوه بر این مورد ، میلگرد هایی به صورت کلاف نیز تولید می کند. در بازار میلگرد های 14 ، 16 ، 18آجدار A3 معراج کردکوی طرفداران خاص خود را دارد.
یک نکته مهم که باید به آن اشاره کرد، این است که شمال کشور ما دارای منطقه مرطوب است. این شرایط آب و هوایی باعث می شود که کارخانه ای مانند معراج کردکوی ، از سایر تولید کنندگان دقت و الزام بیشتری برای پیروی و بهره گیری از استاندارد ها و دانش روز در ساخت محصولات فولادی به ویژه میلگرد داشته باشد. علاوه بر آن نحوه نگهداری و انبار داری محصولات فولادی در مناطق مرطوب مانند سواحل دریای مازندران مخصوص است. اهمیت شرایط نگهداری از این جهت مهم است که می تواند از فرسایش سریع به خاطر مجاورت با رطوبت جلوگیری کند. به همین خاطر بخش های انبارداری به لحاظ نوع ساخت و نحوه نگهداری به گونه ای متفاوت عمل می کنند.
برای اطلاع بیشتر شما مخاطب گرامی این شرکت در استان گلستان ، شهرستان بندر گز ، شهرک صنعتی بندر گز قرار دارد.همچنین جهت مشاهده قیمت میلگرد معراج گلستان مینوانید با شماره 35155-031تماس بگیرید.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ ۱۲:۳۲
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام آنالیز محل بارگیری حالت سایز نوع واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 A3 کارخانه شاخه 12 متری 20 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
2 A3 کارخانه شاخه 12 متری 12 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
3 A3 کارخانه شاخه 12 متری 14 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
4 A3 کارخانه شاخه 12 متری 16 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
5 A3 کارخانه شاخه 12 متری 18 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
لینک های مفید
تماس
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0